Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tonerz


tonerz
aktív tag

Mivel csak vezetékes kivitelben lesz akku nélkül nem csoda hogy kisebb lesz. :))

(#2) saelin


saelin
veterán

Az a zöld valami ocsmány egy marokgyík.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) falijja


falijja
őstag

Ps4 es ként látva ezeket a híreket sírok....

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

"...kezdetben a d-pad nem volt túlzottan megfelelő például a verekedős játékok esetében."

Miért, később jobb lett a helyzet? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) Spancho válasza falijja (#3) üzenetére


Spancho
őstag

Öröm vagy bánat ? :D
Ennyire rossz a ps4 joy ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) oriic válasza AxBattler (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az elforgathato dpad mar sokkal jobban hasznalhato.

Live-Die-Respawn

(#7) falijja válasza Spancho (#5) üzenetére


falijja
őstag

Nem rossz az egyáltalán sőt..csak hát mikor kézbe veszem a 360 as joyát olyan mintha haza érnék...

orichalcos.: nekem az van a 360-hoz de igazából az is egy szarganaj... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ritka undorító kínai pár száz forintos vacak koppintásnak néz ki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) AxBattler válasza oriic (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Mit értesz elforgatható alatt?
Bocs az amatőr kérdésért, nem értek az X360-hoz.
Én egy PC-hez való, receiveres példányt vettem, de még nem üzemeltem be... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#10) AndrewBR válasza saelin (#2) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C Marokgyík :C

A.

(#11) Norb€€€ válasza AxBattler (#9) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Később kiadtak egy újabb kontrollert 360-hoz, aminek el lehetett 90 fokban forgatni a d-padjét, így a tényleges gombok melletti kis káva elsüllyedt.

(#12) oriic válasza falijja (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem eg es fold volt a kulonbseg.

Live-Die-Respawn

(#13) falijja válasza oriic (#12) üzenetére


falijja
őstag

Ja hát igen a simához képest mindenképpen jobb volt..de azzal sem az igazi szvsz..

(#14) tonerz válasza falijja (#7) üzenetére


tonerz
aktív tag

mikor kézbe veszem a 360 as joyát olyan mintha haza érnék...
+1

Most hogy beszereztem egy Ps3-at, megértem hogy miért tartják sokan etalonnak az X kontrollerét, és időnként hiányzik a 360-é.

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza falijja (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megszokás kérdése. Inkább az az érdekes dolog, hogy az új kék géphez, meg az 500-as gépekhez is a régit csomagolják. Na ezt nem értem.

Live-Die-Respawn

(#16) WestCoast92


WestCoast92
tag

Akkor csak számomra kényelmesebb a ps irányítója?

(#17) iTzTiGeR


iTzTiGeR
tag

X360 után nekem se volt a legjobb élmény a DS3, viszont a DS4 viszi a pálmát szvsz.

(#18) oriic válasza WestCoast92 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos nem, sokaknak az tetszik. én nem tudom, jobban bejön nekem az aszimetrikus felállás.

Live-Die-Respawn

(#19) Garada


Garada
őstag

Szerintem borzalmasak ezek a minőségtelen anyaghasználatú kontrollernek nevezett valamik.A színről már ne is beszéljünk. ;]

(#20) sys25


sys25
aktív tag

Kisebb kontroller?Én pont a nagy xbox kontrollert szeretem jobban,nem éppen kicsi a kezem és az X-é jobban belesimult,sokkal kényelmesebb volt!XO kontrollert még nem fogtam,de biztos kényelmes
A ps2/3 kontrollerjével viszont a világból ki lehet kergetni 1 óra játék után,megfájdul tőle a kezem,nekem kényelmetlen.
A ps4 kontrollere nem tudom milyen lehet,de ránézésre nem sok jót remélek,pedig ps4-et szándékozom venni,de ha kényelmetlen,akkor kénytelen leszek az XO mellett letenni a voksomat.

Garada:
Tudod mire jók ezek az occsó semmitérő kontrollerek?
A sok idegbeteg kontrollergyilkos inkább ezt vágja be a tv állvány alá,olcsóbban cserélhető mint a gyári! :D
Siheder koromban én is idegbeteg játékos voltam,az első xboxhoz 1 év alatt vagy 15 kontrollert vettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) r3dsnake válasza WestCoast92 (#16) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem is.

(#22) AxBattler


AxBattler
félisten

Akkor verekedős játékokhoz Ti milyen kontrollert ajánlanátok? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#23) falijja válasza AxBattler (#22) üzenetére


falijja
őstag

Nem egeret meg bilt az tuti.... ;]

(#24) Benjaminka


Benjaminka
csendes tag

Erről lenne szó?
[link]

(#25) oriic válasza Benjaminka (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ez x360-hoz készült.

Live-Die-Respawn

(#26) kovsol válasza WestCoast92 (#16) üzenetére


kovsol
titán

Én egyformán szeretem az xbox360 gamepadot és a DS4-t. Mind a kettőt használom rendszeresen, és szerintem túl van lihegve a szimmetrikus és asszimmetrikus kivitel közötti vita. Csak megszokás kérdése.

Nekem van itthon egz Xbox classikos első szériás hatalmas gamepad is :) át van forrasztva a csati és PC re is köthető :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27) AxBattler


AxBattler
félisten

Egyébként a lenti videó alapján simán bevállalnék egy ilyen X1-es kontrollert, csak matt felülettel is választható lenne...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.