Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fss44


fss44
újonc

Mi az az internetkávézó?

(#2) energy4ever válasza fss44 (#1) üzenetére


energy4ever
addikt

Banyasz farm... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Anaren91


Anaren91
senior tag

- Srácok, nagyon megy most a bányász biznisz, kell egy kártya amit azzal reklámozunk, hogy egész napos használatra van, de ne lázítsa fel a gamer társadalmat. Ötletek?

- Internet kávézó főnök! Internet kávézóknak ajánljuk, mert Ázsián kívül olyan kva elterjedt, hogy az emberek internet kávézóban gamelnek.

-wow Józsi jár a keksz ügyes vagy.

És meg született ez a kártya

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#4) rii


rii
nagyúr

pár mp-percig pislogtam, de asziszem sikerült megértem a címet ,-DD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5) Overlocker válasza Anaren91 (#3) üzenetére


Overlocker
veterán

S most miért baj? ;]

Üresjáratban bányásznak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

...az internetkávézóknak szánt...

Itt már nagyon vigyorogtam... ;]

Egyébként nem lenne rossz, de amennyit ott kell érte hagyni... most szerintem annak, aki multi gémerkedni szeretne, a legjobb ár/érték arányú cucc a GTX1060/3G.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Tyrel


Tyrel
őstag

érdekes hogy körben zárt a hűtés burkolata, de nem blower fajta... mégis merre kéne hogy fújják a ventik a levegőt?...

Turenkarn

(#8) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ja az a nagyon szupi porvédett venti úgy lesz csapágyas 2 hónap után hogy öröm nézni.

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Úgy látom, a bullshit gyártás már csúcson van az iparban. IP5X porvédelem. ROTFL. A ventilátor pont úgy néz ki, mint ami bírni fogja. Szánalom.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ideális lesz a bányászoknak.

https://www.coreinfinity.tech

(#11) subaruwrc válasza sh4d0w (#10) üzenetére


subaruwrc
félisten

ja csak a memória chipeket is elláthatták volna valamiféle hűtéssel a légáramon kívül

poén a minernek kinevezett kártya vram hűtés nélkül ( ha kap a légáramból egyáltalán és nem takarja ki a hőcső az egészet )

(#12) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"Az ASUS iCafé Labs mérnökei hosszadalmas stabilitási tesztekkel is vizsgálták az Expedition grafikus kártyákat olyan környezetben, amely a valós internetkávézók környezetét szimulálja"

iCafé Labs? internetkvzó?
wtf? :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Thunder23


Thunder23
csendes tag

Jellemző AMD :N :N :N

(#14) Hemoridos


Hemoridos
újonc

Dél-kelet ázsiában kb minden 3. épületben van egy "internetkávézó" kvázi játék barlang. Valószinüleg oda készült elsősorban.

(#15) Gyuri27 válasza Hemoridos (#14) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebből minden darab bányászni megy. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#16) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Gondolom, az internetkávézóknál rentábilis lenne a megemelkedett villanyszámla, úgyhogy eléggé overkill ez oda.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17) Hemoridos válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


Hemoridos
újonc

Hát akkor erről a vonatról lekéstek, ebay-t/aprót már kezdik telepakolni bányász kártyákkal.

@16: az ilyen "kávézókban" nem facebookozásra kell gondolni, ott bent ül egésznap 15-20 fiatal és tolják naphosszat a multit mint itt 15 éve a cs-t. Főleg most hogy terjed pl. a pubg is mint a futótűz el is kellhet oda az erő.

(#18) Blazs120gl


Blazs120gl
aktív tag

Már nagyon várom a kifejezetten édesvízi ragadozó halaknak szánt AMD Radeon szériát.

(#19) Pécsi gyerek válasza energy4ever (#2) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

😂😂😂

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#20) Pécsi gyerek válasza Blazs120gl (#18) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#21) Duree


Duree
veterán

Újabb bányász kártya érkezett. Gondolom az ára csak a bányászoknak éri meg halandó gamernek drága lesz , főleg a 8Gb miatt.

duree54

(#22) #06658560


#06658560
törölt tag

A belső venti nagyon örülhet a beépítési környezetének.

(#23) Dr. Romano válasza Duree (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Annyira "drágák" a kártyák hogy Vega56-ot már 130k körül is lehet találni az aprón, nem hiszem hogy valaha volt annyi.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) Dtomka válasza energy4ever (#2) üzenetére


Dtomka
veterán

A mai nap aranyköpése volt! simán felröhögtem :DDD

Amúgy nevezhetik bárhogyan azokat a vga-kat melyek alkalmasak a bányába. Úgyis ott fognak "kikötni"...

[ Szerkesztve ]

(#25) energy4ever válasza Dtomka (#24) üzenetére


energy4ever
addikt

:R

Amugy rejtve arra utalnak, hogy tenyleg banyaba lett tervezve:

"célpiacon állandó terhelést kap a rendszer, vagyis gyakorlatilag arra kell tervezni, hogy szinte éjjel-nappal működni fog"

(#26) MSI.Navi


MSI.Navi
tag

Minek kell internet kávézóba egy ilyen böhöm kártya, senki sem játszik olyan helyen legfeljebb megnéz egy videót.

(#27) Hajdi válasza MSI.Navi (#26) üzenetére


Hajdi
senior tag

Van az a cèlközönsèg.

https://www.gamestar.hu/hir/meghalt-egy-ferfi-aki-harom-napig-jatszott-egyhuzamban-157898.html

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#28) Cyberboy42 válasza MSI.Navi (#26) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

az hogy itt európában már leszálltunk az internet kávézóban való gémelés vonatáról nem azt jelenti, hogy máshol a világban (legfőképp kelete) nem az megy még mindig. Az más tészta hogy mit ad isten pont megfelel a bányászoknak :((

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#29) yericho800


yericho800
aktív tag

Nekem is ez ugrott be egyből... :D

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#30) Yany válasza yericho800 (#29) üzenetére


Yany
addikt

Azért én megnéztem, hogy nem elsejei-e a hír. :)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31) csongi


csongi
veterán

Az egeszbe az az ironia, hogy valamikor a "Gamer" cuccok halandoknak volt nagyon draga. Most ugyanezen cuccok mar nekik is dragak :).
Ki hitte el, hogy egy gyarto ceg a vasarlo kegyinek az elnyeresere hajtott? :) Itt a bizonyitek. Le vannak xarva :) mert van reteg aki sokkal tobbet is fizet ugyan azert a termekert.
Most, hogy a gamerek halandok lettek kivanycsi vagyik elfelejtik e milyen erzes is ez? :D

Ez a VGA akkor er valamit ha Kakao allo szamitogepbe kerul bele :). Jah, hogy a banyaszkartyanak nem kell annak lenni? ez

(#32) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Allando mukodesre szanjak ... internetkavezokba ... aha ... igen :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#33) Z10N válasza energy4ever (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Exactly :DDD

"Érkezik az internetkávézóknak bányászoknak szánt ASUS Radeon RX 570 Expedition"

Enyhe utalas az Expedition-nel :D

Ezert is nincs ar megadva... ;]

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#34) subaruwrc válasza DNReNTi (#32) üzenetére


subaruwrc
félisten

marketing bullshit gépezet sose alszik :DDD

(#35) GreatL


GreatL
őstag

Mintha otthonra nem ugyanezekkel a specifikációkkal jönne... röhögök. Otthon is megy annyit mint egy KV-zóban. Max a terhelés a 10x-ese.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#36) Lacok válasza fss44 (#1) üzenetére


Lacok
őstag

IT kocsma. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#37) Duree válasza Dr. Romano (#23) üzenetére


Duree
veterán

Ezt nem tudtam csak az új árakat nézem inkább.

duree54

(#38) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Dél Korea tele van internetkavezoval..azt ott 0/24 megy az online Gaming. Gyanús hogy oda szánják..az hogy itt európában nincs az egy dolog. Máshol meg pörög mint nálunk a kocsma biznisz.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#39) Dr. Romano válasza Duree (#37) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az új árak sokkal lassabban követi (főleg most) az aprós árakat. Ugye a kereskedésből sokkal lassabban fogy a készlet a bányászok meg őrült tempóban próbálnak egymás alá licitálni. Most egyértelműen az aprón érdemesebb kártyát nézni ha nem vagy a pénztárcád ellensége.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) Tazsam01 válasza Dr. Romano (#39) üzenetére


Tazsam01
tag

Ha nem vagy a pénztárcád ellensége most kivársz. Zuhannak az árak aprón és boltban is. Ráadásul most a gamingnél is jobb szórakozást nyújt az aprón látható bányászpánik 🤣

(#41) Sixday


Sixday
csendes tag

lofasz ez a kartya, 4GB-os Expeditiont vettem majus vegen, tegnap kipukkant. Soha eletemben nem jartam meg igy, nemhogy egy 4 honapos VGA-val amit extrem hasznalatra terveztek...
Persze csere nincs csak penzvisszafizetes, azota meg felment a kartyak ara majdnem a masfelszeresere...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.