Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dutrás


dutrás
őstag

Uhhh... P40 Lite 100k-n nyitott ez jóval drágább lett. Tényleg nem lehet világbajnok árat rámondani.

P50 pro/P40 Lite

(#2) #30610944 válasza dutrás (#1) üzenetére


#30610944
törölt tag

P40 Pro +
P40 Pro
P40
P40 Lite 5G
P40 Lite
P40 Lite E
En gondolom csak ugy hogy ez egy kicsit tulzas? :U
Es meg nem vagyunk az ev felenel sem. Ugy megis hany telefont adnak ki egy evben?
Sz@rjak magukbol mintha nagyon muszaj lenne! Es ez igaz Xiaomira, Samsungra, Honorra, Oppora, Motora, Realmere.
Tenyleg kell nekunk ennyi szemetet termelni? :F

(#3) dutrás válasza #30610944 (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Ez nagyon nem jó irány. Követhetetlen lett a Huawei terméközön is. A Mate sorozat még ősszel jön legalább 3 verzióban.

P50 pro/P40 Lite

(#4) 7Heads Drago válasza #30610944 (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kár hogy nem limitálják ezt sehol se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Vergődès a köbön,ez már de nagyon....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) dutrás válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


dutrás
őstag

De mindenkinél...

P50 pro/P40 Lite

(#7) #30610944 válasza 7Heads Drago (#4) üzenetére


#30610944
törölt tag

Azt kene. Minden gyarto kijohetne max. 3 telefonnal azt jonapotkivanok.

(#8) #24536576 válasza #30610944 (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Aryon mester majd megmondja a tutit, hogy miért nem sok ez.

(#9) J&P


J&P
tag

:Y
Tudják nyújtani a skálát, mint drága megboldogult nagyanyám a rétestésztát, meddig fogják vajon fokozni. :F

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Talan a legolcsobb 5G-s ajanlat. Mondjuk engem nem mozgat meg az 5G, igy inkabb a simat valasztom.

(#11) Ezekiell


Ezekiell
veterán

"nem hangzik világbajnok ajánlatnak" - hát nem, és akkor szolíd voltál :)
Értem, hogy 5G, na de na.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#12) dutrás válasza Ezekiell (#11) üzenetére


dutrás
őstag

Hát olyan 20-30 százalék teljesítménytöbblet is van a Kirin 810-hez képest nagyon közel van a 980-hoz de ez 70k val nem biztos hogy többet ér.
Viszont hálózatban biztos mindenkit agyonüt ;]

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#13) Ezekiell válasza dutrás (#12) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát hálózatban lehet, de az itt nálunk semmit se számít :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#14) janeszgol válasza dutrás (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha kozeliti a P20 teljesitmenyet, akkor miert ne erne meg? Oke biztosan van sd855 ajanlat is mar ezen az aron. De vannak jovan gyengebbek is.

(#15) domerator válasza #30610944 (#2) üzenetére


domerator
veterán

Maximalisan egyetertek... ez a Fold kiszipolyozasa (sajnos nem csak mobil teruleten, mindenhol) :(((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16) t72killer válasza #30610944 (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nekem aztán nem...

Egy alap gugli maps-ot persze hackelni kell már mindegyikre.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) dutrás válasza t72killer (#16) üzenetére


dutrás
őstag

Nem kell. Használhatod nélküle is.

P50 pro/P40 Lite

(#18) t72killer válasza dutrás (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem kell, guglimaps az alap naviprogram, amit használok. Fél akksival elmegyek kb 1000km-t, nem is kell autós töltőre rakni a telót. Nem hinném, h én lennék az egyetlen felhasználó...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) andor80 válasza #30610944 (#2) üzenetére


andor80
senior tag

1 egyik se szemét...
2 senki nem kötelez a vételre
ez egy stratégia és mint az eladásaik mutatják tökéletesen MŰKÖDIK!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#20) andor80 válasza #30610944 (#7) üzenetére


andor80
senior tag

ha ez kell költözz észak kóreába..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#21) andor80 válasza domerator (#15) üzenetére


andor80
senior tag

mi van?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) dutrás válasza t72killer (#18) üzenetére


dutrás
őstag

Ha nem kellenek a helyelőzmények navira tudod használni ahhoz nem kell semmilyen hackkelés.
Persze sokaknak kell de van már több alternatíva.

P50 pro/P40 Lite

(#23) dutrás válasza janeszgol (#14) üzenetére


dutrás
őstag

A P20 hardverétől ez már jóval erősebb min két giga rammal és a proci is jóval többet tud. [link]

P50 pro/P40 Lite

(#24) #30610944 válasza andor80 (#19) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem kell megvennem az igaz de attol meg legyartjak es teszik tonkre a foldet ezzel ami viszont engem is erinteni fog elobb vagy utobb.

(#25) k-adi


k-adi
nagyúr

Drága és 5G

A 2 dolog amire nincs szükség, most még duplán.

Ez is egy "tuti" ajánlat lett. :)

szerk:
amúgy.. mégis ki ennek a célközönsége? mondjuk egy P40 Lite és E mellett? :F

[ Szerkesztve ]

(#26) jeni


jeni
félisten

Bár,hogy igyekszik a gyártó de lesz-e egyáltalán 100000Ft áron 5G-s teló akár HMS-el?

(#27) Lami66 válasza #30610944 (#24) üzenetére


Lami66
őstag

A világon eladnak évente kb egymilliárd okostelefont. Akkor is ennyit adnak el, ha 70 típusból választhatnak, és akkor is ha 700 típusból.
Persze, aggódni kell a Föld jövőjéért, de az okostelefon piac nagyságrendileg nem nagy tétel, sok jóval szennyezőbb dologhoz képest.
Pl, ha egy mobilt 0,2 kg-nak számolok, és eladnak belőle egy évben egymilliárdot, az 200 ezer tonna. Ez elég sok, de a legnagyobb tankhajók egy kanyarral elvisznek ennyi olajat szerte a világba. A legyártott autók tömegét pedig...tavaly 90 millió autót gyártottak le. Ha darabja egy tonna, akkor az autógyártás súlyban számolva 450 milliószor több szemetet termel mint az okostelefon gyártók.

(#28) dutrás válasza k-adi (#25) üzenetére


dutrás
őstag

Ez a hardver mindkettőnél jóval erősebb. Csao kicsit drága lett. Ha esik az áravnem lesz ez rossz vétel. Ha abból indulsz ki mennyit esett a P40 pro ára rövid idő alatt akkor ez se lesz kivétel.

P50 pro/P40 Lite

(#29) #30610944 válasza dutrás (#28) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mar ahol esett a P40 Pro ara. Nem mindenhol esett. Valahol ugyanannyiert adjak mint amennyin indult.

(#30) Noukoum válasza #30610944 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Ugyanúgy szar a Földnek ha 1 telefonból vesznek a felhasználók 1000db-ot, vagy ha 10 féléből 100-at-100-at... A cégeknek és a vásárlóknak sem szempont a környezetvédelem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) #24536576 válasza andor80 (#19) üzenetére


#24536576
törölt tag

1.De,elektronikai hulladék.
2.

(#32) #24536576 válasza andor80 (#21) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem lep meg, hogy nem érted. 😆

(#33) #24536576 válasza Lami66 (#27) üzenetére


#24536576
törölt tag

Jó, hogy ezt nem olvassa Patrick Stewart...

(#34) Noukoum válasza #24536576 (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk 1db érvel nem támasztottad alá miért lenne elektronikai hulladék.
Amúgy vicces hogy kiraktad ezt a képet, mert a Xiaomi mégtöbb modellt dob piacra , és azt 3 névvel. Szóval úgy működik a stratégia

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) szupermacs


szupermacs
veterán

P40 Lite + Pro New Edition is lesz?

(#36) dutrás válasza szupermacs (#35) üzenetére


dutrás
őstag

Olyat szeretnél?

P50 pro/P40 Lite

(#37) Lami66 válasza Lami66 (#27) üzenetére


Lami66
őstag

Kicsit elírtam a végén az összehasonlító számot, "csak" 450-szer több szemetet termel az autóipar mint az okostelefon ipar (90 millió tonna vs 0.2 millió tonna). Nézhetjük úgy is, hogy az okostelefon ipar 450 év alatt termel annyit mint az autóipar 1 év alatt.

(#38) collecting válasza szupermacs (#35) üzenetére


collecting
tag

SaLYnos az is csak HáEmEssel :B ;]

(#39) #24536576 válasza Lami66 (#37) üzenetére


#24536576
törölt tag

Te komolyan egy tenyérnyi eszközt hasonlítasz egy olyan járműhoz amiben akár 5-7 ember is utazhat? Amikor leírtad nem volt benned olyan érzés, hogy butaságot fogsz írni?

(#40) #24536576 válasza Noukoum (#34) üzenetére


#24536576
törölt tag

Sajnálom, hogy nem érted az összefüggést.

A Xia az alacsony árai, GMS elérhetősége miatt van ott, nem azért mert sokféle telefont ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#41) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Fura hogy a cikbben a "A 64 megapixeles szelfikamera" kifejezés senkinek nem tűnt fel.
A szelfi kamera az előlapi, ami 16MP-es, és egy bekezdéssel feljebb le is van írva.
Tehát ez mindenképp a 26mm (ekv) főkamera kell legyen.

[ Szerkesztve ]

(#42) Pablo26


Pablo26
csendes tag

És akkor arról beszélnek sokan, hogy a korona miatt kevesebb teló fogy..
Talán nem kéne egy modellből 6 félét legyártani. Nem értem mit gondol a Huawei. Aki most vált telefont az vesz 3-4 fajta p40-et???
Én várom már a p40 Note Lite pro plus 5G-t

(#43) janeszgol válasza Pablo26 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Te lehet, de a normális ember egyet vesz. Viszont tud választani. :)
Én a sima 4G-s P40 Lite-ot fogom hamarosan. Viszont a cikkben szereplő telefonnak is van értelme, mivel a P40 Lite 5G az a P40 Lite 4G és a P40 5G közé ékelődik be mind teljesítményben, mind árban, mivel a P40 Lite 4G és a P40 5G között van majdnem kettőszázezer forintnyi különbség. Ez két kategóriát jelent.
Kár, hogy ez senkinek nem esett le itt.

A Honor-Huawei vonal mára feleslegessé vált, ez igaz. Viszont itt most nem erről van szó. (Ám minden Huawei telefonnak meglesz a Honor párja. Na ott jogos lesz ez a fika, ami itt megy.)

[ Szerkesztve ]

(#44) Ezekiell válasza janeszgol (#43) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hajrá, vedd a tularazott HMSes telot nyugodtan, a Huaweinek is meg kell élni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#45) janeszgol válasza Ezekiell (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze hogy védem, ha hülyeséget írtok! Szakmai fórumon.

(#46) Ezekiell válasza janeszgol (#45) üzenetére


Ezekiell
veterán

Vedd, nem védd :) mobilról macerás az ékezet :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47) janeszgol válasza Ezekiell (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánatot kérek, sztornó az előző hozzászólásom!

Én egyet tuti veszek. Oké nem kell ehhez feltételen HMS-es teló, de a P40 Lite tetszik, és jó áron van. Aztán ha semmiben nem fog pluszt nyújtani az AG, akkor többet nem foglalkozom vele, hiszen minek. Steam vs Epic Store témára: ha utóbbi nem osztogatna ingyen játékokat, meg nem exkluzívolna (de szép szó.. lenne, ha lenne), akkor szerintem a kutya se venné észre. Hiába nem kér 30%ot, mint a Steam, hanem kevesebbel is beérik, azért nehéz felfuttatni egy online boltot egy sikeres meglévő mellé. Na itt ugyan ez a helyzet.
Exkluzív tartalmak legyenek, pláne játékok, aztán lesz/lehet létjogosultsága. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) #30610944 válasza janeszgol (#43) üzenetére


#30610944
törölt tag

Azt mondod van ertelme? Akkor miert nem adtak ki eleve 5G-vel?
Vagy most ez lesz a trend?
Lesznek kulon 4G-s meg azoknak 5G-s valtozata...🤦‍♂️

(#49) Ezekiell válasza #30610944 (#48) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mert úgy drágább lett volna (és mert úgy nem lehetne elárasztani a piacot készülékekkel, remélve, hogy majdcsak megveszik, ha már ennyiféle van)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#50) Juhaszatti válasza #30610944 (#48) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akkor van értelme, ha az árban is meglátszik a különbség. Az 5G egyelőre nagyon régióspecifikus, aki olyan helyen él ahol elérhető, veheti a némileg drágább 5G-s verziót. Aki pedig olyan helyen él ahol nem elérhető, és a közeljövőben nem is lesz, annak tökéletesen elég a 4G-s is. Így legalább nem fizettetik ki mindenkivel az 5G felárát.

Nem szeretem a Huawei üzletpolitikáját, de ebben speciel most látok rációt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.