Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hm... válság van... ilyenkor kell céget venni olcsón, ha valaki megteheti... :) (van egy elméletem, ami szerint erre megy ki az egész, hogy kicsit takarítanak a piacon és főleg csak a nagyok maradnak meg... meg az ügyesek...)
az az 5év gari elég biztató... ha majd ssd-ben gondolkozok, akkor lista elejére ugrott így a wd... hdd-ben is elég megbízhatóak voltak mindig... megérik szerintem majd itt is a felárat simán...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) venember83


venember83
nagyúr

Ez a sebesség inkább lassú, mint gyors. Tényleg csak ennyire képes a WD? :U

(#3) oliba


oliba
őstag

AGP-vel miért nem látják el az SSD-iket? Ha van rajta már Pata, akkor igazán rákerülhetne

(#4) orbano válasza mephi666 (#1) üzenetére


orbano
félisten

"van egy elméletem, ami szerint erre megy ki az egész, hogy kicsit takarítanak a piacon és főleg csak a nagyok maradnak meg... meg az ügyesek"

ezt hívják kapitalizmusnak

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ezt a sebességet max. ha 1,5x hdd árban adják...

(#6) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Kicsit még fura WD SSD-ről olvasni, de majd megszokom. Azért a tradicionális merevlemez gyártáshoz semmi köze ennek. Az SSD-k inkább a memória gyártás ágazata. De valamiből meg kell élni ugye, ahhoz meg nyitottnak kell lenni az újdonságokra.

<-ƘƘ->

(#7) WilliamGhost


WilliamGhost
tag

5 év garancia az jó! ...és a PATA csatlakozás is :)

There is no cloud, just other people's computers!

(#8) Chaser válasza mephi666 (#1) üzenetére


Chaser
titán

Hasonlóan látjuk ezt sztem, én modernkori evolúciónak hívom, csak a legerősebbek maradnak a piacon, a többiek elbuknak.

Végre 5 év egy SSD-re :R Sebessége lehet nem az igazi, de ez az első próbálkozás, kérdés milyen árcédula párosul ehhez.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Pont a WD-re vártam. Veszem a bankkártyám és veszek vagy 3-at :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) P00By


P00By
nagyúr

Kicsit lomha, de majd belerázódnak! ;]
5 év gar :R

(#11) John Fowler


John Fowler
tag

Gondoltam, hogy sokan lecsapnak majd a sebességértékekre.
Őszintén szólva, ha a WD valóban hozza ezeket az értékeket -az SSD teljes "területén, akár betelve is, stb- akkor még így is sokkal jobb, mint a piacon lévő SSD-k többsége.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#12) brumesz


brumesz
aktív tag

tiszta teszkós, főleg a kinézete ;]
de amúgy jó hogy beszáll még egy cég a bizniszbe, talán hamarabb lesznek elérhető árúak a gyors, nagy ssd-k

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#13) Dr. Akula válasza venember83 (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez csak a sequential, ha randomban is jól produkál, akkor lealáz jópár jmicronos gagyit. A sequential read/write kb. annyit ér mint monitorban a 2 ms, közben meg csak 6 bites TN a cucc, nem (S)PVA.

keytar:
De MFM még mindig nincs rajta, így nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

(#14) Hebry


Hebry
senior tag

Vártam már, hogy mikor lépnek be ők is.
Remélem elfogadtató lesz az ár.
Az 5 év meg nagyon biztató.
De lesz ez még jobb is, ebben biztos vagyok.

(#15) Ősember


Ősember
őstag

a sebesség és garancia slc chippeket sejtet, akkor pedig drága lesz a kütyü. na majd meglátjuk :))
olyan meg nincs, hogy "tul sok gyárto" egy piacon :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) zed1983


zed1983
őstag

Háát nem nagyon kapkodták el... :N

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#17) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ilyen sebesség adatokkal max. 30 ezer forintért tudnám elképzelni még a legnagyobb, 120 gigásat is. De úgyis tudjuk, hogy nem ennyi lesz, szóval felejtős, hiába wd. Én meg abban nem bíznék, hogy végig tartani tudja ezeket a sebességeket.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#18) Psych0


Psych0
őstag

úgy néz ki mintha teszkós lenne

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#19) Chaser válasza Ricco_hun (#17) üzenetére


Chaser
titán

Ha sebességen egy picit túllépsz, ez akkor is 2.5", hangtalan, minimális fogyasztással, odébb lesz az, amikor 120GB-ot 30k-ért dobálnak, na meg a legfontosabb, 5 év gar! Tán az intel az 1edüli, amelyik 3 évet ad, a többiek 2-t.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) Krix


Krix
őstag

Ránézésre ez a 'Blue edition'. Lesz még black és raptor széria is szerintem. ;]

If it is not broken then don't fix it!

(#21) simonzé


simonzé
addikt

Még nincs egy éve hogy a WD azt nyilatkoztza hogy nem fog belépni az SSD-k piacára, mertez a technológia csak évek mulva lesz kiforrott. :)

I don't fit in. I fit out.

(#22) FRENK1988 válasza simonzé (#21) üzenetére


FRENK1988
veterán

Na. Eltelt egy év a Számtech iparban az normál években van 10 is ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#23) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

5 év gar, és PATA. Hajrá WD :R

(#24) dezz válasza Chaser (#8) üzenetére


dezz
nagyúr

Az evolúció nem a legerősebbről szól, de mindegy.

(#25) orbano válasza Chaser (#8) üzenetére


orbano
félisten

és gondolj bele, ezen a modernkori evolúciós ranglistán kb. a kékbaktérium, de legjobb esetben is az éti csiga szerepét töltöd be.

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.