Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ez lesz az idei "sláger" bullshit. Mármint a visszaverődő hangokra épülő agyrém, mint termékelőny :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

:N

Akusztikus ív terítő. Heh... Ez k..rvára nem ér ennyit. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) opr válasza RetepNyaraB (#1) üzenetére


opr
veterán

Ez mar megy par eve, veszik/viszik, mint a cukrot. Mondjuk, ahol penz, meg a TV sajatjanal jobb minosegu hangra igeny van, de a lakasban hely nincs, ott ertheto a soundbar, csak ott meg miert venne barmi egy ilyen TCL izelyt valami normalisabb marka helyett, ugye.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Duree


Duree
veterán

Egy újabb süket marketing duma.

duree54

(#5) balkoger


balkoger
tag

Csak most tértem ide, utólag olvasok, miután megvettem.
Szóval nem a marketing vezérelt meg a fórumok, hanem személyes tapasztalat.
Kipróbáltam vagy 10 hangprojektort, ez győzött meg a legjobban tényleg jól szól.
Végre jobban élvezem a filmeket, sorozatokat és hallom a részleteket is, nem kell folyamatosan le-fel hangosítani jelenet alapján, csak egyszerűen jól szól.
Aki nem hangprojektorban gondolkozik ezzel sem fogja meggondolni magát :DD

(#6) Skynet258 válasza balkoger (#5) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is utólag találtam ezt meg, szóval a marketing engem sem talált meg, csak próbálgattam pár TCL cuccot - és bár ár/érték arányban meglepően jók, végül én is ezt vettem meg. Az előző LG-nél nálam is a robbanásnál első mozdulat volt a táv, aztán lehetett visszahangosítani a párbeszédnél, baromi unalmas volt már. Ennél meg semmi, a párbeszéd is tök jól érthető. Végre.
Jó cucc ez, még ha nem is teríti be a szobát a Dolby Atmos (az a része erős marketing ez tény) de jól szól, kinéz valahogy és működik rendben. Ez már nekem elég is. :K

https://geekpulse.hu

(#7) Ramones72 válasza balkoger (#5) üzenetére


Ramones72
friss újonc

Szia, én most gondolkodom ebben, de nem nagyon találtam még hozzászolasokat. Nekem jelenleg egy tlc 8111 van de nekem az kevés, nincs mélynyomó, meg nagy a nappali+tv. Kérdésem nem torzít? Brutal a hang? Mert a képen elég nagy a mélynyomó. Légyszíves írj tapasztalatot mit vettél észre használat során. Érdemes beruhazni rá? Üdv. Zolee

(#8) Skynet258 válasza Ramones72 (#7) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem érdemes, van benne erő bőven, de ha budapesti vagy akkor az Alzában meg tudod hallgatni. BTW a soundbar topikban vagyunk páran akiknek ilyen van, az ottani keresővel fogsz találni tapasztalatokat is. ;)

https://geekpulse.hu

(#9) Ramones72 válasza Skynet258 (#8) üzenetére


Ramones72
friss újonc

A Budaörsi euronicsbe megnézem és meghallgatom, milyen a hangzása, mert ami most van az a tcl-ts8111es csak abból hiányzik a mélyláda, ezért akarok váltani. A Tcl 9030 és a samsung hw-q600a között vakcilalok. Mind kettőt meghallgatom azt kiderul melyik. Te mit javasolják?

(#10) Skynet258 válasza Ramones72 (#9) üzenetére


Skynet258
veterán

Én úgy indultam el anno, hogy 8111-es veszek, de miután meghallgattam őket nem volt kérdés. Olyannyira, hogy még a barátnőm is rábeszélt (nem volt nehéz) inkább vegyük a 9030-at mert még neki is hallhatóan jobb.
A Samsung vonalat nem ismerem, előtte egy LG-m volt. :N

https://geekpulse.hu

(#11) Ramones72 válasza Skynet258 (#10) üzenetére


Ramones72
friss újonc

Ja igaz csak augusztusban ez a 8111 volt csak az euronicsbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.