Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lowlight


lowlight
tag

Poladroid! :DDD Jó lenne, ha ez végre nem egy brandelt kínai sablon lenne... Álmodozni lehet... :)

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Kb mint az AKAI telók. Nem tudom komolyan venni...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

Ezen a területen legalább van árverseny!

(#4) halkow


halkow
őstag

ennél vastagabb kerettel rendelkező táblagépet se láttam még életemben :Y :Y :Y :Y

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) BalanceR


BalanceR
addikt

Na igen, a Polaroid halott, az, hogy valami kínai dzsunkagyár megveszi a névhasználati jogot, még egy szög a koporsójában..
Láttunk már ilyet:
Akai
ROLLEI
Agfa
...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#6) NGA válasza BalanceR (#5) üzenetére


NGA
addikt

Grundig
Schaub Lorenz
Dual
stb.

(#7) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát nem éppen a legszebbek, főleg az alsó.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#8) MA!rtin


MA!rtin
tag

Azért ne kiabáljuk el.Hátha meglepődünk. :U

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#9) Fritz Teufel válasza MA!rtin (#8) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Kínában az összes sufni GMK, egyenként, saját márkanevet szerez magának?! Meglepő... ;]

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nem kéne már erőltetni ezt a brand-et.

(#11) nikilauda


nikilauda
senior tag

Az alsó tábla ütésálló! :)

(#12) macskea válasza NGA (#6) üzenetére


macskea
őstag

A Grundig azt hiszem török és annyira nem is rossz, a Dual meg attól függ. Bizonyos cuccok a mai napig made in germany, de sok a koreai és kínai átnevezett cucc is. :-)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#13) MA!rtin válasza MA!rtin (#8) üzenetére


MA!rtin
tag

:DDD

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#14) #10691584 válasza nikilauda (#11) üzenetére


#10691584
törölt tag

Az is, akit ütnek vele? :DDD Szép darabok bitangnagy kávával, szerintem csodaszépek

(#15) razorka777


razorka777
veterán

Juj, de randa! :W

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#16) ABal


ABal
őstag

Gyerektabletnek néznek ki.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

tényleg mint egy gyerek tablet, nagyon csúnya :DDD

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#18) korcsillio


korcsillio
őstag

Gyereknek jó lenne (ha kb.50dollár körül lenne az ára) mert strapabírónak néz ki...

(#19) HawerKing


HawerKing
őstag

Jol hangzik az ar de ez a gyerekeknek valo kulso meg ezt is elrontja

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

A kerettel nem spóroltak.

(#21) Blasius0704 válasza hemaka (#20) üzenetére


Blasius0704
tag

Háát memtudom. Az ém lenovo tabom is szerintem csak átmatricázás (dual sim tablet, csak mi a halálnak) de semmi problémám vele, ez a hsz is azon született...

Rossz embernek címezve, bocsi

[ Szerkesztve ]

(#22) batai15


batai15
félisten

Jajj istenem ezek is? No akkor szerintem gyűjtsünk pénzt és ph! Tablet corp néven mi is csináljunk. Ismerek bár droid szakit,tuti valami durva rendszert raknának össze!

(#23) kekegsm válasza hemaka (#20) üzenetére


kekegsm
őstag

Az benne a jó.

Akik csak villogni akarnak, azoknak kell a vékonykeretes, akik meg használni akarják, azoknak kell a vastagkeretes, mert meg is kell fogni valahol...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

Egyelőre ronda.. :U

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) macskea


macskea
őstag

Ha már mindenki az esztétikai részét elemezgeti, szerintem a felső nem néz ki rosszul, arányos az a káva méret, meg valószínűleg praktikus is. Gondolom az a tíz collos. Az alsó, ami gondolom a hetes lehet, tényleg aránytalan, gondolom a kávát milliméterre ugyan akkorára csinálták mint a nagyobbon, csak ezen már hülyén néz ki. Attól még lehet jó, csak a hét collos tabletség lényegét vesztette el, nem kompakt anymore. :) A nyolcas gondolom dettó, szóval nálam 33%-os a család.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#26) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Az árak viszonylag szimpatikusak, de a szép az nem ilyen.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#27) Rickazoid válasza halkow (#4) üzenetére


Rickazoid
addikt

Legalább nem olyan, mint bármely Samsung vagy Apple... és legalább van hol megfogni.

Más.
$179, de jól is hangzik... főleg, hogy arrafelé nem igazán van ÁFA. Mifelénk miért nem árul ismert gyártó bárki által megfizethető, feltehetően nem gyenge minőségű és használható eszközt?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#28) Graphics


Graphics
Jómunkásember

China product...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) janos1988


janos1988
addikt

"...hiszen a legtöbb gyártó kezdi felismerni a valódi piaci igényeket." - Nekem nem úgy tűnik. De ha ez tn paneles, akkor a fenti állítás továbbra sem lesz igaz.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#30) kekegsm válasza Graphics (#28) üzenetére


kekegsm
őstag

mint az Apple cuccok...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#31) Graphics válasza kekegsm (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért az picit egyedibb, pedig nem vagyok apple-fan,... De ez csak egy, a sok gyártósorról

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) bok92


bok92
addikt

Nagyon szépek... :DDD

(#33) vittorio7


vittorio7
őstag

Nem értem mi a bajotok velük. Szép vastag téglák táblák ezek...

[ Szerkesztve ]

(#34) Akula válasza WinPho (#24) üzenetére


Akula
őstag

+1
nekem se tetszik, ráadásul nehéz hozzá normális bőrtokot találni

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#35) voyager4.4 válasza MA!rtin (#8) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Csatlakozom ! Láttam én már meglepő dolgokat kínai cucctól :)

Többek között az említett AKAI-tól is (és pozitív értelemben ) persze ár-érték arányt nagyon nézni kell.

no fate but what we make

(#36) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Én már az ilyenektől kapok inkább sírógörcsöt, hogy 4 magos cucc érkezik, hosszú üzemidővel ....

Egy wayteq 100is-t cserélnék már le lassan, de még mindig nem találtam olyan kütyüt ami csak megközelítené az üzemidejét ... (8000 mAh) + ips ... ilyen kéne már nem 4-8 mag...

no fate but what we make

(#37) iSonic


iSonic
addikt

ez azért a Polaroidtól is nevetséges.. maradjanak inkább a fotózásnál..

(#38) ivana válasza voyager4.4 (#36) üzenetére


ivana
Ármester

A több mag jobb üzemidőt jelent, egy régi nagy cíkszélességű SoC többet fogyasztott mint ezek összesen, ha a magok épp nem kellenek akkor lekapcsolnak.

(#39) voyager4.4 válasza ivana (#38) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Gyors rápillantottam egy 4 magos MTK SoC adataira, hát 4*28 ... pápárápárá több mint 55 (ami a 100is Rockchipjének csíkszélessége) , de ha csak azt nézzük hogy 2 mag dolgozik, ami már lassan a droid folyamatos működéséhez is kell (a csilicsálé weblapokról meg akkor ne is beszéljünk) :( az is 56 nm...

Ettől függetlenül az elméleted helyes, de még jó megvalósítást nem láttam, csak erre utaltam föntébb, de hátha most :)

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#40) NGA válasza macskea (#12) üzenetére


NGA
addikt

A grundig az a beko tulajdonában van és török, a dual távolkeleti egészen, 1993-ban kivásárolták a Dual Phono GmbH-t, az gyárt lemezjátszót most is németo-ban. Sajna a sok nagy név igy gagyisodik le. Lásd Lenco pl.

[ Szerkesztve ]

(#41) #40485120 válasza batai15 (#22) üzenetére


#40485120
törölt tag

Én benne lennék :-):-):-):-):-):-)

(#42) HUNPablo


HUNPablo
tag

Jajj de rondak :(

(#43) steeel35


steeel35
tag

Szerintem is elég pofás, viszont a kisebb kijelzőhöz igazán hozzáigazíthatták volna a kávát. :(((

(#44) Pug


Pug
veterán

Hát nem valami szépek, na... :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#45) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Az alsó készülék tiszta Lenovo A1000 koppintás csak ott vannak is hangszórók

http://img6a.flixcart.com/image/tablet/r/m/z/lenovo-idea-tab-a1000-400x400-imadmzsfwgxq9vnc.jpeg

no fate but what we make

(#46) ivana válasza voyager4.4 (#39) üzenetére


ivana
Ármester

Nem csak a csíkszélesség miatt fogyaszt kevesebbet, simán lehet, hogy egy 4 magos cortex-a7 kevessebet eszik mint egy 800Mhz-s ARM11 (szerk. mármint teljesen hajtva). 2 mag folyamatos működése nem kell a droidhoz, általában a tabletemen 10 mag megy 1,5Ghz-n neztezésnél és néha bekapcsol mellé a 2., de a maradék kettő alszik (snapdragon 800). A csíkszélességet meg nem érdemes összeadni :) , mert nem lineárisan skálázódik vele a fogyszatás, ahogy a magok számával se, különösen nem különböző mikro architektúrák esetén.

[ Szerkesztve ]

(#47) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Épp kérdezni akartam, hogy a Polaroid mióta foglalkozik ilyesmivel, de látom őket is megette Kína. Így már minden világos.

(#48) Rickazoid válasza Lomha 8V (#47) üzenetére


Rickazoid
addikt

Hát igen, idővel nem tudsz eldobni egy követ az utcán, hogy el ne találnád egy cég központjának épületét, aminek van (bérelt) gyára (vagy gyártósora) Kínában.
A különbség azonban, hogy egy Polaroid, mint egy igen jól ismert cég feltehetően olyan minőségi elvárásokat támaszt, amit egy Alcor, egy Huawei vagy egy ZTE nem.
A kérdés csak, hogy ez az a Polaroid vagy csak a valaki licenceli a brandet, ugyanis olyat is lehet egy ideje náluk.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.