Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz_abika


sz_abika
addikt

És vajon ez is limitálva lesz a helyi hálózatra, mint a Steam home forwarding?

PSN: xszabikax

(#2) FuRiONight válasza sz_abika (#1) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha még limitálva van akkor is egy jó feature!

(#3) Zedz


Zedz
addikt

Remote playhez az lenne komoly, ha lenne local co-op, és mondjuk valaki a tv-n látná full az ő részét, a partner pedig a gépen.

(#4) Karma válasza sz_abika (#1) üzenetére


Karma
félisten

Csak spekulálok, de PS Vitákkal jelenleg is működik a Remote Play interneten keresztül is, valamint kétlem, hogy ezért egy teljesen új protokollt csináltak volna, úgyhogy optimista vagyok :K

“All nothings are not equal.”

(#5) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Már előre látom, hogy a pc-s társadalom egy nagyon kifinomult része valamilyen hacket fog kitalálni erre. :DD
Mondjuk lesznek adott gépek és egy eléréssel te is tudsz majd játszani. Lehet hülyeség, de ha úgy vesszük vannak olyan feltalálások amik a véletlenen vagy "hülyeség" miatt jöhettek létre.(pl.: Goat Simulator)

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#6) enterlaci


enterlaci
senior tag

Erre a remote play-re kíváncsi vagyok, épp mostanában gondolkodtam, hogy a monitornál játszanék inkább alkalmanként. Ha nem lesz lag, akkor nem kellene hdmi kábelt dugdosni ide-oda...

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#7) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

A Remote Play-hez le kell majd tölteni bármilyen programot a gépemre?

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#8) Carasc0


Carasc0
őstag

Azt megtudom csinálni, hogy a PS4-en vitt játékot remote-zom a Samu TV-mre? Hogy ne kelljen a HDMi kábelt kötögetnem? Vagy erre fog szolgálni a holnapi frissítés?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9) Zanik válasza HaJózsi (#7) üzenetére


Zanik
addikt

Igen, le!
Egy Remote Play nevű progit kell installálni: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vicces egy Vaioval fotózni ezt... Amikor eladták a picsbe...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) haxiboy válasza sz_abika (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem nem, de ha igen akkor bevpnezel a hálózatra és probléma megoldva. Én a lagra lennék kíváncsi.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) Karma válasza haxiboy (#11) üzenetére


Karma
félisten

A kliensprogram már kijött, és pontosan úgy működik, mint a Vita Remote Play: interneten keresztül is, akár rest módból is felverve a PS4-et. Felhasználóbarát, nem kell hozzá VPN és társai.

...azaz csak működne, mert a 3.50 híján a PS4 csak bekapcsolt, de nem tudnak összekapcsolódni. Jöhetne már :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) tDr1v3r válasza Carasc0 (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meg tudod, de ne akard, 720p a max amit tud így... és ahhoz is kell a hálózat rendesen, főleg ha 60 FPS-sel szeretnél játszani.

Én nem ajánlom, bohóckodni biztos jó, de amúgy ugyanolyan vicc mint az Xboxos ugyanilyen megoldás... bár legalább ez megy Mac-en is virtualizáció nélkül.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.