Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

semmi star trek jel airbrush a hátlapon? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#2) iknight


iknight
senior tag

Elég baj, hogy csak ennyi star track van rajta, valami a külsőben is meglátszódhatna, remélem itthon is kapni lehet majd.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy ezekért a plusz tartalmakért amit a netről, 15 perc alatt innen-onnan be lehet szerezni, mennyi felárat fognak elkérni... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Karma


Karma
félisten

Én inkább megvárom az 5800 Android Edition-t ;]

“All nothings are not equal.”

(#5) madgie válasza iknight (#2) üzenetére


madgie
titán

Meg az oprendszerre is ráhúzhattak volna valami ST skint... mondjuk klingon betűket, vagy mittomén :D

(#6) orbano


orbano
félisten

ez gyalázat. igénytelen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

a filmet jobban várom :D

There's an app for that

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Jópofa lehet majd, de hogy a minimális extrákért mennyi felárat kérnek majd arra azért kíváncsi leszek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) Jadro


Jadro
veterán

Semmi olyan tartalom nicns benne ami más úton nem beszerezhető. Legalább valami pingálás a hátoldalon vagy egy kis etye-petye Hetessel. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10) Hunter2


Hunter2
addikt

Stilszerű lett volna ha szerkesztenek hozzá egy BT-s kihangosítós Star Trek jelvényt amivel feltudnád venni a telefont. Magyarúl pont úgy működne mint a filmbekben csak itt a zsebedben lenne a telefon.

(#11) Airnold


Airnold
tag

"Május elsején jelenik meg Angliában a Nokia 5800 XpressMusic különleges Star Trek kiadása Angliában"
Angliábanangliában? :D

Ezek az edisünök meg csak az olyan felhasználóknak jók, akik nem értenek a "netről lerántáshoz"...se...
Trekkerek között viszont elég ritka az ilyen... :D

(#12) madgie válasza Hunter2 (#10) üzenetére


madgie
titán

Maga a készülék meg úgy villogna meg visítana, mikor a zsebből elővesszük, mint a trikorder :))

(#13) VD válasza madgie (#12) üzenetére


VD
őstag

Persze, meg járjon hozzá egy saját bejáratú OSH is. :DDD

Viccet félretéve, még a korábbi nokia telefonok Transfomers Edition-jei is több extrát kaptak. Hiába a válság még a jövőt is eléri, még ha az most kezdődik is el... :U

[ Szerkesztve ]

(#14) coyote55


coyote55
őstag

Kíváncsi vagyok, mikor jön ki a Hello Kitty Edition ;] ;)

Memento Mori!

(#15) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Amikor megláttam a címet, arra gondoltam, ez kell nekem. Amint elolvastam, hogy ez mit takar, egyből arra gondoltam, ez nevetséges.
Művelhettek volna valamit a külsejével, meg kaphatott volna valami, máshonnan hivatalosan be nem szerezhető extrát a szoftver és akkor ez eldöntötte volna, hogy milyen legyen a következő telefonom.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#16) ALI_G válasza coyote55 (#14) üzenetére


ALI_G
veterán

:C már érkezik

[ Szerkesztve ]

(#17) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Szerintem a Star Trek már rég nem olyan felkapott mint volt régebben, nem tudom ki volt a Nokiánál az az eszes aki ezt kitalálta :N , nem tudom már mért nem egyből Barátok közt Edition-t hoztak ki :DD :C

Galaxy S10+

(#18) orbano válasza BMW-M6power (#17) üzenetére


orbano
félisten

Barátok köztből nem jön ki egész estés mozifilm ebben a hónapban, Start Trekből viszont igen ;)
szerintem előbb tájékozódj, mielőtt lehülyézel valakit.

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) skajwa


skajwa
senior tag

NA erre komolyan nagyon nagy szükség volt...:S

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#20) Malory válasza BMW-M6power (#17) üzenetére


Malory
tag

Ehhez a NOKIA-nak semmi köze, mayimum a reklámügynökségnek, aki javasolta a film Forgalmazójának, hogy ezen keresztül is PR-ljék, promótálják a filmet. Bár promóciónak nem nevezném. A plusz tartalom szánalmas!!!!

Azt hittem, hogy legalább minimum előzetes, de akár régebbi star trek részek vagy akár behind the scenes DVD extra ingyen JAVA játék! de Így, ha egy fillérrel is többe kerül, akkor haragudni fogok a NOKIA-ra, hogy mi az hogy ilyenhez a telefonját adja.... :(((

(#21) brumesz


brumesz
aktív tag

na ez fontos tényleg :DDD

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#22) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Kíváncsi lennék arra, hogy hányan fognak venni ilyen Star Trek Edition-t.

(#23) -XadAnuX+ válasza BMW-M6power (#17) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

;]

(#24) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem nem sokan!

(#25) -XadAnuX+ válasza madarasz92 (#24) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Szerintem sem, ennél lehet jobb lett volna ha tényleg egy "Barátok közt Edition"-t hoztak volna ki. ;]

(#26) madarasz92 válasza -XadAnuX+ (#25) üzenetére


madarasz92
őstag

Ja az biztos Mondjuk Magdi anyus lett volna a hátlapon sőprűvel! ;] :P :))

(#27) -XadAnuX+ válasza madarasz92 (#26) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

;]
De azért egy ilyen Star Trek Edtitiont is elfogadnék :K

(#28) madarasz92 válasza -XadAnuX+ (#27) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát én is! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.