Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Crucial eddig sem tartozott a túlárazott SSD -k közé.Megvárom az MX300 -as szériát,hátha jó áron kapható lesz az 512GB modell. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) szal


szal
csendes tag

Jahhhh.. talán egy ezressel olcsóbb lesz. Micsoda árcsökkenés. Kell az extraprofit na.
Addig marad a raid 5. Akinek sebesség kell pc-n. Egyedül lapin értelmes alternatíva. Már aki költeni tud/akar rá.

(#3) joysefke válasza Televan74 (#1) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Csak óvatosan velük :)

Az M550 és az MX100 nagyon jó ár/teljesítmény arányt kínált anno és az M550 esetében ugye sok funkcióval megfűszerezve. Én a mai napig nagyon elégedett vagyok az MX100-mal, eszembe sem jutott volna helyette holmi "szamszungot" venni, DE az új 200-as szériában bevezették a TLC-s BX200 modelleket, a Crucial oldalán pedig persze totál nincsen kifejtve, hogy micsoda különbség van a BX200 és az MX200 között. A BX200 mindenféle tesztek tanulságai szerint sebességben szinte leghátul tanyázik a jelenlegi SSD mezőnyben, brutál magas I/O késleltetéssel és instabil írási (instabilan alacsony :) ) sebességekkel. A 300-as szériánál ezt a legalja vonalat könnyen lehet hogy MX300 néven viszik tovább (cikk szerint is ugye TLC pipa)...

J.

(#4) tibaimp válasza joysefke (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kösz az infót!

Nagyon lassan mérséklődnek az árak, nem örülök...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) kromatika válasza Televan74 (#1) üzenetére


kromatika
veterán

Igen a Crurcial árai,nekem is szimpatikusak voltak mindíg. Reméljük ez is jó áron jön .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.