Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem mindig is tetszettek az ilyen taktikás RTS-ek, csak hát sokszor nehezek nekem. Pl ott a Sudden Strike. Az egyik legklasszabb játék, csak baromi nehéz.

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez hasonló mint mondjuk a Commandos? Vagy milyen?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Heroes fan válasza l.skywalker (#2) üzenetére


Heroes fan
őstag

Pc guru teljes játéka is volt már.

(#4) janeszgol válasza l.skywalker (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

RTS, kis rpg elemekkel. Teljesen 3D-s, zoomolsz, taktikázol. Kezelésben Swine.

(#5) l.skywalker válasza janeszgol (#4) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tök jó. Kicsit tényleg emlékeztet a Commandos-ra, az nagyon nagy kedvenc :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) kikikirly


kikikirly
senior tag

Vannak hozzá szuper jó modok,pl amikkel tényleg 1000-1500 méterről lőnek egymásra a harckocsit(Deafult kb 3-szorosára növeli a harckocsik,géppukák lőtávját,de a sima gyalogágé is megnő,fegyverek nagy része default 2-3 találat helyett legtöbbször One Shotol,nagy tűzgyorsaságú MG42-vel szó szerint kaszálni lehet. )De modok nélkül is király játék.

(#7) oszi666 válasza l.skywalker (#2) üzenetére


oszi666
őstag

Ami eléggé kiemeli, hogy az összes egységet lehet direktben irányítani. Ezt úgy értsd, h pl egy gyalogos csávóval mászkálhatsz néha lángszórót veszel fel, néha géppuskát, gránátot dobálsz stb. vagy ha tankkal mész akkor váltogatsz az ágyúhoz való lőszerek között, figyelsz a benzinre stb. A csapatod minden egyes tagját lehet így irányítani de közben meg mégis sokkal inkább RTS. Egy darab egységet irányítani szerintem akkor van értelme, amikor van egy erős tankod, és azzal szeretnél minél hatékonyabb lenni. Millió fegyver meg gránát meg mindenféle van :) ha kilősz egy ellenséges tankot, akkor ha megjavítod és raksz bele legénységet akkor a tied onnantól
Szerintem nagyon jó game

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8) gabor7th válasza oszi666 (#7) üzenetére


gabor7th
addikt

Csak nincs egy normál tuturial hozzá, meg normál kampány, hanem bármelyik pályán kezdhetsz egyből. A játék csak az út felét tette meg ahhoz, hogy igazán jó legyen, mert kétségkívűl maga a játék baromi jó amikor már csatamezőn vagy...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.