Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

mint a fuldoklónak egy pohár víz :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

kabel kell a kabelhez.

(#3) koby11h


koby11h
aktív tag

A videó végén lévő gép számítógépre alig, de egy régi flipperre azért emlékeztet...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#4) ughhh


ughhh
senior tag

Nevetséges RGB :D
Kelten más az ízlés, lásd gangman style, ott el tudják adni, de részemről ízléstelen ha egy számítógépen az állapotjelző fényeken kívül más is világít. Az szupermorronok ezt megfejelik üveg házburkolattal, nevetséges.

(#5) KaitouP


KaitouP
veterán

Egyébként ez bármilyen alaplappal működik? (Úgy értem, hogy kell-e Aura Sync vagy ezzel megegyező képesség.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) Találtgyerek válasza KaitouP (#5) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem kell. Saját kontrollerrel megy. Programot felrakod és a vezérlőt rákötöd az alaplapra.

06-3o/9759I39

(#7) KaitouP válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

PC Building Simulatorban hanyas szinttől lesz elérhető?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) KaitouP válasza nyunyu (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

69. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) fatpingvin válasza ughhh (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem te vagy egész véletlenül az elveszett totemállatom? :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) atok666


atok666
őstag

Annyira kiszamithato, hogy mindig ugyan azok az arcok jelennek meg elsokent az ilyen cikkek alatt, akik abszolut nem a celcsoportja ezen termeknek es ezt nagyon fontosnak tartjak elmondani valami nagyon vicces kommentar kisereteben...

Atok

(#12) ughhh válasza atok666 (#11) üzenetére


ughhh
senior tag

Írtam több gyártónak, hogy a molex kábelekből amivel az 5.25-ös floppy, CD meg a régebbi lemezek be vannak tápolva csináljanak RGBset, mert anékül nem lesz komplett a csicsa. Válaszra sem méltattak, azóta kiábrándultam és RGB hater vagyok.

(#13) ughhh válasza fatpingvin (#10) üzenetére


ughhh
senior tag

jaja
RGB kínai bóvlira hajaz, zöld megfizethető alaplapnak nyoma sincs, pedig lenne rá igény -> tradíció
PC formatervezés csúcsa mac studio, érdekes rgbnek nyoma sincs

[ Szerkesztve ]

(#14) fanti


fanti
addikt

ez már a vég... ennél már nincs lejjebb...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#15) Szeleya válasza fanti (#14) üzenetére


Szeleya
tag

Ennèl? Dehogynem.... Gamer fejtámla, RGB szèk ès asztal, RGB SSD stb stb

(#16) enté válasza atok666 (#11) üzenetére


enté
csendes tag

A céltalan feltűnősködés már csak ilyen. Sokaknak feltűnik...

(#17) Hosssszu válasza fanti (#14) üzenetére


Hosssszu
őstag

RGB 230V tápkábel kellene még.

(#18) biscuit válasza atok666 (#11) üzenetére


biscuit
aktív tag

Ahogyan az is, hogy mindig van aki "namost jólbeszól" a sok "haternek". Üdv a valóságban!!! :U

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#19) sh4d0w válasza Szeleya (#15) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jaj, ne gyűjtsétek az ötleteket, még valaki elolvassa...

https://www.coreinfinity.tech

(#20) RVR400 válasza sh4d0w (#19) üzenetére


RVR400
veterán

Csak a külön gamer fejtámla játszik, az összes többi már létezik.

(#21) section9


section9
őstag

Amugy a melyen tisztelt haterek tisztaban vannak vele, hogy az RGB szinet te allitod be es nem kell a szivarvany minden szineben porgetni? :U

(#22) biscuit válasza Szeleya (#15) üzenetére


biscuit
aktív tag

Ezekböl szinte mind létezik már!!!

Ssd: [link]

Asztal: [link]

Szék: [link]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#23) koby11h válasza section9 (#21) üzenetére


koby11h
aktív tag

Igen, all off-ra! ;]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#24) Szeleya válasza sh4d0w (#19) üzenetére


Szeleya
tag

Ez mind létezik már.

(#25) Szeleya válasza RVR400 (#20) üzenetére


Szeleya
tag

[kép] az RGB változat 40.000 :))

(#26) RVR400 válasza Szeleya (#25) üzenetére


RVR400
veterán

Mondjuk egy nagybuziló kiegészítő a már meglévő gamer székhez, amin alapból van fejtámla.

(#27) fatpingvin válasza section9 (#21) üzenetére


fatpingvin
őstag

sőt, ami még fantasztikusabb, az egész gép hibátlanul működik úgy is ha nem költesz plusz pénzeket ezekre a röhejes karácsonyfadíszekre :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#28) sh4d0w válasza fatpingvin (#27) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1

https://www.coreinfinity.tech

(#29) biscuit válasza fatpingvin (#27) üzenetére


biscuit
aktív tag

De nem érted, hogy csak egy "rühös" "hater" vagy és:

- Nem értesz hozzá
- Nem te vagy a célközönség
- Hater vagy

!!!444!4!!4!4! :U

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#30) section9 válasza fatpingvin (#27) üzenetére


section9
őstag

Biztos velem van a baj, de most vettem gepet es senki nem szoritott pisztolyt a fejemhez, hogy Lian Li Strimer Plus V2-ot vagy barmilyen RGB cuccot vegyek. Raadasul konkretan minden RGB es A-RGB cucc dragabb mint a sima, szoval abszolut nem ertem, hogy teged szemely szerint miert zavar, hogy ilyen cuccot is kapni.

(#31) RVR400 válasza fatpingvin (#27) üzenetére


RVR400
veterán

Valójában, ha az asztal sarkán összerakod a konfigot, akkor is működik, tehát már a ház is hülyeség...

(#32) biscuit válasza section9 (#30) üzenetére


biscuit
aktív tag

Látom szajértője vagy a témának ezért neked tenném fel a kérdést:

[kép]

Az általam linkelt képen (ami természetesen a saját pc-mről készült) látszó hardvereken szerinted melyek azok a funkciók amiért, ha lehet nem fizettem volna, ha módomban állna, mit kapcsolnék ki?! Ó igen, tudom, vegyek olyan házat aminek nincs plexi az oldalán! Attól még a "probléma" nem oldódik meg (nomeg plusz kiadás a plusz kiadás miatt)! A ház amikor meglett még híre sem volt az ergébé mániának!

De, hogy reflektáljak a kérdésedre: nem baj a termék létezése, fogyasztói szempontból, mert egy újabb gyári e-waste amiért pénzt lehet kiadni, a gyakorlati haszna van megkérdőjelezve! Kizárólag fogyasztói szempontból!

:K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#33) RVR400 válasza biscuit (#32) üzenetére


RVR400
veterán

Valójában azt nem tudom megérteni, hogy ha valakinek nem tetszik valami, akkor miért olvassa el egyáltalán a cikket. Abba már bele sem megyek, hogy mindezen teljesen SZUBJEKTÍV dolog vonatkozásában minek ír még ugyanezen cikkhez. Ugye azért nem akarsz meggyőzni mindenkit arról, hogy a kedvenc színe csak a fehér vagy a fekete lehet, mert NEKED AZ TETSZIK... ;)

Valójában pedig igen, már a (plexi oldalú) házzal túllőttél az általad előadott gyakorlati hasznosságon. (fentebb leírtam, hogy alapvetően ház nélkül is megy egy konfig - ugyanolyan gyakorlati hasznossággal)

[ Szerkesztve ]

(#34) section9 válasza biscuit (#32) üzenetére


section9
őstag

De ha ennyire zavar, akkor miert nem vettel olyan videokartyat, amin nincs vilagito felirat? :F

Gyakorlati haszon jelen eseteben a szepseg. Van akinek tetszik a szabalyozhato szinu tapkabel, masoknak meg nem. Van akinek tetszik a vilagito felirat a videokartyan, van akinek nem. Gondolom neked is megert volna egy-ket ezres pluszt a vilagitas nelkuli videokartya, pedig gyakorlati haszna annak se lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) biscuit válasza RVR400 (#33) üzenetére


biscuit
aktív tag

Azt én magam sem értem, hogy egy számára érdektelen cikkhez miért szól hozzá,aki. De a mai PC világban mindenhez IS van joga az egyszerű júzernek....!

Látom átment az infó a házzal kapcsolatban... De segítek: az "eredeti" konfig az egy 4770+stock cooler kombó volt, dedikált vga nélkül. Ha lett volna opció zárt oldalfalra, hiddel azt vettem volna, de nemvolt (és ez volt az akkor a számomra megfelelő, árban, tudásban) és most nincs rá keret, hogy 40+ ért vegyek egy új házat zárt oldallappal és elfogadható zajcsillapítással. Persze, leba**hatom egy hokedlire az asztal mellé, de azzal egyik "problémát" sem oldom meg.

@section9

Ugye ez a kérdésed csupán költői volt?!?! Föleg az elmúlt év tükrében (segítek: a piacon akkor ez volt az egyetlen ami a legkevesebbet világított, ennek is örültem)!
Jah, fizessek többet, mert nem világít, logikus.... Vagy NE tegyék bele a ledet és legyen olcsóbb mert "kevesebbet" kapok?!? Ez meg baromság! :U

Eismétlem mégegyszer: nem az "esztétikai értékét" kérdőjelezem meg, a gyakorlati hasznát!!!

Főleg , hogy a képen szereplő 2 világító hardver csak márkalogót jelenít meg, amivel teljesen tisztában vagyok, hiszen én választottam a termékeket... Köszi, hogy láthatom, hátha elfelejtem, még sötétben is! :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#36) section9 válasza biscuit (#35) üzenetére


section9
őstag

Nezd, ezek olyan kompromisszumok, amiket te kotottel. Ha van a te esztetikai igenyeidnek megfelelo eszkoz, de te nem vagy hajlando penzt aldozni, hogy megvedd, akkor ne a gyartot szidd, hanem vallald a dontesednek a kovetkezmenyet. Nekem is fosbarna GPU shroud-om van, mert 70 ezerrel olcsobb volt mint a fekete, megsem huzom a szam.

A "gyakorlati haszon" meg egy nagyon szep gondolat, de ha tenyleg csak ez szamitana neked, akkor nem erdekelne az, hogy vilagit a felirat a videokartyadon. Te azt szeretned, ha a gyartok olyan eszkozoket gyartananak amik teljes mertekben a te izlesednek felelnek meg es mindezt a leheto legolcsobban. :)

(#37) biscuit válasza section9 (#36) üzenetére


biscuit
aktív tag

ok!

Legyen neked is szép napod! :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#38) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Szépnek szép tud lenni, ha ízlésesen megcsinálják a gépet, de én biztosan nem tennék ilyet a gépembe. Most is minden RGB ki van kapcsolva rajta, mert zavar.

(#39) RVR400 válasza biscuit (#35) üzenetére


RVR400
veterán

Attól, hogy valami Neked jobban tetszik, de drágább és sajnálod rá a pénzt az nem jelenti azt, hogy mindenki így működik. Bár gyanítom, hogy más téren azért jelen van az életedben a nem sajnált extra kiadás.

(#40) biscuit válasza RVR400 (#39) üzenetére


biscuit
aktív tag

#37 neked is szól! :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#41) RVR400 válasza biscuit (#40) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem ezzel le is zárható a kérdéskör. ;)

[link]

(#42) biscuit válasza RVR400 (#41) üzenetére


biscuit
aktív tag

Apám, te zseni vagy! De tényleg! Kikerested a korábbi vásárlásaim közül azt a 2000 forintos (használt termék) vásárlást amit nem saját részre vásároltam és ha mégis magam részére vettem volna, semmi nem akadályozott volna meg, hogy kiiktassam a ledeket róla... Komolyan.... :U :F Mégis mit szeretnél bizonyítani?!? Főleg kinek? És ez mit bizonyít?!? :U

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#43) RVR400 válasza biscuit (#42) üzenetére


RVR400
veterán

#41 Neked szól. ;)

(#44) biscuit válasza RVR400 (#43) üzenetére


biscuit
aktív tag

A #42 meg neked! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#45) #72042496 válasza biscuit (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

Talán le lehet húzni a csatlakozót, hogy ne világítson. Vagy, a képről úgy látszik, lehet elé ragasztani valamit (akár csak egy réteg szigszalagot), ha zavar a világítás. Esetleg a plexit is ki lehet cserélni vagy lefóliázzák valahol, bár ez esélyesen macera és drága is.

***

Redditen vagy 9gagen láttam ízlésesen öszeválogatott-megvilágított gépeket, ahova passzolhat ez. Otthonra nekem se kéne ilyen. Nekem lassan épített gép se kéne mondjuk, egy NUC, iMac, ilyesmi vonal sokkal szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#46) biscuit válasza #72042496 (#45) üzenetére


biscuit
aktív tag

Köszönöm a javaslatokat! A kártya garis, így nem szedném még szét. A ragszalagos megoldást láthatod az aio blokkján. :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#47) #72042496 válasza biscuit (#46) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs mit, az AIO-t nem is néztem. Én is valószínű ragasztanám, még ha nem is elegáns. Szerencsére csak az USB HUB-omnál kellett ilyennel élnem, azon erősen világított a kék power LED. Meg a NAS-nál ragasztottam átmenetileg, aztán rájöttem, hogy annak a fényeit a szoftverből is lejjebb lehet állítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) biscuit válasza #72042496 (#47) üzenetére


biscuit
aktív tag

Bánná a kánya, ha kitudnám kapcsolni a világítást rajtuk (routeren, klavin megoldott) z5500at is szétkaptam, led kapott egy kis hibajavítót, így tompább a fénye. Addig legalább nem felejtem el, hogy brádejon kártyám van! :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#49) RVR400 válasza #72042496 (#47) üzenetére


RVR400
veterán

Egyszerűbb a plexit lehúzni 1 db fekete fóliával.

(#50) fatpingvin válasza RVR400 (#49) üzenetére


fatpingvin
őstag

egyszerűbb egy normális házat venni ami fémből van...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.