Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buci21


Buci21
addikt

mint egy falat kenyér :D de legalább rusnya

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Nekem ennyi a véleményem: :R

És akarom!

(#3) citkar


citkar
addikt

Ha év elején lett volna 13 colos, valószínűleg most olyat használnék.

(#4) satz18


satz18
őstag

Nincs i7 QM lehetőség? Elég gáznak tűnik. Már a 660m-et se hajtotta ki egy 35W-os i5 némelyik játék alatt...

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) Pocok256


Pocok256
veterán

Ulv s proci a NVIDIA GeForce GTX 860M hez MUHAHAHA :D Az mi fail párosítás ..

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6) citkar válasza satz18 (#4) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem lesz erős CPU-val is.
Ha a 14-esbe tesznek Core™ i7-4910MQ-t, csak bele tudnak tenni 13-asba is egy játékok alatt is használhatót.

(#7) KillHates


KillHates
nagyúr

Nem értem mi a frászkarikának ULV-s proci egy gamer gépbe?? Nekem a G750-ben ha nem 3D-zek, akkor jórészt passzív hűtéssel elvan a 4700HQ. Nem hiszem, hogy a készenléti időt akarnának nyerni ezzel a Dell-ék, hiszen az optikai meghajtó meg ki van spórolva dizájnból...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8) halkow


halkow
őstag

Elég ütős az ára valószínűleg a csillagokat fogja surolni és kíváncsi leszek a hőleadásra terhelés alatti zaj mértékére is

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) TESCO-Zsömle válasza KillHates (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A méretek miatt. Combosabb procinak nagyobb hűtés és akku kell.

Azt is kérdezhetted volna, hogy minek gamer laptop 13"-on... Pláne 2560*1440-es panellel... Egy közepes asztali konfig nem képes rendesen meghajtani egy ekkora monitort, nemhogy egy laptop...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) KillHates válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem hiszem, hogy egy 4700QM hűtése problémát tudna okozni féltégla vastag 13"-on? Mikor i7-esek vannak az 1cm vékony 11"-os MacbookAIR-ekben és Zenbook-okban :U

Ahogy mondod, a monitor is rejtély. Szerintem inkább marketing. Mondjuk alacsonyabb felbontáson még lehet játszani; a nagy felbontás csak egy opció. :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) Gomez86 válasza KillHates (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem ezzel a géppel amúgy is csak opció játszani. Akkor meg a legkisebb felbontással kell rendelni, meg egy kis SSD-vel, hogy legalább ne legyen annyira drága, és mondjuk egy Diablo elgurul rajta amíg az ember hazautazik a rendes gépéhez amin rendesen tud játszani...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) citkar válasza Gomez86 (#11) üzenetére


citkar
addikt

Ha tennének bele egy 4700MQ CPU-t simán elsődleges opciója lehet a játék, én ilyet is vettem volna, mert sokat kell cipelnem, annyi, hogy otthon van hozzá egy 24 colos monitor és külön bill+egér.
De cipelni és az otthonodtól távol játszani nagyon is jó lehet.
Aztán, hogy pakolnak-e bele, majd kiderül...időnként változtatják a kérhető hardware-k kínálatát, a 17 colosokba pl (ha jól emlékszem) az év első felében bekerültek AMD VGA-k is.

(#13) Lambach


Lambach
tag

Ezeknek a gépeknek miért kell rondának lennie?! :S

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#15) halkow válasza Lambach (#13) üzenetére


halkow
őstag

Mert ezek GAMER monstrumok és ki kell tűnie a sok olcsó notebook között ez alap követelmény

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) Garada


Garada
őstag

Jól néz ki meg kell hagyni.

(#17) Paul119 válasza Lambach (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Izlesek es pofonok nekem tetszik :)
Biztos lesz hozza nem tesco gazdasagos proci is :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) TESCO-Zsömle válasza Lambach (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ez nagyon tetszett mikor megláttam:

Nagyítás

Csak az nem tetszett, hogy 150$-t kell pluszba fizetni, hogy ne full fekete legyen, hanem mondjuk -ahogy a képen is látszik- narancssárga... 200$-ért pedig már saját színt is lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) Lambach válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


Lambach
tag

Ott van a 14 hüvelykes razer blade pro ami szerintem sokkal szebb és az is egy gamer konstrukció. Szóval nem kötelező egy gamer laptopnak rondának lennie. Ez egyébként nem rossz.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#20) erdoke


erdoke
titán

Nem derült ki, melyik a "legkisebb" játék, amire kihegyezték ezt a notit. :F

A legjobb aláírás a héten

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem nem tetszik a kinézete. Azonban ízlések és pofonok...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) TESCO-Zsömle válasza Lambach (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De az se egy seggre esés. Ha az ember laptoppal akar játszani, meg kell hoznia a kompromisszumot, hogy az biza vastag és nehéz lesz, az áráról nem is beszélve. Ennyi. Hiába van odaírva, hogy GTX 765M, az annyit sem ér, mint egy sima 760-as, és ezzel is számolni kell, meg azzal, hogy itt nincs számottevő tuning, mert a hűtés és a tápellátás is limitált.

Szóval ha az ember nem akarja konkrétan laptopként használni, amit szintén igen erőteljesen korlátoz az ilyen masinák akkuideje, akkor egy SFF-el sokkal jobban jár az ember.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) Lambach válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


Lambach
tag

Attól, hogy valami vastag, még nem kell egy szögletes sz@rnak lennie. Attól még lehet szép. Az nem megy a teljesítmény rovására.
Itt egy példa. Sőt, ő vékony.
[link]

[ Szerkesztve ]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#24) #06658560 válasza Lambach (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem ez minden, csak nem szép. Leginkább semmilyen.

(#25) ChavalieR


ChavalieR
csendes tag

Hát, elég ronda az összes Alienware termékkel egyetemben :D De hát kinek mi tetszik.

Nekem egy Clevo W230SS-em van ugyan ilyen paraméterekkel i7;860m;8GB;500GB csak még egy 64GB-os SSD is belefért. - 300ezer forintból megúsztam külföldről. Erre...egy olyan 450et tippelek amilyen túlárazottak az Alienware "laposok".
Továbbá szerintem fölösleges volt 13 colra ekkora felbontást választani. az egy dolog hogy nagyítóval böngészheted az asztalod, de a GTX 860m sincs olyan erős hogy ekkora felbontásban normálisan tudj játszani. Tapasztalatból mondom hogy a kártyá ugyan nagyjából mindent elvisz High-on akár FHD felbontásban is, de ha növeled azt akkor drasztikus FPS droppjaid lesznek.

Ha nem akarsz félmillió forintot kiadni erre akkor bátran ajánlom a Clevo márkát, akár a W230SS-t is ami nekem van.

(#26) citkar válasza ChavalieR (#25) üzenetére


citkar
addikt

Külföldön ez is fele annyi, mint nálunk, USA-ban főleg, de én Angliából rendeltem, ott is sokkal olcsóbb, mint nálunk.

(#27) hommeros


hommeros
őstag

Kevés az a 860M.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#28) Reggie0 válasza hommeros (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

Berakhattak volna helyette egy 750Ti-t. Fogyasztasban ugyan ott lenne, de azert 20%-al gyorsabb lenne.

(#29) citkar válasza hommeros (#27) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem nem kevés, nyilván van erősebb, de igen jó teljesítményt ad a hordozhatóságért ellenére is.

(#30) Dhampir válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak az nem tetszett, hogy 150$-t kell pluszba fizetni, hogy ne full fekete legyen, hanem mondjuk -ahogy a képen is látszik- narancssárga... 200$-ért pedig már saját színt is lehet választani.

Micsoda?

790 Ft és a probléma megoldottnak tekinthető. :D

(#31) TESCO-Zsömle válasza Dhampir (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fura dobozban tartjátok a lekvárt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) KillHates válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem a procira kenné, hanem a tetejére! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.