Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

AA-s ceruzaelemmel működik, mely akár 12 hónapos használatra is elég lehet. Az üzemidő igencsak jónak tűnik. És ha tényleg minden felületen működik... 40 eurót megérne nekem :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) Helmoras válasza Bird (#1) üzenetére


Helmoras
őstag

ez teljesen relativ, ha napi 1 percet egerezek akkor 10 évig is kibirja....

(#3) atti_2010 válasza Bird (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Mivel ha nem használod eco módba kapcsol teljesen relatív az üzemidő, attól függ milyen elemeket használsz és menyit használod 1 nap, nekem is van egy ilyesmi egerem ha napi 4-5 órát megy csak 1,5 hónapig elég de aksit is lehet használni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Bird válasza Helmoras (#2) üzenetére


Bird
addikt

természetesen minden napi használatról van szó.... Troll Rulez ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) csib41


csib41
aktív tag

ki az aki szőnyegen, kárpiton használja az egerét?!

(#6) #56573440 válasza csib41 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

de a lehetőség adott :DDD

(#7) Helmoras válasza Bird (#4) üzenetére


Helmoras
őstag

Tényleg trollkodom, csak hát nehezen elhihető ez az üzemidős dolog, nagyon csucsszuper elemek kellenek azért hozzá hogy ilyen sokat kibirjon, mondjuk nekem egy 2 éves egerem van fáradozó akukkal de 1 hét is csoda, mondjuk én nagyon sokat használom, ha 1 hónapot bír esetleg jobb tölthető elemekkel, szerintem már az is dicséretes.

(#8) Bird válasza Helmoras (#7) üzenetére


Bird
addikt

Az én hozzászólásom is utópisztikus... Ha tényleg bírja az egy évet legalább átlagos felhasználói környezetben és tényleg minden felületen okés akkor 40 "jurót" tényleg megér a dolog :) Egyébként én is hiszem, ha látom! :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) ftc


ftc
nagyúr

Az a 12 hónap jó ha lesz 1 hónap rendes használat mellett. Kinézetre hajaz nagyon a Genius 525-re... 3 évig bírta a gumi borítás ami elég jó... csak a gombok ne kezdenének hangosodni kb 1.5 év múlva...

(#10) macilaci78 válasza Helmoras (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dettó. Egy icon7.-et nyüstölök 5 éves cerkaakkukkal. Egy hét után már akadozik. Van ugyanilyen nívójú csereakkum mindig töltve, és lesajnálom. A tönkrement akkuk, amit elemlámpába már nem rakok, ide még elegek.
Sajnos a vele csomagolt elemek is lemerültek, gondolom, régen pihent már a bolt polcán. De szeretem. Viszont erősen szokni kell a súlyát, 2db AA elem bizony nem könnyíti meg!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) todie


todie
tag

nekem microsoft wireless laser mouse 7000-em van es a gyari akksival, (amit hozza adtak) napi 5-6 oras hasznalat mellett 3-4 havonta kell toltenem. es mar lassan 3 eves lesz a szentem.

[ Szerkesztve ]

(#12) Helmoras válasza todie (#11) üzenetére


Helmoras
őstag

az respect, jó neked :)

(#13) todie válasza Helmoras (#12) üzenetére


todie
tag

az elejen nem hittem el asszonynak, hogy nem teszi ra a dokkolora amig nem vagyok otthon, mert az 5. honap utan kezdett csak villogni a pirosa led, hogy tolteni kell:D

(#14) mope válasza csib41 (#5) üzenetére


mope
tag

nekem egy logitech lx710-em van, én szoktam szőnyegen (már ha menne :DDD ), amikor a htpc-re átdugom az egeret és indítom a filmet.

én sokallom ezt az időt. Nálam a legdrágább elemmel is lemerül kb másfél hónap alatt és akkor nem használom olyan intenzíven..

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#15) total90 válasza csib41 (#5) üzenetére


total90
veterán

Ágyból sorozatozás, lepedőn, az ágyhuzaton... igen, vannak ilyen emberek :B :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) macilaci78 válasza total90 (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egeret is tudni kell ott használni, mint a nőt: márvány konyhapulton, szőnyegen, ágyban, üvegasztalon, stb... :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) banhammer válasza csib41 (#5) üzenetére


banhammer
veterán

Én már használtam takarón.
Leesett az ágyról az egérpad...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.