Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ennyi pénzért vannak sokkal jobb megoldások is.

(#2) #13110016


#13110016
törölt tag

Ha veszek tabot, akkor már nem 7 colosat... nekem az kicsi.

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Hát ezt nagyon már nem lehet tovább butítani...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) SkyLaci


SkyLaci
őstag

ha kb 30000 forintért lehet kapni egy samsung táblagépet akkor ez korrekt.

(#5) tjb007


tjb007
nagyúr

Most akkor ez mitől is Lite-osabb a sima Galaxy Tab 3 7.0-tól ? A 400 milliamperórával kisebb akkutól ?

(#6) dsr


dsr
senior tag

Ez nagyon gagyi lett..

(#7) Simi87


Simi87
senior tag

szokásos csamcsung minőség. köszönjük kolela :R

(#8) smkb válasza tjb007 (#5) üzenetére


smkb
őstag

Ő... a kérdés jogos.

Egyébként már épp elég lájtos a 7 colos Tab 3 amúgy is. Nem is értem azon mit lehetne még lájtosabbá tenni... esetleg ha előásnának valahonnan egy raklap raktárukban megmaradt egymagos cortex a8 as 1ghzes soc-et, meg egy 800*480 as kijelzőt és tejfölös doboz anyagot a háznak.

(#9) Simi87 válasza smkb (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

ez a kamera pl. már felesleges, inkább benne se lenne. az anyagminőségről ne is beszéljünk. :(

(#10) szoporiz


szoporiz
tag

Vicc az egész,nincs értelme egy lebutított tab 3 7.0-nak a "lite" jelző nélkül is borzasztó. Semmivel sem lesz jobb mint a 20ezres kategória csak ugye a Samsung "hype"....
Majd most a kevesebb pénzzel rendelkezők is elmondhatják hogy samsung-juk van. Nice try Samsung.
Szerettem a samsungot szerintem a tab 8.9 LTE variáns 2012 elején,meg a samsung monte 2010-ből.
Azok voltak a szép idők. De amióta ez az egyen plasztik,zongoralakkal bevont túlárazott dömping beindult,azóta csak a samsung prémium garancia az ami miatt még LEHET hogy oké.Fémet a samsungokba!

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A gps jo dolog benne, de ennyiert total felejtos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) iNfAntRy válasza tjb007 (#5) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Gyengébb benne az akku, ahogy irtad, gyengébb a processzor és a kamera is rosszabb benne.Egyébként ha olyan 25000 ft körül lesz kapható az nagyon jó ár érte. Rengeteg gagyi no name tablet van (pl Dps és társai), amik még ennél is gyengébb specifikációval rendelkeznek és hasonló áron vannak , vagy pár ezerrel olcsóbbak csak. Akkor az ember inkább a Samsungot választja , mégis csak megbízhatóbb. Akinek meg komolyabb tudás kell vesz egy jobbat.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#13) guni válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


guni
tag

100 euró az azt jelenti, hogy kb valahol 40 alatt lesz az ára, annyiért meg azért megfontolandó inkább valamelyik kínai vagy esetleg gyűjteni még egy első generációs nexusra.

(#14) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Szerintem meg ennyiért nem lesz ez rossz.

Nem tudom mit vártok.Vonaton,buszon olvasgatni filmet nézni elég.Azért a 30-ezres kategóriában van elég sok szemét még. Akkor már egy laikusabb jobban jár ezzel.

tjb007 : Ebben sajnos lehet hogy igazad lesz. Az árral nagyon elronthatják. De a szóban forgó 100 dollárért nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) tjb007 válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmivel sem lesz gyengébb a processzor, ugyanúgy Marvell PXA986 lesz ebben is mint a nem Lite Galaxy Tab 3 7.0-ban.
25e forintos árról meg felesleges is álmodni, a Samsungról beszélünk. A legjobb esetben is egy tízessel lesz olcsóbb a nem Lite verzióhoz képest.

(#16) iNfAntRy válasza guni (#13) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Jaj tényleg, 100 euro, bocsi. Valamiért 100 dollárra emlékeztem. Annyit már tényleg nem biztos hogy megéri. Inkább hozzácsap az ember egy 10.000est és vesz egy rendes tab 3-at.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#17) iNfAntRy válasza tjb007 (#15) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igen, sajnos összekevertem az árat, dollárra emlékeztem. Annyiért megérné, de igy már tényleg érdemes máson elgondolkozni.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#18) punky10


punky10
addikt

Az alap 7"-os only Wifi verziót kellett volna így hívni...
Kb 50 kilóért már elvárható lenne vagy egy HDMI,vagy egy OTG-támogatás(bár szerintem ebben az árban már beleférhetne mindkettő...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#19) blueMerle válasza Csapoati (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Ennyiért??? Miért, szerinted egy márkás, 7 colos tablet mennyi legyen? 10 000Ft megfelelne? Nem vagytok Ti egy egészen kicsit eltévedve? Vagy másik bolygón éltek?? Ez ennyiért kurva jó vétel, még akkor is ha idevesszük a kínai CsingDongHuangShuang tescós ósanos gagyi dzsunkatebletokat is.

(#20) M5Norbi válasza iNfAntRy (#17) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hmmm, biztos nem dollár volt???? :Y

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) Simi87 válasza szoporiz (#10) üzenetére


Simi87
senior tag

Ami szerinted samsung garancia, az igazából telemax. Inább vennék telefont a nyugati aluljáróban, és egy hajléktalan szerelje, mint azok. Soha többé nem nyulnak semmimhez az biztos. Barbárok.

(#22) Csapoati válasza blueMerle (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem csak az a bajom, hogy a hajamra kenhetem a markat, ha gyenge a hardver. Ez a csomag szerintem ma mar nem er 30+ ezer Ft-ot. Lehet, hogy neked igen, en ezt nem vitatom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) halkow


halkow
őstag

30+27%áfa na szép

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) blueMerle válasza Csapoati (#22) üzenetére


blueMerle
veterán

Én senkit sem akarok meggyőzni, de: elárulom, hogy a cégem részben azzal is foglalatoskodik hogy OEM tabletek gyártását intézzük európai cégeknek. Ez azt jelenti hogy felkeres minket XY cég hogy kell nekik logóval, mindennel egy saját márkás tablet. Mi ekkor megmutatjuk neki azokat az OEM tableteket amiket a partner-gyártók épp kínálnak, ő kiválasztja azt ami kell neki, megbeszéljük az esetleges módosításokat és megy a gyártás (mindez persze dióhéjban, valójában ez sokkal összetettebb, hosszabb folyamat).

Mindezt azért mondtam el, hogy képben legyél: irdatlan sokféle kínai tablethez volt szerencsém, bőven 50 felett (sőt...) van a modellek száma. Így van tapasztalatom bőven. Ebből adódik hogy teljesen ingyen egy akármilyen tegrás, ilyen-olyan 4 magos 2GB RAM-os IPS HD kijelzős demo tabletet leemelhetnék a polcról és használhatnám. De mégsem. Miért? Pontosan azért mert tudom milyen, hogy készül. :)

Nekem fontos, ha egy tárgyalásra megyek, akkor az adott munkaeszköz (nekem a tablet az) bekapcsoljon, ne nyiffanjon ki random, ne laggoljon ésatöbbi. Mivel azt is tudom hogy az általunk kínált OEM tabletek és a Samsung közt milyen minőségbeli eltérések vannak ideértve a gyártást és a felhasznált anyagokat (mikrokapcsolók, nyák, akksi, forrasztások,...), ezért nem véletlen hogy egy márkás eszközt használok :U Az pedig hogy miért pont ezt: mert elfér bárhol és a tudása számomra, az én igényeimnek bőven elegendő: teljesen smooth, nem laggol, jól lehet rajta jegyzetelni, stb... Tudom, ez a fórum az ezer szakértő országa és mindenki kívülről megmondja hogy a CsingDong tablet az valójában ugyanolyan jó mint egy Asus vagy épp egy Samsung. Nos, tudod, nekem valóban ez a munkám, ezért pontosan tudom hogy ez egy oltári nagy baromság.

Ettől még persze, azok a tabletok sem rosszak. Sőt. Azok a gyártók, akikkel dolgozunk nagyon jó minőségű alkatrészekkel dolgoznak (sharp, bosch, lg,...) de még így is elmarad sok esetben némely részlet minősége, mert valamin muszáj spórolni (legyen az az összeszerelés, kapcsolók, forrasztások, akksi,...). Pont ezért fordul elő az a minőségbeli szórás, ami ezeket a tebleteket jellemzi, felvált ragasztás, hézagos összeszerelés, töltési hibák, ésatöbbi. Persze általában ez a sorozatok 5-6 százalékát érinti, viszont ez a szám még mindig bőven magasabb mint a prémium gyártók esetében.

Remélem most már tisztább a kép, miért is olyan baromi jó ár ezért a tabletért a 100 eurós kezdőár.

[ Szerkesztve ]

(#25) Csapoati válasza blueMerle (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En ezt ertem, de nem mindenkinek azok a fo szempontjai, mint neked. Gondolom te is megerted ezt. Azt amugy egy szoval se mondtam, hogy a kinai tabletek minosege jobb. Hardveresen tobbet adnak ugyanannyi penzert, de szerencse is kell, hogy egy jo darabot fogjon ki az ember.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) blueMerle válasza Csapoati (#25) üzenetére


blueMerle
veterán

szerencse is kell, hogy egy jo darabot fogjon ki az ember.

Pontosan erről van szó :R
Egy otthoni használatra szánt tabletnél nem gond ha lefagyogat, néha nem kapcsol be vagy egyéb nyűgje van, de munkára nem szivesen hasznélnék egy lutri-tabletet :)

(#27) Örni


Örni
senior tag

És a szoftveres fejlesztésekről ne is beszéljünk, én eleget szívtam már kínai tablettel, köszönöm elég volt (MyAudio), inkább legyen kicsit drágább, de ne kelljen havonta újrarakni a softvert, mert rátelepítettem egy új programot és lehal az egész...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#28) MA!rtin


MA!rtin
tag

Ha 100 dolcsi lesz itthon is, akkor megéri.De inkább 30-35k lesz(ne legyen igazam)

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#29) tjb007 válasza MA!rtin (#28) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még mindig euró az a dollár (és még az a 35 is kevés lesz).

[ Szerkesztve ]

(#30) MA!rtin válasza tjb007 (#29) üzenetére


MA!rtin
tag

Bocsánat félreolvastam. :R
Ennyiért még csakcsak elmegy, de Mo.-on tuti mégtöbb lesz.

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#31) bajaki válasza SkyLaci (#4) üzenetére


bajaki
őstag

Csak sajnos ez nem annyi lesz. :(

(#32) HawerKing


HawerKing
őstag

100 euroert johetne de mire ideer lesz majdnem 200 :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#33) janos1988 válasza #13110016 (#2) üzenetére


janos1988
addikt

Pedig nem kicsi. Kényelemes használni és könnyű, nem fárad el hamar a kezed, csuklód. Soha nem vennék táblából ennél nagyobbat. Előtte 10"-es volt.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#34) lacuspapus


lacuspapus
tag

Hűűű, vazze! Babarózsaszínben lehet rendelni? Akkor kettőt kérek :D

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#35) punky10 válasza blueMerle (#24) üzenetére


punky10
addikt

Ezzel szerintem senki sem vitatkozik.Ha jobban elolvasod,a HSZ-ek többsége az előd árát kritizálta,és ahoz hasonlitotta.És mindkettő sok...
A "madaras teszkó" pl (pont hétvégén röhögtem rajta...)több,mint 50-ért vesztegeti,alatta az A-betűs Nexus7 akciósan 40...Szerintem az utóbbi sem gagyi...
Az előd(Samsung Galaxy Tab3 "wifi only")nem rossz(ilyet vettem a lányomnak nagyon-nagyon akciósan...)de erősen túlárazott...Ha a Lite 100 dollárjára rádobod a magyar sápot,plusz a jogvédők"tiszteletdíját",akkor ez sem best-buy...
Amig a felsőkategóriás Samuknál igazi garanciális support van,ami megérheti a plusz zsét,addig az alsokategóriában már nem ilyen biztos a dolog.Szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#36) Graphics válasza tjb007 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a Marvell a HP-ban is?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) tjb007 válasza Graphics (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

Abban a négymagos (Cortex-A7) PXA1088 Pro van, ebben meg a kétmagos (Cortex-A9) PXA986.
A GPU viszont mindkettőben ugyanaz (Vivante GC1000).

(#38) Dilikutya válasza Csapoati (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akinek a minőség nem fő szempont, még mindig vehet a Tesco-ban 19990-ért 漢鼎繁古印 tabletet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) Csapoati válasza Dilikutya (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet, hogy a melegfront miatt vagyok tompa, de nem értem, hogy mit szeretnél mondani ezzel nekem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) Dilikutya válasza Csapoati (#39) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt, hogy nem kötelező ennyiért márkás tabletet venni. A márkás dolgok mindig drágábbak a papíron ugyanolyan paraméterekkel rendelkezőknél. Akinek jó a bizonytalan kiciócó kínai, az vegye nyugodtan. Én pl. otthon sem kötök minőségi kompromisszumot, és erre tökéletesen alkalmas ez a Lite verzió is. A SoC, az 1Gb RAM és az SD-vel bővíthető 8Gb belső tár tökéletesen használható eszközt takar. Lehet netezni, filmet nézni, játékok többségével sem nagyon lehet gond, e-book olvasásra is kiváló.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) Csapoati válasza Dilikutya (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a minőséget egy pillanatig sem vontam kétségbe. A kérdés az, hogy ez megér-e egy combos felárat az itthon forgalmazott, 2 év garis brandelt kínai cuccokhoz képest.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) Dilikutya válasza Csapoati (#41) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel én pl. a Tab2-őt internetszerződés mellé vettem, nekem bőven meg, így volt 24 ezer tavaly januárban. Wifis verziót meg úgyis csak az vesz, akinek van internete, szolgáltatónál meg mindig van akcióban hasonló ajánlat. De ezért mondtam, hogy mindenki eldöntheti, kell-e neki a jobb minőség, van elég készülék minden kategóriában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) ziu


ziu
csendes tag

Üdv.Mindenkinek :K

Ha valakit érdekel a wested-ben levő Media M-ban jelenleg 35.db ezres az ára ha valakit érdekel.
2-év samsung garival!

Na mármost cetelem kártyával -10% lejön és máris 31500.ft. Tessék csak átgondolni.Ezért szerintem megéri.

Mindemelett dumdum gsm boltban 30000.ft-ért lehet hozzájutni.

Volt szerencsém ma kipróbálni a kiállított darabot és nem érződik rajta a " lite " -vel kapcsolatos megjegyzések.
Ugyan azt a tempót tudja mint a T210.A kijelző sem rosszabb! :C

itt nem olvastam részleteket de gyárilag 4.2 JBean van rajta,a kijelző is megeggyezik a T210 változattal ami nem rossz azért,a proci is ugyanaz, 1GB rammal! És a GPS sincs kispórolva.
Navigálni,netezni,filmet nézni ennyiét szerintem korrekt.
Úgyhogy holnap megveszem ha minden igaz.Ennyiért már megéri. Szerintem :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.