Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na ne. Note legyen a tepsi és ne fordítva.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Samsungnál valakinek nagyon elgurult a gyógyszere. Csinálnak egy "e" variánst 300ért, hogy eladhassák a simát 400ért? :D Ráadásul vicc, hogy az S-sel utolérik kijelző méretben a Noteot.

Vávejnek nem is kell semmit csinálni, Samu vágja maga alatt a fát.

[ Szerkesztve ]

(#3) joey04


joey04
titán

a Samsung állítólag két Note10-et fejleszt, és elképzelhető, hogy Európába a kisebbik érkezik.

:(((

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) #86973952


#86973952
törölt tag

Igen érdekes lenne, ha csak a kisebbik Note variáns jönne Európába. Sokkal inkább tippelgetésnek érzem, mint pletykának. Jó nagy a méret kavalkád már így is.

Note10 -ből engem biztosan csak a nagyobb variáns érdekelne.

(#5) Próféta


Próféta
tag

Szerintem nem ördögtől való az ötlet, ha mondjuk 20-30%-kal olcsóbb lesz a normál modellnél. Én 2014 óta note-os vagyok a cerka miatt, de egyszerűen drágállom. Ha lenne egy ilyen lite verzió, azt gondolom a cerka már megvan, a többi dolog (proci, tárhely, kamera, ár ;] ) meg elég lenne nekem azon a szinten is.

(#6) #86973952 válasza Próféta (#5) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem ördögtől való, csak kérdés miben lenne Lite. Kamera, akksi? Utóbbira például nagy a sansz. Nem sok értelme lenne "újra kreálni" például egy Note8 -at, amit eladnak Note10e -nek.

(#7) borand válasza #24536576 (#2) üzenetére


borand
aktív tag

Ja, mert a Vávejnél a p30Pro nem is nagyobb, mint a M20P. :DD Amúgy jó gondolat menet volt!

Btw már tavaly se a tepsi-nem tepsi, hanem a toll-nincs toll kérdés döntött a Note és az S széria között szerintem. Az idei S meg mégjobban hajaz rá a formavilágával is.

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

6,7"-jével, a Samsung tovább készül növelni a Note szériát, egészen 6,75"

durva kulonbseg :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Minek? Most már minek van note meg S?
Egy darab toll miatt? Értelmetlen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ha a Huawei Mate 20 X lehet 7.2 col, ez is lehetne 7.5. De a kijelzo aranya meg mindig kizarja igy nekem sajnos.

Iden mar nem kapunk 16:9-es telefont?

#shame

(#11) Mr.Silkó válasza #24536576 (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek a komment második felével.

[ Szerkesztve ]

(#12) #86973952 válasza Cattle_Decap (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

16:9 -cel ne sok készüléknél számolj. Most már 18:9 -nél is sok helyen tovább mennek.

Note -tal egyelőre tuti nem mennek 7 col fölé. Mondjuk ezekkel az arányokkal inkább digitális távirányítók lennének.

[ Szerkesztve ]

(#13) ollie válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A toll drágítja a mobilt, nem is kicsivel, mert nem csak extra hardver, hanem extra szolgáltatások is. Nem hinném, hogy az átlagos S10 tulaj többet akarna fizetni a készülékéért a pen miatt, amit sosem használna.

Amúgy meg a toll önmagában nem is müködik, nem vehetsz tollat az S10-hez, mert hiányzik a kijelzőjébe integrált wacom réteg, ami csak a Note-nál van, meg egyes tableteknél.

[ Szerkesztve ]

***

(#14) prolad


prolad
őstag

Egy olcsóbb note variáns még akár működhet is, de kissebbre nem kéne venni. Sőt, a mostani méret lehetne a note e, és a sima note pedig lehetne egy tényleg tepsi telefon, ha már ez volt a széria egyik jellegzetessége. Valami olyasmi méretben, mint pl. a mate 20x.

(#15) enginev3.0 válasza ollie (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tisztában vagyok vele, de nem látom értelmét továbbra sem egy fajta kijelző méretnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) ace05


ace05
senior tag

Én inkább annak örülnék, ha a note 9 árát vinnénk le 240 környékére a hivatalos boltokban (media, edigital, magenta....etc)

(#17) Plazmacucci válasza ace05 (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaj már... Bontatlan dobozos "használt" készüléket nem lehet eladni 180 felett. Go to apró.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) janeszgol válasza prolad (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Biztos vagyok benne, hogy a kisebb is eleri a 6 colt, pedig egy 5.8-as megoldasnak orulnek (s8 meret wacommal).

(#19) Kasya


Kasya
nagyúr

Az amcsis Snapi variáns gond nélkül működik itthon is, ugye?

(#20) ollie válasza Kasya (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, csak nincs rá semmi garancia, és még pénzért sem javítják (eltérő alkatrészek miatt nem is nagyon lehet).

***

(#21) Kasya válasza ollie (#20) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos gondoltam :((
Gondolkodom rajta, ha itthon nem lesz (bár kétlem) a nagyobb variáns (ha egyáltalán több variáns lesz), bevallalom az USA verziot.

(#22) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Miért nem gyárt senki más telefont tollal????? :F

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#23) Kasya válasza Gabbana (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz. draga (hw es sw szinten is), valamint nehezen megterulo. Tobb felhasznalot nehezen vonzana be a felar, ellenben a Note torzsvasarloit kellene elcsabitani.

A Note se egy ev alatt jutott el oda, ahol most van.

(#24) G4RWIN


G4RWIN
tag

Baromira tetszene 6" sík képernyővel s10e belsővel.
Note tulajokat kérdezem, hogy nem zavaró a lekerekített kijelző tollas használatnál?

(#25) #86973952 válasza G4RWIN (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem egyáltalán nem, mivel tollal baromi ritkán megyek el arra a részre. Egyedül az edge panel elhelyezése zavarhat be, ha valaki egykezes megoldásként alulra teszi. Persze könnyen pakolgatható.

Szerk.:
Persze normális tok sem árt, ami nem lóg bele az edge részbe. Van pár szutyok azért...

[ Szerkesztve ]

(#26) osszaki válasza ace05 (#16) üzenetére


osszaki
tag

260 most emag-on, de én is azt várnám, hogy T vigye le erre a szinte, és akkor így kötnék 2 évre újra.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#27) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Szerintem S10 5G + S Pen = Note10

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#28) Plazmacucci válasza G4RWIN (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Négyesen jobb volt írni, a szélére is lehetett. Több volt a hasznos terület.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) G4RWIN válasza Plazmacucci (#28) üzenetére


G4RWIN
tag

Én is így gondoltam, hogy nagyobb a hasznos terület, ezért kérdeztem. S6 edgem után (kisebb-nagyobb kitérőkkel) várom a következő Samsung telóm sík kijelzővel. S6 edgenél a megjelenést leszámítva, csak hátrányát éreztem.
Nem tudom, hogy vegyem-e most meg az S10e-t vagy várjak erre a note-ra, hátha...

(#25) ρσгτσ: köszi, ezt is értem, hogy téged nem zavar.

(#30) apaszka válasza Plazmacucci (#28) üzenetére


apaszka
veterán

És egyszerűbb volt normális kijelzővédő dolgot venni rá!
A note 9 is nagyon gáz e téren!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31) #86973952 válasza G4RWIN (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az tény, hogy hosszúkás telefonnál nagyobb jelentősége van a hasznos felületnek álló helyzetben. Az edge rész valóban csökkenti a hasznos felületet. Engem viszont egyáltalán nem zavar, lehet valakit igen.

Az sokkal jobban zavar, hogy a Note lehetne inkább más arányú, mint az S széria. Inkább szélesebb, nem ennyire nyújtott...

Viszont a fenti hírt érdemes fenntartásokkal kezelni. Még csak április van, de már kb. ez a 6. különlegesebb pletyka a Note10 -ről. Amiből itt is keveset hoztak le. Tehát nem biztos, hogy lesz egy kisebb, edge rész nélküli modell.

[ Szerkesztve ]

(#32) G4RWIN válasza #86973952 (#31) üzenetére


G4RWIN
tag

Igazából én se gondolom, hogy lenne ebből valami, de a hír hallatán felcsillant a szemem. Ez a note-os történet szerintem majd a hajtogatható telefonnál lesz igazán hasznos, ha majd kiforrja magát.

Egyébként én jegyzetelésre és műszaki skiccekre használnám, nem tudom, hogy ahhoz van e értelme

(#33) #86973952 válasza G4RWIN (#32) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is használom hasonló dolgokra (IS). Nekem hasznos, mert ez biztos mindig kéznél van. Illetve szoktam cerkával jegyzetelni, kivágni, beméretezni, vagy skiccelni display -t, egyebeket.

Mondanám azt, hogy továbbra is a kijelző aránya korlátoz jobban, ezért meggondolom. De igazából nincs konkurens ebben a témában. Sőt, lassan minden telefon hosszúkás lesz...

[ Szerkesztve ]

(#34) Plazmacucci válasza G4RWIN (#29) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szvsz jó árú Note9 :) Ha mindig vársz sose lesz telefonod.
Am maradhatott volna a Note 16:9 nyugodtan, meg az edge is felejtős. Sosem szerettem, persze ettől még másnak bejön, együtt tudok élni vele. Így is a leg sokoldalúbb telefon amit valaha birtokoltam. Egy dolog ami miatt sírok, hogy a sok jó kis gyári jegyzet alkalmazás Samsung ökoszisztéma only... Mekkora kánaán lenne ha a Note jegyzeteim az asztali gépre szinkronizálódnának, mondjuk Office-ba...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35) Lozi8


Lozi8
tag

Nagyobb akkumulátor kapacitás nem ártana....szerintem. Ha mások is meg tudják csinálni...

(#36) ollie válasza Lozi8 (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki csinál még telefont pennel és nagyobb akkuval?

***

(#37) #86973952 válasza Lozi8 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem max. 4500 várható, ami már nem lenne rossz normál Note10 verziónál sem.

[ Szerkesztve ]

(#38) #46922752


#46922752
törölt tag

6,75"?

Pár év es 10 colos " telefonokkal" fognak rohangálni az emberek. :DDD

(#39) kpal


kpal
veterán

Èn varom a 10 megjelenèst es bizom benne hogy az s10 tudasra ràtesznek picit . Most Note 8 hasznàlok ,de a 9 nem hozott annyi újitàst hogy izgalmoba hozott volna ,ugyhogy varom a 10 autàn elvàlik hogy vàltok-e.

(#40) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Szerintem megint kezd egyre nagyobb katyvasz lenni a Samsung palettáján. Nem véletlen voltak azok a pletykák, hogy az S10-es széria esetén vagy a nagyobb variáns, vagy pedig a Note-széria lesz elkaszálva.

(#41) sagit


sagit
addikt

Melóhoz remek lenne a pen, de ekkora dög telefont nem vagyok hajlandó cipelni. Adnám ha lenne note 10e,méretben akkora vagy kissebb lehetne mint a mostani s8+-om, akkor lenne egy vevőjük

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#42) enginev3.0 válasza sagit (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem hiszem hogy egy vevőért csinálnak egy gyártósort :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) sagit válasza enginev3.0 (#42) üzenetére


sagit
addikt

Szerintem se lesz kissebb note :/

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#44) joey04 válasza .Szaki. (#40) üzenetére


joey04
titán

+1

Szerintem is kezd megint átláthatatlan lenni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Puculo


Puculo
aktív tag

Hiányzott mint váltóláz a lepratelepre.. Nehogy mán a szegény-gazdagok ne tudjanak venni cerkás telót!

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#46) Reggie0 válasza sagit (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem meg egy kicsit nohetne, hogy meg jobban ki lehessen hasznalni a tollat.

(#34) Plazmacucci Szerintem a lekerekitett kijelzo az igazan nagy szivatas. Ott is van tartalom, de mar alig lathato, mindig csillog, tollal ugysem lehet hasznalni stb.. Meg az is jobb lenne, ha csak az uveg lenne lekerekitve, de nem lenne alatta kijelzo, csak a sik felulet alatt. Igazabol csak arra jo, hogy jol nezzen ki a telo es hamarabb torjon ha leejted.

[ Szerkesztve ]

(#47) Kasya válasza Reggie0 (#46) üzenetére


Kasya
nagyúr

Es laposodhatna az edge, mert Note eseten nem epp elonyos. Galaxy S-nel szerettem, de toll eseten kimondottan hatranyos.

(#48) ollie válasza sagit (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Note9 alig nagyobb, mint az S8+.

***

(#49) ollie válasza Puculo (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezért kár volt ide írni.

***

(#50) joey04 válasza ollie (#49) üzenetére


joey04
titán

Ahogy a választ is. Pláne külön kommentben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.