Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aerosmith


aerosmith
őstag

tud valaki ennél olcsóbban? Esetleg alapjáték + DLCk külön?

(#2) Meridian


Meridian
senior tag

volt egy ingyenes hétvége mostanában... megnéztem, egy kalap hulladék ez a játék.

(#3) ldave válasza Meridian (#2) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a kedvenc hulladékom az elmúlt egy évből.

A Slime draws near! Command?

(#4) saen válasza Meridian (#2) üzenetére


saen
veterán

Annyira rossz, hogy én már nem is játszok mással.

(#5) Pedro78


Pedro78
senior tag

A "minden egyben csomag" a Forsakennel együtt érkezik szeptember 4-én érkezik PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re, az ára pedig 60 dollár lesz.

Ezt megis hogy? Nekem 60 dollar lesz a Forsaken+annual pass, a legendary meg szinten 60 dollar es abban minden benne van? Ez nem all ossze.

Szerk, ok mar ertelmeztem :D

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, ennyit lehet hogy megér. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) aerosmith válasza Meridian (#2) üzenetére


aerosmith
őstag

jaja én is az ingyenes hétvégén próbáltam ki először.
utána egyből meg is vettem az összes megjelent DLCvel együtt, de a Forsaken árát sokallom.

(#8) vitya81


vitya81
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, gondolatom: cdkeys-ről megvenném a Legendary Collection-t. Szerintetek (aki megvette innen, és van tapasztalata) egy cd kulcsot adnak, amiben benne van az alapjáték, DLC, Forsaken..., vagy külön kódon van alapjáték, DLC I-II, és Forsaken?
Az alapjáték megvan már. Nem szeretnék úgy járni, hogy megveszem ezt a csomagot, és 1 kódot kapok, miközben nekem csak a kiegészítők kellenének.

Kérem az válaszoljon, aki biztosan tudja, hogy működik és van tapasztalata. Köszönöm a segítséget. :R

Viktor

(#9) Damage401 válasza vitya81 (#8) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia!

Igen, ha lemezesen veszed, kapsz egy új borítós BD-Discet a Destiny 2 alapjátékkal és aktiváló kódot a storehoz, DLC mind csak letölthet formátumban vannak még a Forsaken is.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.