Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aDamker


aDamker
aktív tag

Durva cucc. Megeri vajon egy vertex2-ot lecserelni erre? Ereznek barmi sebessegbeli kulonbseget?

(#2) jozsi252 válasza aDamker (#1) üzenetére


jozsi252
veterán

Nagyon durva.... Főleg ha ugyanaz a sf vezérlő van benne mint az agility3 ba akk egy kalap s.ar

iPhone 13 Pro Max

(#3) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Jó kis kütyü.
Kötelező lenne minden gépbe minimum ilyet tenni! ;]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4) BiP válasza aDamker (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyorsabbnak gyorsabb, de szerintem olyan egetrengető különbséget nem éreznél. Legalábbis annyit, amennyivel drágább, nem hiszem.
(ha pl. csak sata2-n nézed, akkor pláne). Szerintem a vertex2 is elég gyors otthonra.

(#5) banhammer válasza aDamker (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem is Vertex 2-esem van és szerintem egyelőre nincs értelme lecserélni, mert így is elég gyors a V2.

Véleményem szerint akkor érdemes cserélni ha már haldoklik a V2, addig csak felesleges pénz kidobás lenne.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) zazahoho válasza aDamker (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

gyakorlati hasznát nem fogod venni,tesztekben jobban teljesít,de hétköznapokban nem látnád előnyét.
ideje lenne már a 240 gb-os ssd árát csökkenteni ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) #72042496 válasza jozsi252 (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem akarom áttúrni emiatt a netet, elmondanád, mi a gond azzal a vezérlővel?

(#8) lavorka


lavorka
aktív tag

Nekem Corsair F60-as van már 5 hónapja és bitang gyors a Win7 ezzel is

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#9) yakuza.tora válasza jozsi252 (#2) üzenetére


yakuza.tora
addikt

OCZ Agility 3
Mi a gond ezzel a vezérlővel? :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#10) jozsi252 válasza #72042496 (#7) üzenetére


jozsi252
veterán

SSD-s topicot ha olvasod akkor tudni fogod, de azért elmondom.

Vettem egy 60 gigásat és állandóan fagyott az egész rendszerem, és nemcsak nálam hanem egy másik ph-snál is, neki is 60 gigás van. Valamint a sebesség a béka segge alatt van. Kijött pár napra rá egy fw de a fagyást van akinél igen van akinél nem oldotta meg de a sebességet nagyon nem. Szóval a fagyás illetve a sebesség miatt rossz az a vezérlő, amit az ocz is elismert, Illetve ha felmész ocz fórumára akkor tucatjával olvashatod azokat a gondokat amiket énis mondtam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11) Dr. Akula válasza banhammer (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

510-es Intelre lecserélném.

(#12) #72042496 válasza jozsi252 (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jó tudni az ilyet, köszi, hogy leírtad! Az SSD topicot nem követem, csak a híreket szoktam megnézegetni. De ennek a hibának most utánaolvasok, az elmondásodból massszív szívásnak tűnik az egész. :(

(#13) jozsi252 válasza #72042496 (#12) üzenetére


jozsi252
veterán

FW miatt van aztmondják na de update után is ugyanolyan rossz. 55 mbyte per sec-es írás sata 3 on ugyanmár. és van pofájuk odaírni a weboldalra hogy 500/475 vagy mit, jó persze sf teljesen tömöríthető adattal, de azért elvárná az ember hogy ami nem tömöríthető legalább 100-120 megabájt meglegyen minimum, sata 3 on. Jó lehet hogy a 256 gigásnál megvan, de annyiért meg ki venne ssd-t.

iPhone 13 Pro Max

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem gyenge.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem hangzik rosszul, de ha tényleg gondok vannak a vezérlővel...

Kíváncsi vagyok, mikor jönnek a sárga színű GTR-ek? :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Impressziv! :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Isual válasza jozsi252 (#2) üzenetére


Isual
veterán

A PH!-s beharangozó szerint az Agility 3-ban SandForce SF-2281 vezérlő dolgozik, a techpowerup-os cikk szerint pedig ebben a Force GT-ben már az új SF-2280 megy : "It uses the new SandForce SF-2280 SSD Processor".
Ez akkor jót jelent :) (Vagy elgépelték volna :D )

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#18) tetrix válasza Isual (#17) üzenetére


tetrix
tag

gondolom nem visszafel számolva fejlesztik.. ;]

(#19) Mozsa válasza tetrix (#18) üzenetére


Mozsa
tag

Vagy rájöttek a 2281 hibájára....

(#20) kvarc


kvarc
tag

Osszes SF-2281 vezerlot erint a problema? Minden esetben elojon vagy "csak" bizonyos esetekben? FW frissitesel javithato?

(#21) Findzs


Findzs
addikt

ha ez tényleg hozza amit ráírtak és nem xarakszik akkor bestbuy lehet 30 alatti árával

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) tetrix válasza kvarc (#20) üzenetére


tetrix
tag

Agilyty 3 120 asom van és arra nem töltött újabb fw. a frissítő (toolbox). Van egy olyan hiba ha pl. biosban ide módról -ahol fut egy op.rendszer egy hdd-n-, átkapcsolok ahci-ra hogy az ssd-n lévő rendszert indítsam, 1x eldobja, de második újraindulásnál látja és bootol szépen. fagyást már ezen kívül nem tapasztaltam...
-szóval fw. frissítésről az ocz forumoldalon is azt írják hogy mivel ők fw frissítéssel orvosolni tudják a problémát, más márkákkal ellentétben akik ugyanezt a vezérlőt használják...

[ Szerkesztve ]

(#23) jeni


jeni
félisten

Szia
Intel sata 3 vezérlőbe vagy a Marvell 3-be kell? valahol olvastam,hogy az Intelbe kell tenni mert arra nem háklis,nem fagy mint a Marvell esetében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.