Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bingisz


Bingisz
addikt

Felújítva jöjjön PC-re is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2) vegitossj7 válasza Bingisz (#1) üzenetére


vegitossj7
addikt

Vááá, Klayman!

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nálam első napos vétel lenne.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#1) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+1, egy ilyennek én is tudnék örülni, hatalmas kedvenc a Bioshock.

(#5) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

"Volt annyira jó a Bioshock sorozat, hogy érdemes legyen beszerezni új konzolokra is"

Ha a sorozat nem is, az első játék mindent vitt. A másodiknál elmaradt a wow-effekt, a harmadikkal pedig konkrétan hülyére vettek mindannyiunkat, és azt hitték, a durva mindfuck a végén majd elviszi a hátán az egészet. Én ezért akkor adnék pénzt, ha az első kettő kapna egy komoly grafikai ráncfelvarrást, a harmadik játékot meg konkrétan újra elkészítenék, hogy azt kapjuk, amit a 2010-es E3-on mutogattak. Mert hogy annak a negyedét sem kaptuk végül.

(#6) nonsen5e válasza Fitzgerald (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez is egy vélemény. :)

Rég nem láttam olyan erős atmoszférával rendelkező játékot, mint a Bioshock Infinite.
A grafikai stílus, a hangulat, a kor, annak a zenéi, a kis apróságok, mint ahogy interakcióba lép Elizabeth a játékossal meg a környezetével..
Játékmenetre egy átlagos lövölde érdekes fegyverekkel meg pár plusz varázslattal, de a nagybetűs hangulat számomra elvitte a hátán az egészet.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) Bingisz válasza nonsen5e (#6) üzenetére


Bingisz
addikt

+1 :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8) b. válasza nonsen5e (#6) üzenetére


b.
félisten

Ez mind igaz,de a grafika is szép volt és mai napig szép. Nem hinném, hogy ezekhez a dolgokhoz ( ami miatt zseniális lett a Bioshock)egy remastered tudna annyit hozzátenni, hogy megérje újból megvenni.( főleg figyelembe véve ezen konzolgeneráció nem túl négyléptékű grafikai tudását. Nem lenne nehéz kimaxolni.)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) DeFranco válasza Bingisz (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és miért kellene felújítani? mit tenne hozzá a játékhoz?

a bioshockban kifejezetten olyan látványvilágot hoztak létre, amit hiába effekteznél szét, nem lenne több tőle. majd kb. 1 évtized múlva lehetne újragondolni, esetleg.

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Lassan azt a kérdést kell feltennünk magunknak melyik játékból nem volt még felújított vagy remastered változat. Nem értem miért akarnak minden héten új játékot kiadni?!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) nonsen5e válasza b. (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy pillanatig sem vitattam, hogy sok értelme van, PC-re kiadni meg még annyi sem lenne, ezért is nem úgy tűnik, hogy oda ki fogják adni. Annak a 2 tucat fős társaságnak vannak tervezve ezek a csomagok, akiknek nincs prev-gen konzoljuk vagy egy középszar számítógépük.

Effektíve 0 pénzből a sok profit reménye az értelme ezeknek a csomagoknak (a kiadók felől nézve).
Semmi értelme megvenni annak, akinek már megvan bármilyen platformon.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) Scholes9 válasza Raysen623 (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amelyik platformra nem volt elérhető oda csak nyugodtan Jöjjön. Nem értem miért gond ez. Nem mindenki játszott vele még. Nagyon jó példa erre a Last of us, God of war meg most az uncharted első 3 része. Akiknek ezelőtt kimaradt most be tudják pótolni. Tényleg nem értem mi a baj ezzel. Gondoljunk azokra is akik esetleg hasonló cipőben járnak. Arról nem is beszélve hogy valószínűleg ha az eladások száma nem olyan lenne nem jönne Ennyi remastered kiadás.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) Bingisz válasza DeFranco (#9) üzenetére


Bingisz
addikt

Meg lehetne oldani azt úgy, hogy az összkép ne romoljon: [link].

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14) DeFranco válasza Bingisz (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, ez nagyon szép, de minek? mit tesz hozzá a játékhoz? az ötletet a sztorit a hangulatot nem befolyásolja, nem lesz tőle mélyebb az immerzió, egyszerűen csak több és korszerűbb lesz az "effekt".

viszont az eredeti egyáltalán nem idejétmúlt annyira még, hogy az befolyásolná a játékélményt. a doom idejétmúlt annyira, talán a quake 3 is, de a bioshock még egyáltalán nem. jó az úgy ahogy van.

(#15) #72042496 válasza DeFranco (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az eladásokhoz kell hozzátennie, nem a játékhoz. :)

(#16) b. válasza Scholes9 (#12) üzenetére


b.
félisten

Az a gond, hogy mind3 játék amit felsoroltál, only playstation. A Bioshock pedig nem az. Elérhető 3 platformon így is, sőt MAC osx ra is megjelent. Persze csinálják, engem nem zavar , nem lesz tőle kevesebb a gépem, ( x one) csak inkább jobban örülnék, ha 2 évvel a megjelenés után inkább új részekről szólna a fáma, nem pedig a remasteredekről.
Amúgy szerintem xboxon novembertől megoldják a visszafelé kompatibilitást, azon a platformon - ha elérhető lesz- főleg nem sok értelme van, mint ahogy ps3 nál sem lenne, ha lenne visszafele kompatibilitás. Inkább azt oldanák meg és akkor végképp nem lenne szükség remastered játékokra, valamint kibővülne úgy a konzolra elérhető játékok száma, hogy simán megérné az árát egy-egy gép, sőt akár 2 konkurens gép is egy nappaliban

(Amúgy annak örülnék a legjobban, ha System shock folytatódna végre,)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Scholes9 válasza b. (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb igazad van. Amúgy amíg nem volt PS-em addig sem zavartak a remastered kiadások:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Z10N válasza Bingisz (#1) üzenetére


Z10N
veterán

+1

Amugy az ilyen "szivargasnak" nem sok alapja van.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#19) greenlizard válasza Bingisz (#1) üzenetére


greenlizard
csendes tag

Boven jo a grafika meg ma is, de ha mar megcsinaljak, akkor en is orulnek egy pc-s valtozatnak elesebb texturakkal es reszletesebb modellekkel. Meg az elso resz eger-gyorsitasat javithatnak

(#20) boost


boost
addikt

Minden remaster kiadásnál felmerül, hogy miért???? :)

Mondjuk én azon a véleményen vagyok, hogy mindenki a pénztárcájával szavaz, eddig egyiket se volt kötelező megvenni. Én örülök a PS3-»PS4 remaster kiadásoknak is, meg a multiplatformoknak is. Sok akkori cím, köztük ez is kimaradt, mert épp vele eggyütt más, akkor nekem érdekesebb játék jött ki. Most ezeket is tudom pótolni, anélkül, hogy külön gémer PC-t, vagy több konzolgenerációt kellene tartanom. A teszteken úgy is kiderül, hogy a jó grafika mellett a játékmenet is elég friss maradt -e. Ha nem, akkor a remaster kiadást sem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#21) Scholes9 válasza boost (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan erről van szó.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) oriic válasza Z10N (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De van alapja, ugyanis ugyanez a bolthálózat buktatta le a Greninja, Jigglypuff és Splatoon Amiibok érkezését is.

Live-Die-Respawn

(#23) TOM-202


TOM-202
senior tag

Ha PC-re kijönne dobozosban és nem egy konzolportot kapnánk én egészen biztosan megvenném. Nagyon tetszett az első és a mások rész is, a harmadik már kevésbe, de eltelt annyi idő hogy egy ilyen újrakiadás apropóján szívesen újrakezdeném.

(#24) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

1. Remaster csak egy port. Azoknak, akik nem jatszottak vele. Sokaknak XO/PS4 az elso konzoljuk, gamer PCje legtobb embernek nincs. Ez miert faj egyeseknek?

2. Kb. soha nem az eredeti fejlesztobrigad vegzi, ki van szervezve erre szakosodott csapatnak, max besegitenek itt-ott. Nem befolyasolja a kovetkezo reszek erkezeset.

(#25) nonsen5e válasza [CsuCsu] (#24) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezt elmondhatnád a Square Enix-nek is. Már mióta nem adtak ki egyetlen új játékot sem, de naponta bejelentenek és kiadnak 1256848696 darab remastert, portolásokat különböző platformokra. Csak nem egész nap lógatják a lábukat.

;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#26) [CsuCsu] válasza nonsen5e (#25) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Square Enix eloszor is egy kiado. Es ez a minta teljesen normalis, hiszen a port pikk-pakk megvan egy kis, erre szakosodott csapattal. Nem kellenek tortenetirok stb. Kb hasonlitani az autogyarat a szerelomuhellyel. Mind meretben, mind koltsegvetesben. Ha apropenzbol megvan a port miert ne adja ki?

Remasternek megvan az az elonye is, hogy ha beleszamolja a jatekbol jovo cash flow-ba akkor esetleg magasabb osszeget iranyoznak elo a jatek fejlesztesere. Ergo jobb jatekot kapsz mar az elso kiadaskor.

Jon az uj Kingdom Hearts, Tomb Raider, Deus Ex stb. egyebkent. En ezeket a cimeket nem szeretnem evente latni, de 2 evente sem.

(#27) nonsen5e válasza [CsuCsu] (#26) üzenetére


nonsen5e
addikt

Először is csak viccnek szántam, azért volt ott a ;] a végén. Mert ha megnézi az ember, akkor nehezen talál (van-e még egyáltalán olyan játékuk?) amiből nem készült legalább 1 remaster, de az átlag ennél sokkal több.

Másodszor kiadónak kiadó, de fejlesztő is egyben.
Kiadó az Dontnodnak (Life is Strange) meg a Collectibles keretében indie játékoknak.
Ezen felül teljesen a tulajdonába van az Eidos (SE Europe) és az által az IO Interactive meg a Crystal Dynamics. De, hogy ne lépjünk át a kontinensről, Japánban van "házon belül" nem egy csapatuk: [link], ahol azt is látni lehet, hogy felváltva készít mindegyik division remastert és új címet is.

Végül: én sem szeretném őket évente látni, csak valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy egy évben letudják az összes AAA címet, utána 3 évig semmi (bizonyos játékokat 10+ évig hegesztenek :U ) de érkezik 30 remaster.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) vg válasza Bingisz (#1) üzenetére


vg
addikt

instant gaming-nál jelenleg is kapható a kollekció 10 euroért steam-re.

(#29) Foo


Foo
tag

az első a maga nemében zseniális darab volt, élmény volt vele játszani. évente egyszer-kétszer előveszem.
és igen, a második inkább csak egy közepesre sikerült "újra" lett, de a harmadik rész szerintem mind történetben, látványban a maga nemében egyedülálló játék.
és valaki írta fentebb, hogy csak egy csattanó a végén és attól kell pofára esni. nekem nem ez a véleményem. ennyire lebilincselő történettel és atmoszférával nem nagyon találkoztam. szerintem az egyik legjobb rész a három közül az Infinite, még a nyilvánvaló hibái ellenére is, pl néhol repetitív a játékmenet stb...
én nagyon örülnék a felújított pakknak + kiegészítőknek, szóval mindennek ami hozzáad a Bioshock világához.

(#30) tDr1v3r válasza Foo (#29) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem a második rész is tetszett, a Minerva's Den DLC közel tökéletes lett.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.