Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vanye


vanye
senior tag

Örömteli hír! Nem csak 10 inch környékén van élet tablet fronton. (Főként annak, aki nem akar magának phabletet vásárolni.)

Stern des Südens!

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Érdekesen hangzik, kíváncsi vagyok mennyiért jön majd, bár kétlem, hogy túl olcsó lenne :(

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ennek nagyon örülnék - szegény N7 2013-om már eléggé kehes

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) kentucky válasza bolondember (#3) üzenetére


kentucky
őstag

Mit szóljak az én 2012-esemmel :D

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hittem,h ez a méret már telefon kategória. Vagy lehet arra is jó lesz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

telefonnak nagy, tabletnek kicsi

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a pixel nevet komolyan gondolták?

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ekkora méretben eléggé gyenge hardverek voltak mostanság. A probléma, hogy személy szerint még mindig nem látom értelmét egy ekkora gépnek. :)

Finn the human

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Jónak ígérkeznek az "új" termékek, majd a tesztekre leszek kíváncsi.

kengyel

(#10) Fejvadi válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem kell mindig mindenben az értelmet keresni. :)

(#11) nkmedve válasza fornettisuti (#6) üzenetére


nkmedve
őstag

Autóba navigálni, alkalmanként ebookot olvasni, néha játszani tökéletes, netezni, videózni is egész jó. Sokkal hordozhatóbb mint egy 10-es, nálam az a méret nem játszik (és telefonból sem kell 5"-nél nagyobb).
Ha kijön, lehet egy ilyen fogja váltani a 2012-es Nexus 7-et (nem is cserélném azt le ha nem lenne fájdalmasan lassú), bár az ártól is függ. nagyon sokat nem adnék egy ilyenért, hogy aztán hetente egyszer elővegyem.

(#12) Luck Dragon válasza pusszycat (#5) üzenetére

Ne légy telhetetlen.

Egy Huawei MediaPad T1 formavilágot szívesen látnék ismét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) gerii


gerii
addikt

7"-osan nem nagyon fog fogyni. Tabletnek kicsi, lőrésen netezni nem nagy élmény.

(#14) nkmedve válasza gerii (#13) üzenetére


nkmedve
őstag

Nem csak netezésből áll a világ, csomó féle applikáció van amit az ember út közben akarhat használni, és egy 7-est jobb hordozni mint egy 10-est.

A 10-esekkel Dunát lehet már rekeszteni annyi van (és azok se fogynak túlzottan), normálisabb 7-es pedig alig. Nem árt egy ilyen is a piacra.

(#15) gerii válasza nkmedve (#14) üzenetére


gerii
addikt

8"-ra gondoltam. Nem tudom manapság milyen a droid tableten, de amikor nekem volt 7"-os, akkor alul 3 gombnak volt 1cm hely, felül az állapotsávnak 5 mm, a kijelző meg 7cm magas volt. Na még ehhez egy böngésző is alul felül hozzátett egy-egy 5mm-es csíkot, meg maga a weblap is egy fejlécet, és maradt kemény 4cm hasznos magasság olvasni a szöveget. Iszonyat röhejes volt.

(#16) #16820480 válasza gerii (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem a méret miatt van, hanem mert jól elszúrták az Android tabletes változatát, az alul fix navigációs sávval, meg felül állapotsávval :U És akkor még a Chrome kötelező vaskos felső sávja, fektetett nézetben tényleg nem lehet netezni normálisan vele. De meg lehetne azt jól is csinálni, csak vissza kellene szerezni azokat az embereket, akik még gondolkodni is tudtak a Googlenél.

(#17) nkmedve válasza gerii (#15) üzenetére


nkmedve
őstag

Talán a 8-as még belefér, főleg ha nem nagy a káva, bár ahogy sheratan irta az UI-t kellett volna inkább jobban megcsinálni hogy több legyen a hasznos terület.

Mindenképp kiváncsi leszek erre a Pixel-re, talán az első tablet az utóbbi években amin elgondolkoznék. Már nagyon régi és lassú a Nexus 7, és 4.4.4-es rendszerverziónál újabbat nem lehet/érdemes rá tenni (az 5-től egyenesen használhatatlan lesz) úgyhogy az OS is elavult.

[ Szerkesztve ]

(#18) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Csak egy értelmes táblát szeretnék 10" en 16:10-el, korszerű hardverrel, lehetőleg WQHD kijelzővel. Hátha egyszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.