Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) littlebrandy


littlebrandy
tag

Nekem nem tetszenek :(

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#2) EczkE


EczkE
addikt

nekem bejönnek, bár nagyobb méretű kijelző is elférhetett volna bennük :U

Asszem mindenféleképpen!

(#3) HyP3b0y válasza EczkE (#2) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

A kijelző tényleg elfért vlna nagyobb, de sztem randák :U

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

nem néznek ki rosszul de elég kicsi a kijelzőjük :F

There's an app for that

(#5) kbencee


kbencee
aktív tag

Szerintem pár hónap múlva fogunk valami hasonlóval találkozni Vodafone 'xxx' néven

(#6) joey04


joey04
titán

ilyen parányi kijelzőt semmi értelme érintősre csinálni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) kbencee válasza joey04 (#6) üzenetére


kbencee
aktív tag

Persze, de ezeket ócsóé lehet adni

(#8) stratova


stratova
veterán

Ettől a márkától én egy kicsit tartok de tapasztalatom csak dsl modemmel volt (negatív). A legközelebbi érintős készülék ami beugrik ebben a kijelzőméretben a P1i de ilyen mérethez szerintem Stylus kellene.

[ Szerkesztve ]

(#9) kbencee


kbencee
aktív tag

Én már azt várom, hogy az Alcatel mikor fogja piacra dobni az 1,8-as cstn érintőképernyős telefonját :DDD

(#10) plus44


plus44
veterán

Csúnyácskák.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) zH.


zH.
senior tag

A második egész jól néz ki ,de én sose vennék kínai telefont.

[ Szerkesztve ]

just be

(#12) kbencee válasza zH. (#11) üzenetére


kbencee
aktív tag

Itthon a Vodafone forgalmazza saját márkanév alatt, ezek már nem a tipikus 'kínai telefon' kategóriába sorolható termékek. A Lenovo is kínai, mégis tök jó. De ettől függetlenül az elkövetkező 5 évben én sem vennék huawei telefont. Utána meg lehet, hogy már lenyomják a koreai telefonokat

(#13) Kvasir


Kvasir
tag

Először azt hittem érintőképernyős USB adatmodemek :DDD

Csillagkapu: Atlantisz

(#14) erdoke válasza joey04 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Azoknak, akiknek csinálták, tökéletesen meg fognak felelni. A kis kínai a cerkájával rajzolja rá az írásjeleket, neki ez überkirály, főleg hogy elérhető áron van. Értelmetlen az európai és a kínai piacot így összevetni, teljesen mások az igények. Inkább arra leszek kíváncsi, hogyan oldják meg a szövegbevitelt a kínában most piacra kerülő szifonon, aminek a kijelzője kb. félcentis távolságokat tud értelmezni (ujjhoz kiváló lehet, de rajzoláshoz?).

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.