Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez a LED-es megoldás... :D

Viszont nekem lassúnak tűnik ez a megoldás 3.2-esen így, valószínű akkor sima SSD-t rejt, nem pedig NVME-t.

Én most már egy ideje svájci bicskát csinálok inkább, ha gyors adathordozó kell, farmerzseb belső kis zsebjében elfér...
ZOMY USB3.0 + egy 2242-es m.2 SSD... Fillérekből megvan.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) subset válasza Graphics (#1) üzenetére


subset
senior tag

Pont időben érkezett.
Az USB-s karácsonyfákhoz pont ideális választás, végre színesben bővíthetjük a tárhelyét. :K

Használj Te is szabad szoftvert !

(#3) Duree


Duree
veterán

Azt a leborult szivarvégit. hát megérkezett végre hurrá.

duree54

(#4) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Azt hiszem ezzel pár percig játszik valaki, majd beállítja arra ami tetszik neki, és utána évekig úgy marad...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5) King Unique


King Unique
titán

Nocsak, hogy szaporodnak gomba módra a külső SSD cikkek, pont nemrég volt az ADATA új termékéről, ahol szintén az RGB LED-en volt a hangsúly, úgy látszik az most a sláger. :))

"USB 3.2 Gen 2 Type-C konnektoron át kommunikálhatunk, a gyártói ígéret szerint írás és olvasás esetén egyaránt 400 MB/s körüli sávszélességgel."

Az USB 3.2 Gen 2 az legalább = USB 3.1 Gen 2 (10 Gbps), amihez még SATA 6 Gbps alapon is gyenge - kb. ennyit kellene tudnia - a max. 400 MB/s, az utóbbi USB 3.2 Gen 1x1 = USB 3.0 sebességszint...

(#6) Graphics válasza King Unique (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs benne ennyire ütős SSD, azért nem tud annyit :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) King Unique válasza Graphics (#6) üzenetére


King Unique
titán

Mármint az evidens, hogy nem NVMe SSD van benne, de SATA3-as SSD-vel USB 3.1 Gen 2 alapon ~ 550 MB/s körüli szekvenciális értékeket kellene tudnia, lásd a linkelt tesztet a Samsung T5 modellről. Vagyis a jelen cikkben lévő még ehhez képest is gyenge, ahol igen, lehet valami satnya, ergya SSD van benne, ami még a SATA3-as sem képes kimaxolni és azért. :D

(#8) deltaa97


deltaa97
tag

Gyanítom a termék méreténél csak elírás, hogy 85,5*68,5 cm :D

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#9) Graphics válasza deltaa97 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért lenne elírás?

Ez bizony ekkora :K

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) deltaa97 válasza Graphics (#9) üzenetére


deltaa97
tag

Ebben továbbra is kételkedem :N
Ha valóban ekkora, akkor, hogy lehet hogy csak 106 gramm? Illetve az USB csati mérete kizárja, hogy ez 85.5 CENTIméter legyen. :Y

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#11) Graphics válasza deltaa97 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos, osztva 10-zel a valós mérete :)

De ott a gyári oldal: 85.5(L) x 68.5 (W) x 12.5 (H) mm

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ismét a lényegre tapintottak rá a "fejlesztők"...

(#13) akaido


akaido
addikt


Hurray..hurray! :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#14) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Azt vágjátok, hogy volt olyan LED-es SSD, ami azért lassult be, mert a ledek miatt túlmelegedett? :D
Na, itt a második.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#15) Bird


Bird
addikt

Jaj de hasznos fícsör! Must have, ja nem.... :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) djdaniel válasza PC-rev-RM (#14) üzenetére


djdaniel
senior tag

Legalább jó kézmelegítőnek is :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.