Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) cstom válasza Borote (#699) üzenetére


cstom
aktív tag

Sajna nekem pendrivre-ra telepített Ubi 12.04 és 12.10 alatt egyik hálókártyám sem megy.

(#702) Borote válasza cstom (#701) üzenetére


Borote
addikt

Nincs olyan opció, hogy 3-ik féltől jövő driverek engedélyezése?
Illetve utánanézhetsz, hogy van-e hozzá valahol elérhető driver (ne kérdezd, hogyan kellene telepíteni :DDD )

Kicsit belegondolva, wifi sem megy?

(#703) cstom válasza Borote (#702) üzenetére


cstom
aktív tag

Nem találkoztam ilyen opcióval, illetve hálókártya hiányában nem hiszem hogy bármit is le tudna magának húzni a netről. Sok helyen olvastam ugyanezt a problémát, de a válaszok számomra a "syntax error" kategóriába tartoznak. :F -ui: a wifi sem müxik

[ Szerkesztve ]

(#704) Borote válasza cstom (#703) üzenetére


Borote
addikt

Akkor szerintem várni kell, egy újabb verzióra, ami már tartalmazza a megfelelő drivereket.

(#705) Socket A


Socket A
aktív tag

Hali!
Ehhez a laptophoz keresek megbízható laptophűtőt tudnátok ajánlani?
Ha lehet ne legyen csicsás.

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#706) csaba17 válasza Socket A (#705) üzenetére


csaba17
senior tag

én ilyet vettem hozzá:cooler master notepal l1.
hőfokokat nem néztem hogy mennyit bír hűteni rajta ill csak játék alatt használom, amúgy nincs csatlakoztatva de jó mert megemeli a notit így ágyból is tud lélegezni mert oldalról be tud menni a frissebb levegő plusz az usbje egyben csatlakozó is szóval nem veszik el egy sem a 3ból.

(#707) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Sziasztok,

Segítség kellene, G580 20150 típusú Driverek miatt.
Nem találom őket sehol.
A Lenovo oldala meg nem jön be, és nem tudom onnan leszedni..
Valakinek valami ötlet?

Köszönöm a segítséget..!
Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#708) juuzer válasza Đ10Đ4 (#707) üzenetére


juuzer
addikt

DVD?

Vamos a la playa.

(#709) Đ10Đ4 válasza juuzer (#708) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

nincs :D

de már megoldottam. kölcsön kértem mástól.

:R

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#710) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megjött a hdd caddy. Tökéletes. :DD

(#711) Faterkam válasza SzalaiG (#710) üzenetére


Faterkam
addikt

Mi ment bele? SSD vagy Hdd?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#712) Beladon válasza SzalaiG (#710) üzenetére


Beladon
aktív tag

Ha kérhetek dobj már róla pár képet milyen az illeszkedése és melyik típus is pontosan.

(#713) csaba17


csaba17
senior tag

valaki szokott úgy másolgatni a noti ill asztali közt hogy az asztali egy 300mbps sebességű usb stickkel kapcsolódik a routerhez és persze a noti wifin keresztűl?
a routerem elméletben 100megabitet tud kábelen és 300at wifin, most asztali, kábel, router, wifi és noti úton ilyen 6-6,5mega/sekkel tudok másolni.
ha akár csak 1mega/sekkel gyorsabb lenne wifin akkor vennék egy sticket és az asztalit úgy kötném rá a routerre.

[ Szerkesztve ]

(#714) x_o_n


x_o_n
veterán

Sziasztok

Jelenleg mik a legjobban ajánlott driverek a gyári dvd-n kívül amikkel a legjobb teljesíttén
y elérhető?
Win8 alá,mindent felismert csak a dvdről usb,bt,nvidia lett telepitve,de gondolom érdemes frissebbeket felrakni már csak mások win-élm,indexére alapozva.

(#715) arnicode


arnicode
tag

Sziasztok G580 tulajok!

free DOS verziós kollegák, nálatok első telepítésnél volt partícionálva a winchester?

erre gondolok, nálam ez van és nem akarok addig semmit csinálni míg nem derül ki mi ez:

..és meglepett, mert nem értem! A Lenovo OEM ok de a többi?
null kilóméteres gépben hogyan és miért van ez így?

-Arni-

(#716) dunc válasza arnicode (#715) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen

(#717) Csepe válasza x_o_n (#714) üzenetére


Csepe
aktív tag

A lenovo oldaláról szedd le azokat amelyek frissebbek. Hogy tudd melyik fajtát kell nézned (2189 v 2689) ide írd be a laptopod SN számát és kiadja, hogy melyik a tiéd.
A videókártyához a legfrissebb drivert pedig az nvidia oldaláról szedd le. :)

arnicode: Telepítsd fel a win-t a legelső partícióra, ne csinálj mást ezen a képernyőn, mert nem lehet itt normálisan beállítani a dolgokat. Később más programmal minden partícionálást meg tudsz csinálni utólag.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#718) dunc válasza Csepe (#717) üzenetére


dunc
nagyúr

Le kell gyalulni mind majd létrehozni a kívánt partriciokat,pl a 100mb rendszernek lévőt!

(#719) Sub-ZeRo válasza dunc (#718) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudod legyalulni mind. Nekem is egy G580-an van és nekem egy 48 gigás partíciót nem engedett törölni. Csak az OKR 7-el tudtam megoldani, de azt ia cask úgy, hogy a 48 gigából 100-at csináltam és engedte formázni és telepíteni rá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#720) arnicode


arnicode
tag

Elsőre nem tudom, mert az nem NTFS fájlrendszerű... és egyébként is kicsi lenne a 30 GB 64bit-es OS-nek.
Legalábbis azt olvastam és van is miből nagyobbat adni neki, szóval..

-Arni-

(#721) Sub-ZeRo válasza arnicode (#720) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ott a 800 gigás rész, azt partícionáld, többivel meg ne foglalkozz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#722) x_o_n válasza arnicode (#715) üzenetére


x_o_n
veterán

én töröltem mindet kivéve a lenovosat.
a maradékból csináltam a win-nek meg egy nagyot az adatoknak és ennyi.
ha nem tudod a win képernyön formázni,vagy nem látszik akkor is a winben le tudod formázni a merevlemez kezelésnél.

(#717) Csepe

köszönöm,sejtettem én hogy ez lesz:)

[ Szerkesztve ]

(#723) dunc válasza Sub-ZeRo (#719) üzenetére


dunc
nagyúr

Én simán gyalultam !!! win 8 telepítő !!! Ne foglalkozz vele,persze !!! Majd ott virít a szemét a HDD n !!! :Y (nekem is G580 am van)

[ Szerkesztve ]

(#724) Sub-ZeRo válasza dunc (#723) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nem engedte a 7-nek a telepítője. De legalább az OKR7.0-val újra partícionáltam és megcsináltam a onkey programot is hozzá. Így lett jó nekem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#725) x_o_n


x_o_n
veterán

ez az sn azonositás nem müködik,most akkor hogy derithető ki hogy melyik kell? 2189/2689?

(#726) dunc válasza Sub-ZeRo (#724) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem is próbáltam win7 el,win 8 al kezdtem,és nagyon elégedett vagyok ,mert a "speciális eszközöket" is élből felismerte ellátta driverrel !

[ Szerkesztve ]

(#727) aStudent


aStudent
csendes tag

Van cirkalmasabb particíó halamaz:

ez egy gyári előtelepített Win 8, semmilyen lemezt nem adnak a géphez, és szériaszámot sem :)
tehát nem igazán tudom így leegyszerűsíteni a dolgokat, pedig még az OKR-re se lenne szükségem.

Más:

Vettem egy Platinet 16Gb USB 3.0-ás pent, és nem tudom használni :(
észreveszi a gép, hogy valami usb eszköz került rá, de csak hibaüzenet dob, nem tudja telepíteni a meghajtót.

Más gépeken müxik, tehát a pen jó, valszeg a G580 és a Win8 szerencsétlen eggyütállása a gond.
Járt már így valaki, vagy tud valaki valami megoldást?

(#728) Borote válasza aStudent (#727) üzenetére


Borote
addikt

Letöltesz az internetről egy MSDNA Win8-t, és telepíted.
Win8 esetén már nem kapsz serial matricát a gép aljára, csak egy Win8 matricát, ami azt jelenti, hogy a gépnek az alaplapjába bele van már égetve a Win8 licensz, azaz telepítéskor aktiválja magát :)

(#729) King Unique


King Unique
titán

G580-as (20157) notira nem tudom felrakni videokártya Inter és NVidia driverét...Intelét próbáltam először, gyári telepítő DVD-ről, majd Lenovo oldaláról frissebbet leszedve, de restart után kékhalál (win7 professional 64 bit)...másnál fordult elő hasonló, nem tudja mi a megoldás rá :F

(#730) Sub-ZeRo válasza King Unique (#729) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A windows eredeti vagy gányolt gémer verzió?
Nekem az intel driver felment a dvd-ról.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#731) Borote válasza King Unique (#729) üzenetére


Borote
addikt

Intelből megpróbálhatod a legfrissebbet is az Intel honlapjáról.

(#732) King Unique válasza Sub-ZeRo (#730) üzenetére


King Unique
titán

Eredeti telepítő DVD-ről 30 napos próba Professional egyelőre...eredeti Ultimate volt rajta, amihez van termékkulcs, de mivel lemeze megsérült (folyamatban a pótlása), addig kaptam helyette ezt, de nem fogadja el Ultmate-ét, nem gányolt :N

(#731) Borote egy "általánosat" rakjak fel, ha úgyis jó, akkor jó... :) Lenovo-nál is direkt figyeltem, h az enyémhez valót - 20157 - tegyem fel, de hát hiába...

[ Szerkesztve ]

(#733) arnicode


arnicode
tag

Sziasztok!

Megy a gépem kalibrálgatása...

Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy nektek van e Nvidia Optimus vezérlőtök?
Mert ugyanis én úgy néztem Nvidia oldalán,amikor töltöttem le a legfrissebb drivert a GPU-hoz, hogy nem támogatott csak Win8-al talán. Vagy ugy se..

-Arni-

(#734) rakloo


rakloo
aktív tag

Sziasztok!

A gyári B960-at kicseréltem egy Core i3 2350M-re. Magát a processzort tökéletesen felismeri, minden gond nélkül megy, viszont játékokban nem vettem észre gyorsulást. Új proci - új rendszer, ez így dukál. Esetleg egy bios frissítést tudok valahonnan eszközölni? 20150-es modell

555-SHOE

(#735) penge111 válasza rakloo (#734) üzenetére


penge111
addikt

Nem is fogsz gyorsulást érzékelni, mivel 630m videokártyát a B960-as proci tökéletesen kihajtja. Ki volt itt tárgyalva ez, se i3, i5, i7 semmit nem gyorsít látványosan e mellett a videokártya mellett. Felesleges volt kicseréltetned.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#736) Đ10Đ4 válasza rakloo (#734) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Mennyibe fájt az i3 proci?

penge111 - azért nem teljesen felesleges, csak akkor ha egy játékra használja.
és azért ha komolyabb játékkal játszik, akkor FPS változás valószínű. Ami egy szint felett már nem nagyon látható.. :/

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#737) rakloo


rakloo
aktív tag

Az cseszerint fel igazából,hogy ismerősömnek is g580-a van, i3-2328m - Gt610m kombóval, és ezerszer jobban mennek a dolgok neki, bármilyen játék. Nekem egyszerűen minden szaggat. Pedig igényesen felrakva minden :D

Maga a proci 14 ezerbe került, abszolút megérte.

Amúgy igen, megérte váltani a b960-al nem tudtam virtuális gépet csinálni, ami fájó pont. Meg az i3-asra már fel tudom zavarni a mountain lion-t :D

555-SHOE

(#738) rakloo


rakloo
aktív tag

Valahogy meg tudom oldani,hogy letiltom az integrált videókártyát ? Tisztában vagyok vele,hogy miket lehet állítgatni az nvidia vezérlőpultban,ott már levan tilva. Csak az is fura,hogy ha a physx-et állítom át a GT630m-re, akkor is az integráltból húzza ki a monitort, pontosabban azt jelzi,hogy az hajta.
Néztem játékokat, és hiába átváltok integráltról a GT630m-re, semmit sem javul a játék minősége, az asztalon is az integrált vga-nak az ikonja ugrik fel. Néztem GPU-Z-ben, felpörgeti rendesen a GT630m-et, de ugyanúgy jár mellette 40-60%-on az integrált játék közben. Előtte pedig mindkettő a 0 környékén ingázik.

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#739) x_o_n


x_o_n
veterán

van akinek sikerült megosztani a g580-al az internetet wi-fi-n keresztül?

(#740) rakloo


rakloo
aktív tag

Connectify tökéletes volt Windows 7 alatt.

555-SHOE

(#741) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Lenne egy kérdésem.

Olyan illetőt keresek, aki a T-Mobile-nál vásárolt G580-at!

Ha meg keresne hálás lennék neki nagyon!

Köszönöm!
Márton

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#742) csaba17 válasza Đ10Đ4 (#741) üzenetére


csaba17
senior tag

ha többet is írnál az jólenne, gondolom a tmobilnak nincs egyedüli eladása egy típusra szal más is megveheti.

(#743) Đ10Đ4 válasza csaba17 (#742) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Mindegy már meg oldottam! :D

:R

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#744) BananaBanana


BananaBanana
csendes tag

hello. nekem is olyan gépem van mint az írónak. ma kaptam meg, viszont a wifi driverét nemtudom normálissan feltenni, egyszerűen nem ismeri fel a gép. :F intelessel próbálkoztam. vki segítség?

(#745) csaba17 válasza BananaBanana (#744) üzenetére


csaba17
senior tag

én a lemezről minden wifi drivert feltettem, intel, atheros vagy mi meg nemtom, am eszközkezelőben ha megnézed a hardver azonosítóját és azzal rékeresel gugliban akkor kiadja hogy mi is az, onnan meg könnyű leszedni a driverét.

(#746) Beladon


Beladon
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy G580 a következő paraméterekkel:
i5 3210m
4GB DDR3 1600MHz
Nvidia Gt635m 2GB

Nos van benne szabad ram helyem és van itthon egy feleslegessé vált 1 GB DDR3-as elpida ram-om ami csak 1333MHz-es. Szeretném ezt a ram-ot betenni az üres slot-ba és ram disket csinálni belőle. Mivel nem vagyok jártas a témában a kérdésem a következők:
Nem okoz ez gondot a gépben hogy 2 különböző órajelű ram van benne? Egyáltalán elfogadja? Ha elfogadja a nagyobb változatlanul 1600MHz-es órajelen fog futni? Milyen egyéb negatív hatást válthat ki benne a gyengébb ram? Lassabb gondolom nem lesz a rendszer.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#747) Sub-ZeRo válasza Beladon (#746) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha 2 ram van benne és különböző MHz-en járnak, mindig a kissebb órajelen fognak üzemelni.
Ha meg a gépnek nem tetszik ez a fajta ram, akkor majd nyomja a kékhalált meg a hibákat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#748) Beladon válasza Sub-ZeRo (#747) üzenetére


Beladon
aktív tag

Köszi a választ!

(#749) rakloo


rakloo
aktív tag

Nektek a gyári winchhester mennyire használható?

Elkezdek játszani, egy 15-20mb-os írási sebességtől már 100%-on pörög, és használhatatlan lesz a gép, akár több 10 másodpercen át.

A CrystalDiskMark ezt az eredményt dobja, mennyire lehet ennek hinni?

555-SHOE

(#750) Borote válasza rakloo (#749) üzenetére


Borote
addikt

A HDD már csak ilyen... SSD kell neki :D
Az oprendszer amúgy a HDD 'elején' van? (legelső partíció)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.