Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lipótmezőt bezárták, mit gondolsz, mégis hova ültették azt a sok fogyatékost:F?

Nalátod:K

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) alcsa


alcsa
senior tag

Eryk, te vagy az? :DDD

(#3) Klaus Duran válasza alcsa (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Eryka

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Huroq


Huroq
senior tag

Igen a nevem Erycka :DDD
Látom kimaradt az irományomból, hogy a vezetéknevemet akarják y -nal írni.
A Vázsonyi -t.

(#5) alcsa válasza Huroq (#4) üzenetére


alcsa
senior tag

Arra szerintem rájöttünk, Eryknyy ;).

(#6) Huroq válasza alcsa (#5) üzenetére


Huroq
senior tag

Rájöttem, hogy rájöttetek, de így nem lehet még véletlenül se eltéveszteni. ;)

(#7) alcsa válasza Huroq (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

Amúgy az én vezetéknevem utolsó betűje is elszokott veszni az éterben, gondolom hasonló okokból kifolyólag mint nálad.

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Relax nekem is a vezetéknevem utolsó betűjét eltévesztik, ky helyett ki-t írnak.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) nemlehet válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Az semmi. :D Az én vezetéknevemet írják "si" "ssy" végződéssel is. A keresztnevem Bence.

Mivel majdnem mindig megkérdezik előre mondtam, hogy "vezetéknév Bence, egy s, i-vel." Erre bazzeg beírja, hogy "vezetéknév Bensi"....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) dabadab


dabadab
titán

Nem egyedi probléma: annak idején az Erik a Viking művésznéven haknizó Rácz Erik (csak saját felelősségre) panaszkodott arra, hogy amikor megérkezett a leszervezett diszkóban, akkor gyakran nekiszegezték a kérdést, hogy oké, hogy ő ott van, de hol van Erika? A dolognak az lett a vége, hogy átváltott a Mr. Rick művésznévre.

DRM is theft

(#11) DeFranco válasza nemlehet (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

- Keresztneve?
- Balázs... y nélkül
- De hát a Balázsban nincs is y
- Na látja

(#12) updog


updog
senior tag

A vezetéknevem végén "nyi" van, rendszeresen megkérdik, hogy i-vel, vagy y-nal írom... (OK, a nagyon nemesek biztos úgy írnák ;] )

A Viktor helyett meg többször előfordult, hogy Viktóriát írtak (?!!?!), legdurvább egy banki papír volt, a személyi igazolványomról leírva, láthatóan férfiként megjelenve képes volt leViktóriázni az ügyintéző... hát LOL, mondtam amikor néztem a személyes adatokat, hogy akkor ezt most nem írnám így alá, még kérdezte hogy demiért.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tényleg Viking Eriknek hívnak?

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Klaus Duran válasza updog (#12) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mai páva világban nem lehet tudni. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) PC-rev-RM válasza alcsa (#7) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Dettó, de ha épp nem elvesznek belőle, akkor hozzácsapnak egy i-t, valamiért képtelenek békén hagyni a nevem.
Az egyik előző munkahelyemen, ahol a hr-es csaj a személyi alapján vette fel az adataimat, a kilépésemkor derült ki 5 év után, hogy el volt írva a nevem.
Nem megy nekik, na. :DDD

#14: Fuh... :D
Még azt is szoknom kell, hogy kérdőíveken mostanában feltűnik a neme: férfi/nő mellett, hogy "egyéb", vagy névlegesítve még pár opció.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#16) #90088192


#90088192
törölt tag

Akárhányszor írom le a nevem valamiért azt gondoljak ez valami furcsa matek példa, vagy hogy villanyszerelő létemre én is KOF ön vagyok betáplálva és KIF -et adok ki és transzformálják :)) Így mindig ck-ra végződik és sokszor egy l-betut raknak be.
Hat a rosseb egye meg azt Pollack Mihály nevű fickót, nem lett volna neki is egyszerűbb Pollák... :DD

[ Szerkesztve ]

(#17) #33253120 válasza #90088192 (#16) üzenetére


#33253120
törölt tag

És majd a gyereked lesz a kis.....

Inkább nem írom le... ;]

(#18) #90088192 válasza #33253120 (#17) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ne aggódj megkaptam én is anno Igen a Fiat 126 és igen 1 L betűvel lengyelül lengyelt jelent, ezt egy lengyeltől tudom :)

Es ha minden jól megy nem lesz kis polak, van mar elég nyomorult ember, én minek szaporítsam magam? Meg egy hülye legyen....Nincs rá szükség van elég :DDD

(#19) #33253120 válasza #90088192 (#18) üzenetére


#33253120
törölt tag

;]

(#20) #90088192 válasza #33253120 (#19) üzenetére


#90088192
törölt tag

Volt osztálytársam, Németh Károly, amikor megkérdeztek mi a neve, mondta Németh th-val mint a drótháló, tudod mint az egyetlen átlátszó fém :))

(#21) #33253120 válasza #90088192 (#20) üzenetére


#33253120
törölt tag

:)
Ismerős családneve Papp. Szokta is mondani, hogy Papp 3 p-vel. És leszokott róla mióta pár helyen beírták Pappp-nak... :)

(#22) #90088192 válasza #33253120 (#21) üzenetére


#90088192
törölt tag

Sokszor elgondolkoztat a régen minden jobb volt szlogen. Talán egy kicsit több idejük volt az embereknek gondolkodni, humorizálni, most mindenki mint a robot aztán le sem esik nekik amit hallanak.

Sebaj majd kikeresztelkedik aztán lesz kantor, vagy tiszteletes 3 t-vel :)

(#23) Avicularia


Avicularia
veterán

Itt svédben is sok kavarodás van a nevekből. Van egy jó barátom, aki a teljesen hétköznapi Kiss névre hallgat. Ez angol nyelvterületen jól hangzik, viszont svédül pisit jelent. A lakásajtajára csak K. Csaba van kiírva :)
Csabát meg Kszaba-nak mondják természetesen.

(#24) Eastman


Eastman
őstag

A keresztanyám Györgyi.

Persze, hogy kapott behívót a hetvenes években. El is ment a sorozásra, miniszoknyában, a DD kosaras melltartójában, fehér blúzban, ahogy' kell. ...hiszen behívták. :D

Azt mesélte, hogy mókás volt a párszáz hím és a tiszti kar zavara. Sokan gondolhatták aznap - a látvány alapján - , hogy a Magyar Néphadsereg mégis jó hely.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) updog válasza #90088192 (#20) üzenetére


updog
senior tag

téhával :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#26) #90088192 válasza updog (#25) üzenetére


#90088192
törölt tag

Na az jujj :DD

(#27) janeszgol válasza Eastman (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jó, ez tetszik. :)
Az én nevem szláv eredetű (orosz), természetesen el szokták írni. Bezzeg a sok német sch, meg satöbbi mássalhangzó torlódásos neveket csuklóból leírják.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) nemlehet válasza #90088192 (#22) üzenetére


nemlehet
őstag

Régen is volt ilyen. Nagyapám bányász volt, volt egy kis könyvük amit mindig kellett hurcibálni mindenhova. Vagy 8x cserélték neki és mindig sikerült új kombinációkban elrontani. 4-5.-re a neve már jó volt, de a többi adattal mindig voltak problémák.

Meg van a székely anekdota, hogy megszületik a gyerek, elküldik az öreget bejelenteni a hivatalba. A szülők az Adrienn nevet választják a gyereknek, de ez valahogy nagyon nem tetszik az öregnek. F*sznak kell urizálni :D Ahogy sétál a hivatal felé és mondogatja magában valahogy a nagy morgolódás közepette az Adrienn kicsit átalakul és a születési bizonyítványban Fazekas Ady Endre név kerül.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#29) dabadab válasza janeszgol (#27) üzenetére


dabadab
titán

"Bezzeg a sok német sch, meg satöbbi mássalhangzó torlódásos neveket csuklóból leírják."

Szerintem ezt csak azért gondolod, mert nem így hívnak - az én tapasztalatom merőben más :)

DRM is theft

(#30) snecy20 válasza dabadab (#10) üzenetére


snecy20
veterán

Uhh, szíven ütött hogy ilyesmire te emlékszel. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#31) janeszgol válasza dabadab (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk ez teljesen igaz. :R :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) dabadab válasza snecy20 (#30) üzenetére


dabadab
titán

Nem vagyok rá büszke :D

DRM is theft

(#33) total90 válasza Avicularia (#23) üzenetére


total90
veterán

Nekem is itt DE-be sok bajom volt a nevemmel, mára már nem érdekel... A keresztnevem Béla és legtöbben leasszonyoznak E-Mailben, mert az olasz Bellából interpretálnak. Az óvatosabbak tisztelt hölgyem és urammal jönnek :DDD

A vezetéknevem meg cs-vel keződik, amiból kifelejtik az s-t és valahova a 2.-3. betű után odarakják ;] Mondjuk eddik a legjobb a Csikósból lett Cisco volt :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#34) Avicularia válasza total90 (#33) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem a vezetéknevem vicces- aranyos- gyerekes jelentésű a svédek számára, ha látják leírva és teljesen másképp mondják ki mint magyarul van. Jobb mint mint pisi vezetéknévvel lenni, mindig mondom barátomnak, miért nem változtatja meg a nevét. Mikor együtt jártunk tanfolyamra névsorolvasásnál mindig odakapta mindenki a fejét mikor hallották a nevét :D

(#35) dabadab válasza total90 (#33) üzenetére


dabadab
titán

Legalább nem Lovasnak hívnak :DDD

DRM is theft

(#36) UnA válasza dabadab (#35) üzenetére


UnA
Korrektor

:)

(#37) #33253120 válasza dabadab (#35) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kispál északon volt:
- Lofaszi Andrasz, baszova gitara...

:)

(#38) #90088192 válasza nemlehet (#28) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor NEM :) volt jobb :R A hülyék, mindig hülyék maradnak, korszaktól függetlenül :)
érdekes mindig olyan pozícióba kerülnek ahol nem lehet velük vitatkozni....nekem ez mar gyanús :Y

(#39) nemlehet válasza #90088192 (#38) üzenetére


nemlehet
őstag

Illuminati comfirmed!

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) #90088192 válasza nemlehet (#39) üzenetére


#90088192
törölt tag

A macska fej passzol de nem viselek alufoliat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.