Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sünpávakutya


sünpávakutya
csendes tag

Batz papucs nem volt nálad? Amúgy is ősi román szokás úgy beállítani a fúvókákat, hogy öt méterrel hátrébb nyomjon, mint a szélvédő, mert így 190-nél az autópályán pont jó lesz. :DD
Javaslatom: régi pumpás dezodor doboza, nyaknál szétcsavar, megfelelő folyadékkal feltölt, zsebben hord, viszontlocsol. A töltet vérmérséklettől függően a téli szélvédőmosó koncentrátumtól az enyhén hígított valeriánsavig bármi lehet. :C

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tudod, nem szép dolog ilyet mondani, de asszem örülhetsz neki, h nem tolatott Rátok... :((( :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) erdoke válasza sünpávakutya (#1) üzenetére


erdoke
titán

A valeriánsav nem rossz ötlet, de mi történne, ha elesnék, és összetörtne az üveg a zsebemben? :Y
Éppen a napokban filóztam azon, vajon lejár-e a valeriánsav szavatossági ideje, és ha igen, mi történik? Megbüdösödik? :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#4) erdoke válasza bolondember (#2) üzenetére


erdoke
titán

Ahogy telik az idő, lassacskán kezdem én is így érezni. Azt hiszem, azért úsztuk meg ennyivel, mert észre sem vett minket. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#5) sünpávakutya válasza erdoke (#3) üzenetére


sünpávakutya
csendes tag

> A valeriánsav nem rossz ötlet, de mi történne, ha elesnék, és összetörtne az üveg a zsebemben?

Megmondjam? Büdi lennél picit... :D :D :D

(#6) erdoke válasza sünpávakutya (#5) üzenetére


erdoke
titán

Ehh, már nincs annyi szabadságom, amennyi idő alatt elfogadható szintre kerülne az illatom. :D

A legjobb aláírás a héten

(#7) Pukkancs


Pukkancs
tag

Úgy kellett volna csinálni, mint amikor megnyomod az enter-t a gta-ban :DDD

(#8) 7


7
addikt

En ezen inkabb csak nevetni tudtam volna... :)

(#9) erdoke válasza Pukkancs (#7) üzenetére


erdoke
titán

Ez nekem semmit nem mond, de láthatóan vicces lett volna... :))

Re #8:
Háát, 2 fokban, szeles időben, miközben marja a szemedet a vegyszer, annyira nem találtam viccesnek. Pedig (állítólag) van humorérzékem. :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#10) Pukkancs válasza erdoke (#9) üzenetére


Pukkancs
tag

Odamegy a karaktered az autóhoz, kinyitja, berug egyet a vezető képébe, azt kiszedi a kocsibol :o De még mielött leoltanátok, hogy milyen jól neveltek, megjegyzem, vicceltem

(#11) erdoke válasza Pukkancs (#10) üzenetére


erdoke
titán

Persze, gondoltam én, miféle történetről lehet szó, és hogy viccnek szánod, csak nem ismerem a játékot.

A legjobb aláírás a héten

(#12) nemma


nemma
addikt

Sajnos nagyon sok ilyen idióta van, nem mondom, hogy főleg nők csinálják ezt, de főleg nők csinálják :)
Járókelőként még nem kaptam ilyet az arcomba, viszont lehúzott ablak mellett, az autóban ülve igen. Az sem volt kevésbé jó :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.