Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Újabb lépés a diktatúra felé. Mert az ugyan egy erős indoknak tűnhet a cikkben is említett sértő megjegyzések, ugyanakkor ez inkább csak ürügy az ellenvélemények, azon belül is politikai elhallgattatására, orosz és kínai minta alapján.
Ne feledjük, egy olyan államról beszélünk, ahol pár évvel ezelőtt azért börtönöztek be egy egyetemista lányt, mert kiírta a Facebookjára: "Erdogan diktatúrát épít." Igen, ennyiért. Lazán kapcsolódik, de amikor ez után nem sokkal volt egy öngyilkos merénylő, akkor a török média nem általlott kihangsúlyozni, hogy egy egyetemista lány volt a tettes.

#3 Majka26 Érdekes, én inkább a magyar kormány részéről érzek ilyen erőteljes vélemény ráerőltetést, hogy mit egyél, hol nyaralj, milyen értékeket kövess, melyik országo(ka)t szeresd,, mit gondolj Trianonról vagy a homoszexuálisokról - és még folytathatnám.

#26 METE0 Valahogy sejtettem az első dicsérő kommentek után, hogy a Pesti Srácok elő fognak itt kerülni...

#32 janeszgol Tudnál erre egy példát mutatni? Mert érdekes volna látni, hogy milyen koronavírus előtti, járványtagadáshoz kapcsolódó cikkeket töröltek. Előre is köszönöm!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.