Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Francia91 válasza kokov (#51) üzenetére


Francia91
veterán

Őszintén: Lett volna pénzem nagymotorra is (jogsim is megvan rá), úgy kb 900.000 Ft-ig elmehettem volna motorvásárlásban ;) Miért ETZ-t vettem? Mert már bizonyított az évek során! Mert egy egyszerű konstrució, amit ha kell, az út szélén is tudsz javítani (jaa, igen, haverom hiper-szuper 3 éves KTM-je felvonulásokon, meg hosszabb utakon rendszerint felforr :D ), és a fenntartása is olcsóbb ;). Amúgy meg ennek az átlagfogyasztása 4,7 liter/100 km, ami szerintem nem mondható rossznak egy 26 éves 2 ütemű motortól, csurig pakolva, meg az én 100 kilós súlyommal :)
Kollegám Pannónia P21-essel járja a fél országot, hiba nélkül! Arra is mindenhol azt hallom hogy szar, meg satöbbi, de itt van rá példának kollegám, aki ért hozzá, tudja, hogy mit és hogyan kell összerakni, hogy az jó is legyen ;)
CBR600-as Hondával rendelkező haverom azért nem tudott velem jönni Erdélybe, mert a blokkban vezérlést kellett cserélnie, hirtelen zsebből 80.000 Ft.... Vazzeh, MZ-nél egy komplett motorgenerál 60-70.000 Ft, felső hangon számolva... No comment...
Nem a pénzzel van gondom, hanem azzal, hogy ma már mindent úgy csinálnak, hogy 10 éven belül dobja ki az user. Valaki pedig szereti a 2 ütemű jószágokat, van egy külön világa neki... 2-3 év múlva majd lesz az MZ mellé egy VW Bogár 1300-as (igen, tudom, neked ez is szar :D ), meg egy Honda CBR1000F, a Bogár után...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.