Hirdetés

2020. május 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) KISDUCK

KISDUCK
(őstag)

Érdekes. Én jobb kezes vagyok és bal lábas ez is jó mi? :D

(#2) DManDJ

DManDJ
(csendes tag)

Van egy ismerősöm, aki eredetileg balkezes lenne, de kiskorában a szüleit akarta utánozni, emiatt jobb kézzel ír. Ballal már nem is tud. :D

(#3) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)

Balkezes vagy? ;]

Amit én észrevettem az osztálytársakon az hogy néha elmaszatolják a tintát. :F

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=v0uSOjnRm3U

(#4) 426os válasza Klaus Duran (#3) üzenetére

426os
(őstag)

Nem csoda, hiszen ha balról jobbra ír, akkor pont végighúzza a kezét az íráson. Arab balkezesek előnyben.

Mindig szerettem ezt a forgó alakos képet. Akárhányszor látom, először mindig csak egy irányba forog, de pár mp után meg tudom fordítani :))

.

(#5) kmisi99

kmisi99
(addikt)

Én balkezes vagyok, de ez a bal kezesek jobbkezesek csak hallják a zenét, a balkezesek érzik is, meg a kreativitás stb. Na ezek nekem olyanok mint a horoszkóp, jól hangzik de bármiből bármit ki lehet magyarázni. Nekem mind a két irányba forog az animáció.

Én nem annyira szeretek balkezes lenni, mert mikor még kézzel írtam akkor folyamatosan kentem a tintát csak zebra tollal tudok írni, az minőségibb és nem kenődik el csak minimálisan.

(#6) f(x)=exp(x) válasza KISDUCK (#1) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Én pont fordítva. Balkéz, jobbláb.

Klaus Duran: régen én is elmaszatoltam a tintát, most Zebra tollat használok, ami tökéletes. Volt speciális tollam is (bal kézhez igazitva), utáltam!

(#7) f(x)=exp(x) válasza kmisi99 (#5) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Igen, ez a zene, kreatívitás stb. szerintem is hülyeség, bemagyarázás.
Úgy látom, a zebra mindkettőnknek bejött. :D

Szek.: bocs a dupla kommentért!

[ Szerkesztve ]

(#8) Hieronymus válasza kmisi99 (#5) üzenetére

Hieronymus
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem (is) véletlenszerű, hogy melyik irányban forog az animáció, rápillantás után.

Donki Hóte: "... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#9) kmisi99 válasza f(x)=exp(x) (#7) üzenetére

kmisi99
(addikt)

Én nagyon botfülű vagyok, bár azért van egy minimum szint amit fej/fülhallgatóból veszek.

Igen a zebra a legjobb már vagy 10 éve csak azt használok, de mára már elképesztően keveset használom, iskolában is gépen gépelek ha bármit kellene véletlen írni. Ha netalán hagyományos olcsó tollal kell írnom akkor undorítóan néz ki az elmosott írásom a kezem meg olyan mint aki egy tintahalat ölt meg.

[ Szerkesztve ]

(#10) f(x)=exp(x) válasza Hieronymus (#8) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Itt egy másik:

Nekem először mindig balra forog (mindkettő).

(#11) 426os válasza f(x)=exp(x) (#10) üzenetére

426os
(őstag)

Nekem is balra forognak először (felülről nézve), pedig én jobbkezes vagyok.

.

(#12) f(x)=exp(x) válasza 426os (#11) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Ez nem a kézzel, hanem az agyféltekével függ össze.

(#13) bzoley

bzoley
(veterán)

Nem tudom hol kezdődik a balkezesség, így általában kétbalkezesnek jellemzem magam. Jobb kézzel írok, kés, villa normálisan, kanál helyzettő függ, inkább jobb kéz. Egeret csak jobb kézzel tudom navigálni. Viszont kalapáccsal csak bal kézzel boldogulok, és úgy általában a bal kezem az "ügyes" kezem. Szerszámokat, gépeket a bal oldalon használok. Emellett egyértelműen "bal szemes" vagyok.

(#14) 426os válasza f(x)=exp(x) (#12) üzenetére

426os
(őstag)

Elvileg a milyen kezesség is, nem?

.

(#15) Solten válasza f(x)=exp(x) (#10) üzenetére

Solten
(őstag)

Nekem random-szeruen forog jobbra meg balra mindketto.

Saor Alba

(#16) Klaus Duran válasza f(x)=exp(x) (#10) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)

Nekem mind2 óramutatóval megegyezően forog.

Jobb kezes, jobb lábas, és bal szemem a domináns.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=v0uSOjnRm3U

(#17) Egon válasza 426os (#11) üzenetére

Egon
(nagyúr)

Nekem felülről nézve jobbra (az óramutató járásával megyegyezően) forog mindkettő.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18) f(x)=exp(x) válasza bzoley (#13) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Nekem az írás is bal, a többi a tiéddel megegyező.

batonyo: összefügg, de nem feltétlenül az.

(#19) bambano

bambano
(titán)
LOGOUT blog

na ezt übereld: nekem a csaj lába, amin áll, mindig egy irányba forog, a teste meg hol vele egyezően, hol ellentétesen :P

semmi mást nem teszteltél vele, csak a videokártyád, a drivered, meg a szinkronok minőségét.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#20) f(x)=exp(x) válasza bambano (#19) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Lehet van benne valami...ja nem! Csak hogy mindenki tisztán lásson:

[ Szerkesztve ]

(#21) KISDUCK válasza f(x)=exp(x) (#20) üzenetére

KISDUCK
(őstag)

Egyszer jobbra egyszer balra forog? Szóval átverés áldozata vagyok? :D

(#22) Feruendios

Feruendios
(aktív tag)

Minden zsidó balkezes, hiszen a forditott írás miatt balkézzel logikus írni.

[ Szerkesztve ]

Mac!

(#23) bambano válasza KISDUCK (#21) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

nem, skizó :P

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#24) f(x)=exp(x) válasza Feruendios (#22) üzenetére

f(x)=exp(x)
(őstag)

Ilyen erővel minden magyar jobbkezes...lenne!

(#25) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Hogyan állapíthatjuk meg?

Ezekre a kérdésekre 80 %-ban bal kéz a válsz mégis jobb kezes vagyok.

A tudás hatalom! A nem tudás a hatalom vak és engedelmes kiszolgálója!

(#26) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(nagyúr)

Balkezes vagyok. Viszont jobb kézzel tudok csak dobni.. :D

"The best things in life aren't things"

(#27) KISDUCK válasza bambano (#23) üzenetére

KISDUCK
(őstag)

Hmm. az hobbinak pont jó lenne. :)

(#28) #51736960

(törölt tag)

Van egy elméletem (lehet, hogy hülyeség), de szerintem a kézírás oktatás miatt válik valaki egyértelműen jobb vagy balkezessé. Régen, amíg kézzel írtam, a jobbomat használtam mindenre, a ballal nagyon béna voltam.
Amióta nem írok kézzel, kábé 10 éve, a bal kezem átvett egy csomó funkciót: telefont ballal használom, abba fogom a kaját, fogkefét, stb, viszont a jobbról sem szoktam le, azzal is megy minden. (Szerintem egyébként ez lenne a természetes állapot)

(#29) alkatraz3000

alkatraz3000
(senior tag)
LOGOUT blog

Balkézzel írok, sosem volt sérüles a kezemen, de kb a leírt tesztek alapján megis jobbkezes vagyok? :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.