Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

"Amennyiben a felhasználó az alkalmazáson keresztül fényképezi le a kedvenc parfümjét, az applikáció kielemzi annak az összetevőit." :F WTF?
Milyen fényképezőgép kell ehhez?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) TheFeni válasza Kriza (#1) üzenetére


TheFeni
csendes tag

Nem rossz :D

Üdv, Levente

(#3) Acélfarkas válasza Kriza (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ez kizárt dolog, inkább rákeress a neten a neve alapján, és onnan szedi az összetevők neveit, feltéve ha nem titkos a recept.

Viszonylag komoly labor kell ahhoz, hogy összetevőket kielemezhessék bármilyen parfüm esetén, beleértve az arányokat is.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) Cs1csó válasza Acélfarkas (#3) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a parfümös cucc baromság, a de a füles telefon is. Az automata monitor ellenben jó és a valós időben szerkesztett videó is.

(#5) Joz76


Joz76
tag

Ráadásul ezek messze nem mesterséges intelligencia körül forgó dolgok. Ezek kb. annyira mesterséges intelligencia projektek, mint a 10-15 évvel ezelőtti sakkautomaták. Vagyis inkább azok inkább, mint ezek. Ennyi erővel egy programozható távkapcsoló is MI :W

Joz

(#6) Alchemist válasza Joz76 (#5) üzenetére


Alchemist
addikt

Szűk keretek közötti alkalmazásban adaptív, tanuló algoritmusok - a gyenge MI követelményeit valamennyire kielégítik.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#7) Realradical válasza Joz76 (#5) üzenetére


Realradical
őstag

Az új Buzzzzzzzword. Amiben nincs ML, meg AI az manaság gagyi.
Nekem a Big Data volt a halálom pár évvel ezelőtt.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8) Vektast


Vektast
aktív tag

alight
"Az eszköz a beépített kamerája segítségével képes felismerni a felhasználói tevékenységeket, és a tanuláshoz, a pihenéshez vagy a koncentrációhoz megfelelően állítja be az ideális fényerőt."

Persze nyilván majd még a lámpa is meg akar figyelni, nem?? :((

Amúgy szerintem a WC pumpába meg a fröccsös pohárba is kéne AI-t tenni...

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#9) Realradical válasza Vektast (#8) üzenetére


Realradical
őstag

Le vagy maradva:
[link]

Azt hittem találtam wc kefét is, de csak okosnak hívják. Fene. Piaci rés!

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.