Hirdetés

2020. október 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) bugjack

bugjack
tag

Hát ez nagyondurva... :) Nekem kifejezetten tetszik, csak az ára ne legyen magas és egy beköltözik hozzám :))

(#2) Muton

Muton
addikt

az zöld led piros lesz, ha lemerül az akkuja, vagy az csak egy gravitációs hajtómű? :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3) Pinky Demon

Pinky Demon
addikt

A következő verzió már mászkálni is fog? :))

(#4) aronocs válasza Pinky Demon (#3) üzenetére

aronocs
tag

Alienware gepekhez idealis, esetleg Tom Cruise dolgozoszobajaban tudom meg elkepzelni :)

Aut inveniam viam aut faciam.

(#5) luw2win

luw2win
őstag

Olyan sci-fi filmbe beleillő póknak néztem először :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) luw2win

luw2win
őstag

Olyan sci-fi filmbe beleillő póknak néztem először :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) Depression

Depression
veterán
LOGOUT blog

Nagyon teteszik. Sajnos nagyon ritka a jól mutató webcam, de ezt eltalálták.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott kotton. 'nem használható fel engedélyem nélkül, ebből póló lesz

(#8) Nyugdíjas válasza Depression (#7) üzenetére

Nyugdíjas
nagyúr

Nem ők találták ki, egy híres designer agyszüleménye a forma, és eredetileg gyümölcsfacsaró volt ;)

Philippe Starck
A termék

Persze nyilván eleget fizettek érte, hogy sajátjuknak mondhassák ;]

Jobban megnézve nem is egy-az egyben az a forma. Kérdéses, hogy nem csak lekoppintották-e?:F De egyértelmű a hasonlóság :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9) Pinky Demon

Pinky Demon
addikt

Megvan honnan volt olyan ismerős a forma!
Akkor viszont lehet nem csak kamerázni fog :D

[ Szerkesztve ]

(#10) v.tom

v.tom
őstag
LOGOUT blog

Ez nagyon komoly. Eddig nem akartam wabcamot venni, de lehet, hogy a közeljövőben egy ilyenre beruházok. :K

(#11) Hedgehanter

Hedgehanter
őstag

Van kameram de azt meg fogom venni.... :R :R :Y

(#12) Hunter2

Hunter2
addikt

Világok háborúja edissön a kinézete alapján.

Laptop alkatrészek, Laptop javítás , használt számítógépek, monitorok. www.alphaszerviz.hu

(#13) NoLF válasza Hunter2 (#12) üzenetére

NoLF
addikt

vagy harca.

[ Szerkesztve ]

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#14) glutamin

glutamin
őstag

Beszaráááás, nagy ötlet!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#15) kariad

kariad
senior tag

Hát ez nagyon bejön már csak valami távírányító kell, hogy járkáljon és én írányítom.Sőt ha repülne is!!! :C
Tessék ötletem van Továbbfejleszteni!!! :DD

(#16) Nyugdíjas

Nyugdíjas
nagyúr

Engem még mindig az érdekel, hogy honnan jött nekik a "nagy ötlet" a formáról? :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) Cassidey

Cassidey
senior tag

nekem nem jon be, en a letisztultabb vonalakat szeretem :)

(#18) Franklin válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére

Franklin
őstag

Túl sokat Portalozott a dizájnere, ez egyértelmű :-D

Persze úgy lett volna az igazi, ha a vörös fényt is beleépítik, meg a dumákat is. "Who is there?" "Target lost." :-DDD

(#19) shtml

shtml
őstag

Újabb cuccosba lehet elemet venni jó drágán.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#20) Apicius válasza Franklin (#18) üzenetére

Apicius
tag

Nekem is egyből ez jutott eszembe :)
"...are you still there?..."

''Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló.''

(#21) D.Orion

D.Orion
veterán

Hát ez hatalmas. Annyival megfejelhetik, hogy a led piros legyen vagy simán csak villogjon zöldden, ha merül az aksi. Persze nem árt, ha a desing mögött lesz némi technológia is. Eddig nálam nyerő.

shtml: Akksi... Ki az a hülye aki ma rádiós/bluetooth eszközbe hagyományos elemet használ.

(#22) shtml válasza D.Orion (#21) üzenetére

shtml
őstag

Jogos, de láttam én már olyan cuccost, amelybe csak elemet lehetett tenni, mert az akku valamivel kisebb feszültsége már nem tetszett neki. Sajnos már nem emlékszem, mi volt az.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#23) D.Orion válasza shtml (#22) üzenetére

D.Orion
veterán

Akkor az valami nagyon gagyi cucc lehetett, mert egy mezei újratölthető elem is ua. a feszültség értéket tudja, mint a hagyományos társai. Míg egy egyszer használatos elem 1.56V-ról indul feltöltött állapotban(gyári), addig egy akksi 1.48-1.52V. Ez a difi bőven az áramkörök 10%-os fesz. tűrésén belül van. Ma már olyan fejlett az akku technika, hogy nehezen tudom ezt elképzelni, de lehetséges persze. Mondjuk ha gombelemet kell majd belerakni, akkor cseszhetjük, mert abból akksi... Ritka, mint a fehér holló.

(#24) Furky válasza shtml (#22) üzenetére

Furky
őstag

Például vezetéknélküli Logitech egerek. A Logitech ügyfélszolgálat szerint az akksik tönkreteszik az egérnek a mikrokapcsolóját... Amúgy több, mint 2 éve akksit használok, és még semmi baja.

(#25) aronocs válasza Furky (#24) üzenetére

aronocs
tag

Az eger mikrokapcsolojat ? :F Az azert nem egy bonyolult elektronikai eszkoz.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#26) Furky válasza aronocs (#25) üzenetére

Furky
őstag

Ezt mondták az egyik fórumtársunknak, ki visszavitte, hogy sokan vitték már vissza, és ez az 1,2V-os akksik miatt volt. Szerintem is hülyeség ez, és nem is tartom be eme javaslatukat, és remekül működik több, mint 2 éve. :))

(#27) kavicssli

kavicssli
addikt

Ez valami hihetetlen jól néz ki! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#28) Devid_81

Devid_81
veterán

Ez nagyon durva cucc! :))

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#29) SirRasor válasza Franklin (#18) üzenetére

SirRasor
őstag

Na csak ha már említetted, az első dolog ami eszembe jutott, amikor megláttam: PORTAL :D

Make Love not war!

(#30) Napfénysüti

Napfénysüti
nagyúr

Nagyon dizájnos a cucc :DD
Mennyit kérhetnek érte?

Més que un club!

(#31) hemaka

hemaka
nagyúr

Alienware gépekhez még passzol is :D

(#32) Degeczi válasza D.Orion (#23) üzenetére

Degeczi
nagyúr

ez azért messze nem ilyen egyszerű!

itt a NiMh akkuk tipikus kisütési jelleggörbéje:

jól látszik, h az indulási feszültség hiába éri el az 1.4V-ot, ha onnan roppant gyorsan leesik 1.3V alá!
ott már viszonylag sokáig stabil marad: nem véletlenül 1.2V a névleges feszültségük - mert ez az amit sokáig garantálni tudnak...

az egyszer használatos elemek tipikusan 1.6V fölött vannak kiindulási állapotban, és onnan kevésbé meredeken esik a feszültségük

így tényleg könnyen előfordulhat, h egy eszköz csak nagyon rövid ideig képes akkuval működni

a másik folyomány, ami a föntiekből következik: elemekkel jól előre jósolható az üzemidő (a viszonylag stabil, folyamatos esés miatt), míg NiMh akkukkal gyakran teljesen váratlanul, egyik pillanatról a másikra kapcsol ki a cucc (mert sokáig egyenletes a feszültsége, és a végén nagyon hirtelen esik - nehezen jósolható előre)

(#33) shtml válasza Degeczi (#32) üzenetére

shtml
őstag

Igen, azzal is efféle gond volt, csak sajnos továbbra sem emlékszem, mi is volt az. :(

(#34) D.Orion válasza Degeczi (#32) üzenetére

D.Orion
veterán

Hm, hát ez érdekes. Köszi a fejtágítást.

(#35) Degeczi válasza D.Orion (#34) üzenetére

Degeczi
nagyúr

(ezzel együtt a legtöbb mai eszköz valóban jól működik akkuval is - de akadnak kivételek)

(#36) yash

yash
senior tag

van mar webcamom, de lehet egy ilyet en is veszek majd, allati jol nez ki!

(#37) Flashy

Flashy
veterán

a vezetéknélküli működés jobban tetszik mint a formája

(#38) yash válasza Flashy (#37) üzenetére

yash
senior tag

az sem utolso. en a nokia e66omat hasznalom ilyen celokra. tenyleg fontos, nekem igazi webcam sajnos most csak egy kabeles van. jo szar.

(#39) Tejinashi

Tejinashi
csendes tag

Vajon lehet még valahol ilyet kapni? Sajnos csak a gyártóját tudom, kéne valami típus szám,l ami alapján rá lehetne keresni. Jó lenne venni egyet.

(#40) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ha fehér lenne, lehetne akár Portal Sentry Turret is. :D

Live-Die-Respawn

(#41) Tejinashi válasza oriic (#40) üzenetére

Tejinashi
csendes tag

A színe engem hidegen hagy, én vezeték nélkülit keresek és ez nagyon megtetszett, de boltban nem láttam és a neten is csak egy rövid leírást találtam róla, de mindenképp vennék egyet.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.