Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tudom mennyire igaz, de onalloan is mukodik, mint kommunikacios eszkoz. Ez a pletyka szimpatikus nekem.

Olyan orat akarok, ami nem igenyli kotelezoen a telovan valo parositast.

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Apple Watch LTE-n úgy merül mint az életszínvonal, kíváncsi vagyok milyen feketemágiával hoznának össze akár egy fél nap üzemidőt, azt még kamera sincs.

Nekem annyit nem fizetnek, hogy FB hardvert hozzak a házba. ;] A telómon is csak Whatsapp van az is munka miatt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Cr00py válasza moleculez (#2) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nekem 1 napot simán kibír, pedig használom is rendesen. Ha nagyon sűrű napom van, akkor napközben ha haza megyek, rárakom a töltőre arra a kb fél órára, így este mikor haza érek, akkor 10% környékén van még mindig. Éjszaka mondjuk 90%-ban nincs rajtam, csak ha épp elfelejtem levenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) kmarci25 válasza janeszgol (#1) üzenetére


kmarci25
veterán

Olyat már most is kaphatsz, ha e-sim-est választasz. Ehhez nem kell várnod az FB eszközére.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5) atike


atike
nagyúr

Facebook óra, kamerák... Hajajjj... ;] :P

Szoftverből hardware.... ...és utána mi jön? :U

(#6) Aryon87


Aryon87
félisten

Na ilyet biztos nem veszek, hogy aztán lásson mindent, és még jobban kutakodjon a magánéletemben. Elég hogy azt telefon segítségével teszi, az órával még több lehetőséget kapna.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) adamklark válasza janeszgol (#1) üzenetére


adamklark
senior tag

ilyen már van Apple és Samsung fronton is (amiről tudom hogy van esim variáció)

(#8) k-adi válasza Aryon87 (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

ne foss a p40ed kutakodik eleget valószínűleg :D

(#9) Badboys


Badboys
őstag

Ami kötődik a faszbukhoz ingyen sem, be nem a házba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.