Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) 3aTi3


3aTi3
tag

Hjajj, ezzel, h így kifejtetted, h nem kéne túllihegni, még jobban túl lett lihegve...
Az egyetemen ugyis megtanuljátok, h fölösleges ezt túlspilázni. Ha tanulni kell, akkor tanulni kell, ha meg inni kell... nincs mit tenni :) Amig van rá pénzed, jól érzed magad tőle, és olyan az alkalom, akkor igyál nyugodtan.
Alkoholista az, aki már az utcára sem megy ki egy feles nélkül, mert remeg a keze, és pszichésen sincs rendben pia nélkül.
Ja igen. A fiatalok vedelését én sem nézem jó szemel, mert az legtöbbször csak vagánykodás.

Sztem a drogok is túl vannak misztifikálva. Legtöbb esetben azok prédikálnak, akik nem próbáltak még semmilyen szert, csak a drogellenes propaganda jelszavait nyomatják.
Véleményem szerint a fizikai függőséget okozó szereknél kezdődik a probléma. A többit ha okosan, felkészülten, nem túl rendszeren tolod, nem lehet olyan nagy baj. (és tisztában vagy önmagaddal és a céljaiddal)
Ezzel egyáltalán nem buzdítani akarok mindenkit, h csinálja, csak nem kell lenézni, és szánalmas drogosnak, vagy akaratgyengének titulálni, aki már rágott hajnalka-magot, vagy evett hasis-sütit.

A próba oka lehet egyszerű kíváncsiság is.

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.