Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Helló! Elolvastam mindkét írást. Nem értem ezt miért nem lehetett a másik cikkhez betenni mint hozzászólást, mivel nem publikus az írásod így nem hiszem hogy sokan reagálnak majd rá, legalább egy utaló linket tegyél a másik cikk hozzászólásaihoz.

Igazából én az igazságot valahol kettőtök álláspontja között keresném, bár nem vagyok igazából buliba járós típus, sőt mondhatjuk az alkohol sem barátom. Csak az alapján tudok nyilatkozni amit láttam, hallottam vagy olvastam. És az alapján manapság egy fiatalnak nem buli a buli, ha nem iszik, és itt sajnos a ''sárga földig leissza magát'' szintjét tapasztalom a legtöbbet. Úgy érzem hogy trendivé vált ''alkoholistává'' lenni, és az alsó korbeli határt elég bizonytalanul tudnám meghúzni. Az alkohol szerintem nem baj ha van, de azt nem tudom megérteni miért kell seggrészegre leinnia valakinek magát ahhoz hogy jól érezze(?) magát. Egy jó társasággal e-nélkül is lehet jól szórakozni. Példákat tudnék hozni a saját, tesóm és keresztesóm osztálykirándulásairól (mellesleg a fiatalabbik keresztesóm még csak 15 és ott legalább annyira bebúdult az egész osztály - ha nem jobban - mint a 18 éves bátyánál). Persze ennek az ellentétje is előfordul, de ilyenekről kevésbé tudok. :( A drogozást én teljes mértékben megvetem, és - szerencsére(?) - még nem találkoztam olyan illetővel aki ''próbálta'' (ami alapból egy hülyeség szerintem, mert drogozni elkezdeni lehet, meg max. leszokni róla, de ez utóbbi talán megintcsak elég halványan írandó).

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.