Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130) Timer válasza KROK640 (#126) üzenetére


Timer
veterán

Nálam is 2070 Super van már két éve, úgy nézem, marad is. Egyébként a 3050-ből érdemes nézni az EVGA kínálatát az Alzánál, a Black jelölésű modell 138 volt a napokban, és elég masszív kis kártya, a másodikat "adom el" a környezetemben, elégedettek vele a userek. Mondjuk nem túl acélos maga a teljesítmény, de legalább nem kell eladni érte a vesédet. Ha FHD a cél, akkor még lehet, hogy elég is egy darabig, túl sok jó cím idén se lesz, amiért érdemes lenne az upgrade-be ölni a pénzt.

Előtte 1080 volt, csak azért cseréltem, mert garanciás volt, és a ventik kezdték megadni magukat. Ryzenből én végig jártam a palettát, azért van különbség, 1600X >> 3600X >> 3800X >> 5800X-en haladva legalábbis volt, kivéve talán a háromezres sorozaton belüli váltást, az keveset hozott.

Azért a 2000-es évek elején mit nem adtam volna egy gyors SSD-ért! Hogy gyűlöltem a lassú betöltéseket... Az első SSD-m egy Vertex 3 volt, úgy éreztem, hogy beköszöntött a kánaán, amikor először kezdtem rá telepíteni, használlni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.