Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dave™


Dave™
nagyúr

ha ez is olyan megbízható lesz, mint a notebookjaik, akkor inkább papíron, tollal tárolom az adataimat...

(#2) Integra válasza Dave™ (#1) üzenetére


Integra
titán

egyetértek:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) janpotocki válasza Dave™ (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

de ez kb. úgy jön ide, mint pilátus a krédóba

(#4) WonderCSabo válasza Dave™ (#1) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért xarok a fujitsu laptopok? Akkó nem veszünk olya! (Nem is akartunk). :D Amúgy meg télleg nem ártana vmi gyorsabb a flashmemóriáknál.

(#5) orbano válasza Dave™ (#1) üzenetére


orbano
félisten

Ez most tényleg hogy jön ide? :F pláne ha azt vesszük, hogy a lifebookok igencsak az élvonalba tartoznak, még azzal a 15%-os meghibásodási aránnyal is

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) Integra válasza janpotocki (#3) üzenetére


Integra
titán

a pda-i is szutyok, nem csak én szívok vele, igazi csúcsmodell, ja, agytépésben és sebességben is...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hááát, ameddig alul-felül ott a Pt, addig nem sok jövőt jósolok neki. megdrágítja a cuccost, különösen tömeggyártásnál. ráadásul nagyon korlátozottak a készletek. akkor inkább arany, abból több van.

(#8) janpotocki válasza Integra (#6) üzenetére


janpotocki
senior tag

nem minősítettem a fujitsu (de itthon amúgyis fujitsu siemens) termékeit, csak azt kérdeztem, hogy jön ez ide? egy nagyvállalatról beszélünk, számon kérni az egyik, ráadásul kutatás-fejlesztéssel foglalkozó részlegén, hogy milyen minőséget produkál egy másik részleg, háááát...

(#9) spirit007


spirit007
senior tag

ekkora barom első hsz-t rég olvastam :C

Kifejezetten üdítő lenne egy kis gyorsulás ezen a téren .
A megbízhatóságod mondjuk korai lenne elkiabálni , azt majd egy-két év használat után megbeszéljük ;)
Szóval várjuk szeretettel az új technológiát .

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Eddig ez tűnik a legkevésbé éetképes elképelésnek.
A legnagyobb baj az, hogy túl sok az elképzelés, miközben egyik sincs róla meggyőződve, hogy a sajátja a legjobb. És mivel mindenki attól fél, hogy veszít a konkurenciával szemben, meg sem kísérli a piacra lépést. Fejben mindenki elkészíti a tervet, esetleg meg is csinálja, de a gyártás kifejlesztését már senki nem meri bevállalni, mert fél, hogy kukába megy a sok millió. Egyébként nem is csoda, hogy így gondolkodnak, hiszen ott az élő példa, a nextgen-DVD háború. Valaki ott is nagyot fog hasalni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) ngabor2 válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most senki nem lép. ha egyvalaki előlépne, akkor félő, hogy még 1-2 gyártó szintén előlépne... akkor emg tényleg káosz lenne :( ráadásul ezeket a cuccokat nem is lehetne "kompromisszumok árán" egyesíteni. bár jó eséllyel a végfelhasználót erősen hidegen hagyná, hogy az usb, vagy a sata túloldalán milyen fizikai jelenséget használva tárolja a cuccos az adatait, ezek nem a cserélhető média kategóriájába tartoznak.

csak annyit tudok mondani: hajrá, győzzön a jobbik!

(#12) waterman_


waterman_
aktív tag

csak már látnánk a flash helyett bármit is SSD-kben. az évtized technologiai innovációja lenne a pc-kbe is emberi összegekért pakolható SSD.
eddig legéletképesebbnek a PMCm tűnt nekem. magas újraírhatóság, terrabájtnyi tárkapacitás, mi kell még?

re #11 : már csak azért sem lépnek, mert a sima winyókról még simán lehúzhatnak pár bőrt.

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#13) dabadab válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


dabadab
titán

"ott az élő példa, a nextgen-DVD háború. Valaki ott is nagyot fog hasalni."

Az mas, ott direkt inkompatibilis formatumokrol van szo. Viszont eros a gyanum, hogy ebbol a reRAM-bol pont ugyanolyan pl. memoriakartyakat lehet gyartani, mint a flashbol, szoval hianyozni fog a "mindent v semmit" elem a versenybol.

DRM is theft

(#14) Integra válasza janpotocki (#8) üzenetére


Integra
titán

jó persze, világos és értem is mire gondolsz, de már úgy tele van a f@szom a termékeikkel, hogy önkéntelenül is ráhúzom a leplet erre a brigádra...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Jim Tonic válasza dabadab (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

No igen, de képzeld el, hogy kifejlesztesz valamit sok pénzért, ami mondjuk gyors, és 100Ft/MB-ért tudod adni, Közben melletted meg kifejlesztenek valamit, ami legalább olyan gyors, és 50Ft/MB-ért tudják adni az olcsóbb előállítás miatt.
Itt szerintem minden a méret-ár-sebesség hármasán múlik, és jelenleg senkinek sincs elképzelése, hogy ebben ki áll a legjobban.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) Sirpi válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


Sirpi
senior tag

100Ft/MB? Hú, akkor az 500 gigás vinyóm 50 milcsit ér? megyek, eladom :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#17) Goll-r


Goll-r
tag

Csak gyors, olcsó, nagy tárkapacitású és hosszú élettartamú legyen az, h ki gyártja és milyen fajból származik már nem érdekel! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#18) demagóg válasza Goll-r (#17) üzenetére


demagóg
aktív tag

Itt is úgy lesz mint a viccben:
Mi olcsón, jól és gyorsan dolgozunk. Ebből az ügyfél kettőt választhat.

Most is a kapacitás, megbízhatóság és ár között egyensúlyoznak a gyártók. Szerintem nem lesz jelentős áresés. A marketing szöveg a következő lesz: "ezek már valóban megbízható, hosszú élettartamú és mozgó alkatrész nélküli eszközök". Habár az élettartamról részleteket még nem szivárogtattak ki.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.