Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Patice válasza nemlehet (#1) üzenetére


Patice
nagyúr

"Amúgy nem overkill egy kicsit ez a config?"

Lehet, de pár évre tervezek vele, és nem akartam alálőni a várható igényeknek vas terén. A vas már megvan, már csak szoftvereznem kell.

Amúgy 3 venti van benne (2x92mm elöl + 1x140mm hátul) és azért lett egy ekkora borda belerakva, hogy a procin már ne legyen külön venti, és ez volt jó áron aprón. :)

(#2) PistiSan:

Azért ne túlozzunk, az a procihűtő nincs egy kiló....

Amúgy azért lett ennyi RAM belerakva, mert ez volt itthon készleten és jelenleg még asztali gép funkcióban van. :B

(#3) cain69:

Kompakt vízen agyaltam, de inkább hagytam így és szépen átszívja/átfújja a 3 venti a házat.

(#4) gery2123:

Van egy gyári Synology NAS-om, 512 MB RAM-mal, de nem nagyon ette még meg a torrent. Volt, hogy 500+ ment seed-ben és mindig van/volt jó pár aktív, ami megy is vissza, és nem kevés a RAM.

A 8GB lehet kicsit túlzás, de virtuális gépeket is tervezek futtatni a vason és ehhez meg majd kell, főleg ha egy időben több user is lesz majd + kamerákat is akarok ráaggatni, meg az összes többi szokásos szolgáltatás is futni fog (fájlmegosztás, DLNA, video/audio eszközök kiszolgálása stream-ekkel, biztonsági mentés, központi tárhely az egész családnak, stb.) Szóval lesz mit csinálnia. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.