Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

késő bánat...
és a PC-sek? :U

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan olyan híreket olvashatunk, hogy "a Microsoft újabb játékfejlesztő stúdiót vásárolt fel, ezzel biztosítva a KillThemAll 6. részének exkluzivitását" :D

Mod.: Mellesleg "kicsit" nevetséges ezzel érvelni a csókának, hogy most mennyivel többet adhatnának el belőle, ha nem lett volna Xbox exkluzív, mert gondolom nem adták ingyér a Microsoftnak azt az exkluzivitást. Akkor persze jól jött az a kis zsé (amit a Sony nyilván nem volt hajlandó kicsengetni...).

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

háááháááháááááá

szopacs finoman szólva :D

remélem az Alan Wake készítői nem futnak bele ebbe a hibába :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy megvoltak anno az előnyei annak a szerződésnek, ergo ha visszacsinálhatná, sem biztos, hogy jobban járna.

Ennek az egésznek annyi a hírértéke, hogy PS3-asok, majd lesz Gears of War-otok,kezdjetek örülni.

Egyébként játékos oldalról valahol azért kellenek - szerintem - az exkluzív címek, mert ha nincsenek, akkor tulajdonképpen csak úgy lehetne eldönteni, hogy milyen konzolt vegyen az ember, hogy melyik nagyvállalatot szeretné istápolni a lóvéjával, az meg elég balfék dolog.

Persze az is igaz, hogy vannak PS3-as címek, amivel szívesen játszanék én is, ergo a vica versa is igaz :))

Sectumsempra - For Enemies

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a Michael Pachter nem az a majom, aki orbitális baromságokat szokott néha elereszteni, úgymond "elemzőként"?

Az exkluzív játékoknak pontosan az a lényege, hogy rávegyék az erre hajlandóságot mutató konzumereket arra, hogy az esetleg már otthon meglévő valamilyen konzoljuk mellé megvegyék a rivális gépet is azért, mert feldolgozhatatlan, szűnni nem akaró lelki szenvedést okoz nekik a legújabb akármilyen exkluzív játék hiánya. Emiatt szerintem soha nem fognak eltűnni az exkluzív címek. (Érdemes lenne megvizsgálni a kérdést abból az aspektusból is, hogy pl. a PS3 eladásának mekkora részénél játszott szerepet egy vagy több exkluzív játék.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) kkf válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


kkf
aktív tag

teljesen igaz. ezt a csávót meneszteni köll. talán politikusként jobban funkcionálna a demagóg faszságaival. :C

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

kutya cég ez az epic... ;] (késő bánat, ebgondolat...)

az alan wake-et viszont sajnálom nagyon :( a geow engem nem nagyon izgatott...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Én is nagyon bánom. A 2-t még mindig várom PC-re.

(#9) D1Rect válasza BiP (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

+1...

De szerintem soha nem kapunk.

(#10) fecg21


fecg21
aktív tag

Én csak azt nem értem hogy PC-re miért nem dobják ki ezt a címet a közeljövőben, a steam-és a digitális játékszoftver eladások is egyre inkább törnek előre-szerintem megérné kiadni PC-re is. Mondjuk 6.990ft-os árcímkével...

(#11) kelzsoca válasza fecg21 (#10) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért egy PS3 elgondolásban több pénz van, hiszen ott nincs warez, vagy megveszed eredetibe vagy no game :DDD

https://vertigostore.eu

(#12) Morden24 válasza kelzsoca (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Önmagában az Xboxban is több pénz van, mint a PC-ben, annak ellenére, hogy ott van warez.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) ollie válasza fecg21 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mire gondolsz? Az első rész van PC-re.

***

(#14) fecg21 válasza kelzsoca (#11) üzenetére


fecg21
aktív tag

Én úgy tudom hogy feltörték a PS3 védelmi rendszerét. A PS3 slim-en nem lehet másolt gaméval játszani, de a régebbi gépeken igen.

OFF: A gyakorikérdések.hu oldalon volt egy olyan kérdés-kb. 2 hete-hogy honnét lehet letölteni az Unreal Tournament 3-at. Mondom a srácnak hogy kb. 2.000ft az eredeti dobozos verzió, és azzal még csak szarakodni se kell, és a multi is tökéletesen megy. Erre legalább 3-an leoltottak hogy én ne akarjam má megmondani nekik hogy ők mit csináljanak...ilyen is van, sajnos. Egyrészt megértem a warezolókat, másrészről pedig nem, de hagyjuk is inkább, mert ez már eléggé lerágott egy téma.

(#15) D1Rect válasza ollie (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

A második részre....

(#16) fecg21 válasza ollie (#13) üzenetére


fecg21
aktív tag

A második részre gondolok, az még nem jelent meg PC-re-de szerintem nem is fog soha..

(#17) edward2


edward2
addikt

Szerintem lehetne egy olyan negativ diszkriminácio hogy a PCs verzio legyen olcsobb mint a konzolos. Mondjuk 12990 konzol, 7990 Pc. Aztán aki bénaláma meg sir hogy nem fut rendesen a gépén annak lehet mondani hogy NA ezért olcsobb. A sok casual lámának meg jo lenne 12990ért is. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Eugene Roe válasza ThaBoss (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A vásárlók 5 max 10%-ra gondolsz ;] méghozzá azokra akikkel a legtöbb gond van? ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#19) Zsoccc válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Zsoccc
senior tag

De bizony ő az, valószínűleg béka belsőségekből, kristálygömbből és a madarak röptéből mondja néha az elemzéseit és közben jókat nevet rajta, de őt ezért szeretjük. :)

(#20) kelzsoca válasza fecg21 (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én meg úgy tudom NEM lehet feltörni a PS3 védelmi rendszerét, van esetleg konkrét link ahol ez bizonyítva is van? :)

https://vertigostore.eu

(#21) D1Rect válasza kelzsoca (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

UT3 PC-re 2K ;)

(#22) fecg21 válasza kelzsoca (#20) üzenetére


fecg21
aktív tag

Erről még egy videó is volt, Linuxot kell telepíteni a PS3 merevlemezére, aztán meg egy sor olyan programot(alcohol120 és társai) amire "szükség" van az ingyenességhez...
De csak a régebbi PS3 konzolokon működik, a slim kiadásokon nem.
A lényeg az hogy lehet, persze ez nem olyan hack mint amilyen a fosboxon is van. Csak 1-2 játék működik, egyelőre...

(#23) fecg21 válasza D1Rect (#21) üzenetére


fecg21
aktív tag

Én még a "gémsztár" újsággal együtt vettem meg-vagyis ajándékba kaptam hozzá, a bolti dobozos verziót. Szerencsére nem gyémánt kiadás volt. :)

(#24) D1Rect válasza fecg21 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is onnan van(igaz decemberben raktam fel elősször :D ), de már azóta lehetett kapni 499-ért is...

(#25) fecg21 válasza D1Rect (#24) üzenetére


fecg21
aktív tag

Gondolkodtam azon hogy a Gears of War-t is megvegyem e, de aztán mégse lett belőle semmi, valahogy nem fogott meg az a játék.

[ Szerkesztve ]

(#26) D1Rect válasza fecg21 (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Én megvettem, vagy 10x végigtoltuk haverral. :K

(#27) fecg21 válasza D1Rect (#26) üzenetére


fecg21
aktív tag

Egyszer én is végigtoltam, de annyira azért nem tetszett, hogy magamnak is megvegyem.
Ez a fegyver viszont nagyon tetszett :B :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28) Morden24 válasza fecg21 (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazából a Gears of War feelingje (szerintem) coop módban jön ki.
Egyébként (mint single player) is szórakoztató, de ott annyira nem ütős, jóval jobb single játékok vannak nála.

Persze ez mind csak saját vélemény :K

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Morden24 válasza edward2 (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez máshol már így van.
0-day konzolos címek általában 34-39 fontért szoktak megjenni, míg a PC-s 0-day játékok 24-29 fontért.

Nem itthon kell játékot venni.

Sectumsempra - For Enemies

(#30) D1Rect válasza Morden24 (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

"Igazából a Gears of War feelingje (szerintem) coop módban jön ki."
Bizony. :K

(#27) fecg21: Nagyon hangulatos fegyver, a másik kedvencem a robbanó nyílpuska. :D

[ Szerkesztve ]

(#31) @rglaaf válasza D1Rect (#21) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tévedés legutóbb 499ft-volt :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#32) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem értem az MS-t miért nem adja ki PC-re a 2. részt, hisz a GfWL-al szinte "házon belül" maradna :O

(#33) mad1 válasza Darth_Revan (#32) üzenetére


mad1
veterán

Nem hallottad?Kevesek hozza a mai pck. :O lol [link]
Az mar nem tunik fel senkinek hogy az elso resz vigan futkosott 7600gt-n.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) Morden24 válasza Darth_Revan (#32) üzenetére


Morden24
nagyúr

Még mindig húzócím Xbox-on, akár a Halo3.
Ameddig ez nem cseng le, addig kétlem, hogy lesz PC port.

Sectumsempra - For Enemies

(#35) Darth_Revan válasza mad1 (#33) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Elég sok mindent át kellene nekik ahoz írni az Unreal Engine 3-ban, hogy "ne legyen" elég hozzá egy 2008 végén összerakott PC :D

(#36) mad1 válasza Darth_Revan (#35) üzenetére


mad1
veterán

Ja mondjuk uj enginet.Mert az u3 max csak fizix el fogja meg a rendszereket. :)

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.