Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kezdődhetne a sorozatgyártás :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Aztarohadt :Y
Ilyen nekem is kéne, maxi respect a tulajnak :R

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3) khron78


khron78
őstag

A wii-s zelda hogy megy rajta????

(#4) Sn[4k3] válasza khron78 (#3) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Sehogy, mert ez nem Wii...
Ha a Twilight Princessre gondolsz akkor pedig úgy ahogy egy GC-n kell mennie.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5) khron78 válasza Sn[4k3] (#4) üzenetére


khron78
őstag

Hát ma is okosabb lettem! Én wii-n játszom vele, és nem gondoltam volna, hogy a gamecube ilyen grafikát képes megjeleníteni!
Én gamecube-on csak a Wind walkerrel találkoztam.

(#6) WhiteWalker válasza Sn[4k3] (#4) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Itt mindkét platformon megtalálható... ;)

(#7) Sn[4k3] válasza WhiteWalker (#6) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A Twilight Princess eredetileg GameCube játék, csak a Wiire is le lett portolva, hogy legyen húzócímje a gépnek. Aki játszott velük az megmondhatja, hogy a GC-s az eredeti. Ott Link is balkezes, a Wii verzió a tükörképe annak és még be is szaggat, látszik, hogy GC-ra lett optimalizálva.

A (igazi) Wii-s Zelda a Skyward Sword

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#8) Plazmacucci válasza Sn[4k3] (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig a wii egy gamecube 1.1-nek tekinthető hardverileg nemde?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Sn[4k3] válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ez azért erős ferdítés lenne, nem szabad annak a tévhitnek bedőlni, hogy a Nintendo eladta nekünk újra a GameCube-ot egy távirányítóval. A Wiinek gyorsabb a processzora, több memóriája van, erősebb a GPU-ja. Abból a szempontból igaz, hogy egy felpaprikázott GC, mert a processzor ugyabból a PowerPC családból való, a 88MB rendszermemóriából 24MB ugyanolyan 1T-SRAM, mint a Cube-ban és a GPU is ATi, de teljesítményben sokkal előrébb van a Wii. Szemléltetésképpen itt a Twilight Princess: ez a GC egyik legbikább játéka, ennél többet a kis kocka nem tud, ellenben Wiirr launch title lett. Előbbin nem menne el egy Metroid Prime 3, Metroid Other M, Monster Hunter 3, Mario Galaxy 1-2, MarioKart Wii (sok M :) )

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10) Plazmacucci válasza Sn[4k3] (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Írhatna valaki egy wii cikket is. :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) WhiteWalker válasza Sn[4k3] (#7) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

sztem mindegy melyik volt előbb, a lényeg h mindkét platformon megtalálható mégpedig kimagasló pontszámmal :-) na ezt kevesen mondhatják el

(#12) Sn[4k3] válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Érdekes a Logout keresője, Nintendo Wii kulcsszóra kidobott kismillió cikket, de ez egy Wii bemutató. [LINK]

Van egy zsír Nintendo-s oldal, itt az ottani Wii teszt is. [LINK]

Giinos: a lényegen viszont nem változtat, GC-re írták meg, a Wiis port 3 hónap alatt készült el, több évig írták Cube-ra.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#13) khron78 válasza Sn[4k3] (#12) üzenetére


khron78
őstag

Nekem tetszik a wii verzió!
Lassan 70 órája játszom vele, bogárgyűjtés megy éppen.
Nem is értem azokat az embereket, akik végigjátsszák 30 óra alatt.
A wind walker meg N64 volt eredetileg, vagy mitől olyan rajzfilmszerű a grafika?

(#14) Sn[4k3] válasza khron78 (#13) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A WW direkt lett Cel-shaded, ez egy feature. A Nintendo 64 elég Zeldát kapott (Ocarina of Time + Master Quest, Majora's Mask), a Wind Waker -tehát szélcsináló, nem széljáró- kezdetektől fogva Cube-os cím volt, a poligonok mennyiségén, a textúrák méretén, a terep kidolgozásán és a játék hosszúságán.

Nem mondtam, hogy rossz a Wiis verzió, hanem azt, hogy az eredetileg egy GC-s game.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#15) khron78 válasza Sn[4k3] (#14) üzenetére


khron78
őstag

Most az ocarinát kezdtem 3ds-en, közben a wii-n is szeretném befejezni a TP-t.
Ds-en játszottam a legelső zeldámmal a phantom hourglass-al. Még az új részt szeretném wii-re, de mivel ilyen hosszú játékok, ezért nem tudom őket olyan gyorsan/sűrűn játszani, ahogy szeretném!
Jó kis Zelda topik lett:)

(#16) Sn[4k3] válasza khron78 (#15) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Pedig láttam is Zelda-topikot :B

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17) PHM


PHM
addikt

Hú, egy ilyenre beneveznék, de nagyon!

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#18) idegen lény


idegen lény
őstag

De miért a 64-et rakták mellé? :o

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.