Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Na ezen meglepődtem! Többre számítottam! Főleg a Telekomos ár.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#2) Ati007


Ati007
őstag

A kártyás telekom árak honnan vannak? Mert a honlapom nem látni.....

(#3) fahrii


fahrii
őstag

Meglepően baráti a telekomhoz képest...

(#4) Luck Dragon

Azt hittem a Telekomnál hogy elborult árakkal nyitnak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát jár a dícséret.
Ezek irtó jó árak!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6) Taci


Taci
addikt

300k körüli nyitóárral "számoltam" az S8 esetében, szóval ahhoz képest ez meglepetés és pozitív csalódás...

(#7) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Mik ezek az árak? Az s7 edge 270k volt, igaz fuggetlenul.

(#8) csorbajeno válasza dilajoska1 (#1) üzenetére


csorbajeno
veterán

Engem is megleptek az árak. Bár olvastam olyat külföldön élőktől, hogy alacsonyabb áron lehet előrendelni, mint anno az S7-et.

(#9) myckie2 válasza mantequilla (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Németországban függetlenül 799€ az S8, ami durván olyan ~246 ezer forint.

(#10) .LnB válasza Dr. 444Hertz (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ezek irtó jó árak!" Azért annak örülni, hogy 280-300k helyett "csak" 260-nal nyit.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Pjotr válasza .LnB (#10) üzenetére


Pjotr
senior tag

Like

(#12) Dr. 444Hertz válasza .LnB (#10) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nyilván ez is sok, de tényleg durvább árakra számítottam.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) Pjotr válasza Dr. 444Hertz (#12) üzenetére


Pjotr
senior tag

Mediamarkt 275000/299000.

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

Van itt Telenor árlista is, sajnos. ők viszont eléggé elfarkalták az árakat, függetlenül olcsóbb jóval...
Viszont a Telekomos sem lennék most szivesen a moslek tarifaáraik miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dr. 444Hertz válasza Ádám16 (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Akiknek eddig drágább előfizetésük volt, azoknak most többnyire kedvezőbbek a mostani árak.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Telekomnál vajon személyesen még move csomagra ki lehet hozni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Pjotr válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nekem csak net 8gb 4000 Ft. 20 gb volt mondjuk 7500. Erre most lesz 10 gb 6500-ert. Hurra...

(#18) Anulu79


Anulu79
addikt

Többet vártam én is a Telekomtól. De ez hozzájuk képest nagyon jó ár nyitó árnak!

(#19) A 2. Vesztes válasza Ádám16 (#14) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ezen nem látom a kártyás lehetőséget! A listaár nem az, annál mindíg jóval kevesebb szokott lenni a kártyás ár!

???

Vuff?!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#20) Ádám16 válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát, en nagyon nem ezt olvason a topikjában... mindenki fel van haborodva, es lepni akar.

A 2. Vesztes: ez mondjuk igaz, de tippre igy is tobb lesz kartyasan, mint függetlenül. Legjobb esetben egált vizionalok.

[ Szerkesztve ]

(#21) mackoman


mackoman
tag

Nem szálltak el annyira mert a sima s8 is 799euron nyit,bár az kártya független ár.Szóval drága ,de az itthoni független árhoz képest ez ,,elfogadtató,de még mindig azt mondom az s7 még mindig jobb vétel .S8 fél év múlva már 550-600euroert is megvehető.

(#22) A 2. Vesztes válasza Ádám16 (#20) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jó nagy buták lennének, ha drágábban adnák a riválisoknál! Bizakodom, hogy nem így lesz!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#23) Dr. 444Hertz válasza Ádám16 (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Next S-em volt 8000-ért.
Lejárt a hűségidőm, így ugyanazt a csomagot össze tudom legózni 6-7000-ből.
De elhiszem, hogy nem mindenki járt jól.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24) Memmaao válasza Ádám16 (#20) üzenetére


Memmaao
addikt

Én next M és next M aranytárskártyát váltottam le két telefon XL + 1GB netre, idáig 10810+9810 ft = 20620 ft volt az előfizetési díjam, most 11000 + 8800 (11000-20%) = 19800 ft az előfizetési díjam, vagyis havi 820 ft-tal olcsóbb, ami két év alatt 19680 ft, szóval nekem olcsóbb lett az előfizetésem.

Az egyetlen dolog, ami nem lesz ezek után, hogy next M ATK készülékkel és a nélkül is 9810 ft volt, és nem rakta rá a telekom a havi 4e ft "büntetést", így ATK esetén ha vettem telefont, akkor két év alatt nem kellett a 96e ft-ot kifizetni, ennyivel olcsóbb volt a telefon, mint sima next M mellett (igaz, pl. Honor 8 next M mellé 68 e ft volt, next M ATK mellé 86e, tehát 18e ft-tal volt több az ára, de a sima next M 68e+96e két év alatt = 164e ft botrány volt.

My name is Bond, James... Dean.

(#25) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Meglepő, most én is többre számítottam. Így már a P10 sem tűnik annyival olcsóbbnak.

Finn the human

(#26) SkyLine3000 válasza .LnB (#10) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ennyi. Ha milliomos lennék, sem adnék semmilyen telefonért 250-300ezret. Még 100at sem. Ennyi pénzt sokkal értelmesebb dolgokra is el lehet költeni, mint egy nyamvadt telefonra, vagy szimplán félrerakom.
Ezért meg is becsülöm az olcsó (2540es) előfizumhoz, 52ért vett G3-at. :D Ennél többet elvből nem adok telefonért.
16-18 éves, csóró gyerek megveszi, gondolom, apuciék pénzéből a 150ezres Sony telót, aztán kínai cipő vesz 3000-ért, mert nem futja normálisra... És még el is dicsekszik vele... Inkább nem szóltam rá semmit.

(#27) jacis válasza fahrii (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) delta1017 válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére


delta1017
aktív tag

Mindenki arra költi a pénztét és sajnálja, amire akarja. Mit kell ezen felháborodni.

Egyébként is, ezek nem telefonok, csak használhatod őket telefonálásra is.

[ Szerkesztve ]

(#29) Engikrisztus válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére


Engikrisztus
tag

Teljesen igazad van.Én kb 12 éve vettem utoljára szolgáltatós telefont,így csak a kártyás árakat néztem. 240-280 egy telefonért nekem sem "irtó jó ár" függetlenül márkától,tudástól,mindentől.Egyszerűen nem ér ennyit egy telefon sem...nekem. Persze sok embernek igen,akik már a megjelenés hetében rohannak majd,hogy kiadjanak negyed millát érte. Csak mellékesen teszem hozzá,van aki ezért két hónapot dolgozik keményen.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#30) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ennél többre számítottam a T-Mobile-nál.

(#31) saiyajin


saiyajin
senior tag

Valoban nem elborult arak, es ez oromteli. Jobb ezt latni, mintha evrol-evre csak nonek az arak.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#32) Dr. 444Hertz válasza Engikrisztus (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Valaki pedig vérplazmát ad, és erre spórol egy évig... :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33) petipetya


petipetya
nagyúr

Kettőt kérek!

"nincs rá lezsóidő"

(#34) cirx válasza Engikrisztus (#29) üzenetére


cirx
senior tag

Azt ne feledjétek, hogy ez az egész világon ennyibe kerül. Egy osztrák a kinti átlagbérből kettőt is tudna venni havonta. Mondjuk úgy, hogy nem a magyar átlagfizetéshez vannak szabva az árak. :R

S23 GREEN

(#35) Dr. 444Hertz válasza cirx (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt se felejtsük el, hogy itthon rekordnagyságú az ÁFA mértéke, szóval azért drágább valamivel.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) cirx válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


cirx
senior tag

akkor vedd meg kint, ha úgy jobban megéri. :)

S23 GREEN

(#37) Ati007


Ati007
őstag

Idén nincs VR az előrendeléshez :F

(#38) Zolik


Zolik
senior tag

Most beszéltem a T-vel.
Egyenlőre még csak előrendelésés új árak vannak mert nincs még árlistában.
Van régi Next XL csomagom ahhoz még nem lehet elő rendelni sem meg kell várni míg bekerül az árlistába.
Sajnos ha új XL csomagot kérek + 3 Gb mobilnet (a plusz "ingyen" sim kártya miatt amit a next-hez jár) akkor 200 Ft-al jönnék ki olcsóbban havonta viszont talán még lehet sávosan telót venni ami jóval kedvezőbb lesz mint ezek a mostani árak.

Sajnos maxos díjcsomagnál nagyon kicsit a kedvezmény. Anno az S6-ot valami 54.000 Ft-ért vettem 2 hónappal a megjelenés után, az S4-et is a körül. Ez meg több mint a duplája!
Kíváncsi vagyok ha bekerül az árlistába akkor milyen áron fog futni, de úgy érzem egyenlőre nem érdemes elő rendelni.

Összességében a Voda annyival jobb hogy olcsóbbak a csomag ajánlatok havi díj tekintetében és 2 év alatt az a -2-3.000 Ft is 72.000 Ft különbség ami azért már elég sok, ha azt levonom a készülék árából már nem is olyan vészes.

Elég erősen elgondolkodtam hogy váltunk T-ről...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#39) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem is olyan vészes árak, lehet hozni kifele. :)

(#40) bulikavagyok

Nagyon jól írod a dolgokat, én is abban a csomagban vagyok.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#40) bulikavagyok válasza Zolik (#38) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Vodát csak ajánlani tudom. Most 9k a korlátlan előfizetésük (régi előfizetőknek 8k) 2 giga nettel, és mellé 35k kezdővel 10k a telefon havi részlete. Viszont tapasztalatból tudom, h szerződéshosszabbításnál az utolsó 3 havi részletet elengedik, így 245-ért kapod a telefont kamatmentes részletre. És ami még nagyon fontos, h a 9 ezres Red tartalmazza a készülékbiztosítást is (20k önrésszel)! Szerintem a legkorrektebb publikus ajánlat most a piacon. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

Szerintetek lista ár a telekomnál júliusra mennyit eshet? Ha 200 körül lesz akkor lejön a 18 ezer kedvezmény a havidíjra és mivel van othoni elofizetésem így -25. Ami már 137 ezer korul van. Gyujtenem kelll!

Bulikavagyok: 245? Az rettento sok. 35 ezeet új elofizetonek kell? Vagy reginek is?

[ Szerkesztve ]

(#42) kbyte1024 válasza .LnB (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1:) úgy örülnek mintha ingyen adnák:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#43) #39469312 válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére


#39469312
törölt tag

No, igen. Minden csak viszonyítás kérdése. Pl a mérleg egyik serpenyőjében lehet ez a telefon, ami 2-3, de 4 év múlva 1000%, hogy kuka, míg a másik serpenyőben négy évre ki van fizetve az árából a gyerek babakötvénye. Persze a többség azt sem tudja mi az a babakötvény, így nem is kérdés, hogy mit választanak. Van, aki kacarászva kifizeti a telefont és a kötvényt is. Nem vagyunk egyformák, de ez így van rendjén.

(#44) bulikavagyok válasza Quadgame94 (#41) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A 35k kezdőrészlet választható opció (új és régi előfizetőknek egyaránt). Ha nullával hozod ki akkor 13k a havi részlet. Szerintem nem sok a 245k. Nekem legalábbis nem, mivel a 8 ezret így is-úgyis fizetem a korlátlan Red-ért, így viszont adnak mellé egy telefont is kamatmentes részletre, illetve ha kérem a készüléket akkor havidíj emelés nélkül megkapom pluszba a biztosítást is. A boltba is megvehetném, de akkor drágább a teló (275k), egy összegben kell kifizetni és nincs rá biztosítás sem. Bár mindig is hitel ellenes voltam (inkább adok mint veszek), ez esetben sokkal jobban járok ha tőlük veszem.

[ Szerkesztve ]

(#45) kromatika


kromatika
veterán

Tényleg -jém rossz ár.Pozitiv meglepetés.

(#46) Laraxior válasza cirx (#34) üzenetére


Laraxior
titán

799EUR-ért tették ki amazonra. 520 körül van az S7.
Lassan ideje telefont cserélnem, mivel kétévente teszem, szerintem egy szép S8-ra benevezek. :K
Bár nem tudom, hogy most is van olyan akció, hogy VR jár mellé? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47) Tomyyy93 válasza Quadgame94 (#41) üzenetére


Tomyyy93
tag

Telofon árából nem jön le 25% ha van otthoni szolgáltatásod is! Az csak a csomagra érvényes :)

(#48) Crafter32


Crafter32
őstag

Most komolyan: Aki egy S6-S7 et váltja le S8-ra annak mi az indítéka? Vki megteheti azt megértem, de a többség szerintem közelében sincs, hogy megalkuvás nélkül kirakja az asztalra az árát.

Szép telefon és tetszik is, de például egy S7-et kár lenne lecserélni erre.

[ Szerkesztve ]

(#49) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Hát ennyiért inkább elmegyek nyaralni :)

GTA V : Pacikuki007

(#50) eazypeezy válasza Laraxior (#46) üzenetére


eazypeezy
tag

Nem jár VR hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.