Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit megkéstek ugyan. 190k kártyásan nem is "vészes".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) kbyte1024 válasza Xaels (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

bizony nem sok :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Gzolo


Gzolo
senior tag

G4 107ezer kártyásan, miközben nagy T-nél 158, az a nem mind1 :Y

[ Szerkesztve ]

(#4) reap3r válasza Gzolo (#3) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem is fennakadt a szemem, hogy 107 kártyásan és drágult. Trémobilos vagyok és valamelyik nap néztem, hogy van e értelmes ajánlatuk már, mert 1 éve lejárt a hűségem. De bepötyögtem a tarifám és kidobta, hogy 160 ezer a G4. Ez a nem mindegy. Mintha a telenor jobban árazna...

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez nagyon baráti kezdő ár.
Egy tesztre volnék kíváncsi , tudom idő kérdése és lesz :D

(#6) Aryon87


Aryon87
félisten

Telenornak van a legjobb arazasa. G4-et tavaly Juliusban annyiert hoztam ki amennyivel most nyit a G5.
Most meg 99ezer. Azert durva am.
Alig varom hogy kikeruljon a bemutato darab, lassam milyen lett az utod.. Az en utodom majd csak jovore jon :)
Addigra a G4 nagypapa lesz :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szóval megint jó áron kezd az LG. Kár hogy randa lett szegény. Bár aki tokot tesz ra annak ez mindegy is.
Ha a p9 és a G5 között kellene dönteni nem tudom melyiket választanám.

[ Szerkesztve ]

(#8) #13110016


#13110016
törölt tag

Na... ez az LG. Telejsen korrekt ár.

(#9) kbyte1024 válasza ctvagyok (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Melyiket melyiket?:) hát az Alcatel Idol_t:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) Indiant


Indiant
addikt

Csak fém hatású, de műanyag a burkolat.

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Szinte csak kellemes árakt olvastam. Egyedül a Core Prime, ami túlárazott kártyásan.
Az LG úgy látom biztosra megy. Jó ára van mindkét telefonjának.

[ Szerkesztve ]

(#12) Aryon87 válasza Indiant (#10) üzenetére


Aryon87
félisten

Alatta van a fem. Amugy meg teljesen mindegy, ha a kulso normalis minoseg. Nem a kulsot hasznalja az ember, hanem a hardvert.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem veszes, vegre egy csucs telo, ami nem 200k felett nyit. (Feltoltokartyasan)

(#14) Gzolo válasza reap3r (#4) üzenetére


Gzolo
senior tag

Legközelebb már én sem veszek tőlük telefont...nem elég, hogy drága, de a díjcsomag ára is magasabb, ha telefon van mellette. pl. Next S telefon nélkül 6500, telefonnal 8000 huf.

(#15) janeszgol válasza Gzolo (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezért tartom korrektebbnek a Voda sokat szidott megoldását. Ott már 2015-től bevezeve ugyan annyi a csomag, ha veszel készüléket, ha nem. És fel van tűntetve a havonta pluszban fizetendő ár is a csomagon kívül, ha készüléket veszel. (Én ezt a díjat a készülékhez számítom.)
Teljesen tiszta és érthető megoldás egy jó weblappal nyakonöntve.

[ Szerkesztve ]

(#16) Goxi


Goxi
tag

Wtf! Miért is ment fel a G4 ára az utódmodell megjelenésével!?

(#17) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nesze neked konkurencia! A G5 odacsap!

(#18) DrBubo77 válasza janeszgol (#15) üzenetére


DrBubo77
addikt

Kellemes meglepetés a nyitóára.

Ha a havidíjon felül kell pluszba még fizetni, az mennyiben más, mint ha magasabb a havidíj?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19) kocsij


kocsij
tag

Ez érdekes. Telenornál még nem jelzi a G5-t sőt megkérdeztem tőlük és azt mondták hogy még semmi hír nincs róla hogy mikortól és mennyiért vásárolható meg. A G4 meg kifutó termék lett náluk.

Galaxy S23 Ultra

(#20) Snooker147 válasza Xaels (#1) üzenetére


Snooker147
tag

Nagyon jó áron nyit a G5! Samsung S7 S7 edge nagyon húzós, Huawei P9 plus is 270k körül jön, a sima P9 viszont olcsóbb,de szerintem elmarad a G5-től.(kijelző felbontás,4k video pl.)

(#21) BOBAKILL válasza Indiant (#10) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Festett fém a burkolata nem műanyag. Az LG hivatalosan nyilatkozta.
Ennyiért nem rossz, kezdőárnak szimpatikus. Csakúgy mint a P9.

(#22) Xaels válasza Snooker147 (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Sima S7 ugyanitt nem olyan sokkal drágább. S7E már más kategória. P9 sok apró paraméterben elmarad hardveresen(RAM, SoC, OIS, QHD) és ebben a tekintetben már nem is annyival kedvezőbb a 180k érte szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) gretzky77 válasza Xaels (#22) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Nem néztem a P9 mobilaréna tv-s tesztet,de abban nincs OIS?
Azt esetleg lehet tudni,hogy valamilyen modul lesz mellé csomagolva,vagy ha lenne akkor gondolom jeleznék a hírben!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24) Xaels válasza gretzky77 (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs.

Nem csomagolnak mellé semmilyen modult gyárilag. Az elképzelhető, hogy lesz szolgáltatói akcióban mellé ajándékba valami vagy csomagban. Egyelőre egyébként a B&O kieg sem beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) gretzky77 válasza Xaels (#24) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm! A P9 esetében viszont sztem gáz,hogy nincs képstabi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy látom a Lumiákat itthon se veszik. Rendesen megvágták az árukat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) janeszgol válasza DrBubo77 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Ugyan az. Csak a Voda modszere tisztabban lathato.

(#28) kortic


kortic
tag

Kellemes a kezdőára a g5-nek, a többi olcsósítás is, a G4 ára így is elég jó :K
A Lumiák ára és szépre lettek szabva :B

Valaki meg tudja mondani, hogy az itteni Lumia 550 független vagy csak telenoros? :R :R
A telenornál szoktak független telókat is adni.

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#29) DrBubo77 válasza kortic (#28) üzenetére


DrBubo77
addikt

És lehet még amúgy kapni G4-et? Vagy csak itt-ott akad 1-1 elfekvő készülék?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30) Beri78


Beri78
őstag

:Y
Egy m-es csomagban már teljesen elfogadható..
És a G4 milyen olcsó lett...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#31) kortic válasza DrBubo77 (#29) üzenetére


kortic
tag

szerintem kifutó darabok, úgy kell üzletekben vadászni rá :( :O

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#32) Wucky válasza DrBubo77 (#29) üzenetére


Wucky
senior tag

G4-et nem lehet kapni a telenornál. 4 napja próbálok szerválni tőlük. A legtöbb boltban nincs,és már online sem tudok rendelni,mert Nincs. Tegnap kaptam friss árlistát és már azon is rajta van a G5. De szerintem keveset tud a jelenlegi Flag ship-ez képest.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#33) Xaels válasza Wucky (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Mihez képest tud keveset a G5?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) Wucky válasza Xaels (#33) üzenetére


Wucky
senior tag

Szerintem a nagy gyártókhoz képest. Most vonatkoztassunk el az Ip védelemről még az infráról. G2-be sem használtam soha. De nincs benne wireless töltés,kisebb akksi,még nem tudni sérülékenyebb e a kialakítás pl. Szerinted hányan rohannak majd modult venni hozzá? Szerintem 10-ből talán ketten. De ugye ezt nem tudhatjuk még előre. Igaz nálam versenyben van az S7-el,de hiányérzetem van e készülékkel kapcsolatban. Mintha kevesebbet kapnék ugyan annyiért. A másik topicban feltettem az árlistát amit mindenki kap a telenorban. Lehet hasonlítgatni az árakat.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#35) Xaels válasza Wucky (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen nagy gyártókhoz képest? Mindegyik gyártó készülékének meg van a maga erőssége és gyengéje. Szerintem ez semmivel sem marad el a többiektől, maximum egyéni preferenciákat tekintve. Ugyanannyiért? Olcsóbb mint az S7... :o

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) janeszgol válasza Xaels (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha jól emlékszem, az s7 a telenornál 200 ezernél nyitott kártyásan.

(#37) Wucky válasza Xaels (#35) üzenetére


Wucky
senior tag

Most komolyan. 4000 Huf-al olcsóbb a hivatalos árlistát az s7-nél. Ezt nem nevezném árelőnynek. M-es díjcsomagban. Kártyásan sem 190 mint a cikkben

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#38) koxx válasza Gzolo (#3) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Függetlenül meg 100k. Persze nem mindegy, hogy 1 év vagy 2 év garival veszi az ember.
G5-nek hamar esni fog az ára.

(#39) Wucky


Wucky
senior tag

Lejárt az időm. Bocs.

No hol is van az az ár amiről a cikk ír? Április 14-től érvényes ez. Akkor most ki kapott fals infót? Vagy majd a cikkre hivatkozol mikor 230-at kell fizetned hogy itt 190-et írtak?

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#40) Xaels válasza Wucky (#37) üzenetére


Xaels
félisten

Itt van előttem mindkét árlista PDF-ben. Kártyásan: G5 - 190 990, S7 - 204 990. Ez 14k különbség... M-es tarifacsomagban persze csak 4k ahogy írod is. Listaáron 228 990 - 245 990. Ez akkor érdekes ha mondjuk idő előtt akarsz készüléket cserélni mert akkor a Listaár alapján döntik el mekkora kedvezményt kaptál és az alapján kell fizetned. Számlás(MyTariff) - Kártyás

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Wucky válasza Xaels (#40) üzenetére


Wucky
senior tag

Így már tiszta sor. Akkor tulképpen mindkettőnknek igaza volt.

Elnézést ha durva voltam.

De nagyobbat fog esni az ára 1 év alatt mint a Samunak sajnos. Na majd meglátjuk lesz e valami előrendelési akció,vagy valami mert eddig a Samunak áll nyerésre.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#42) Rusi válasza Wucky (#39) üzenetére


Rusi
senior tag

Amit te lefotóztál, az a MyTariff előfizetéses árlista, azon nem szerepel a kártyás ár, csak a listaár, ami nem azonos a kártyás árral. A listaáron kizárólag a telefont veheted meg egyösszegben és bár a készülék ilyenkor is Telenor függő, de azonnal kérheted a függetlenítést, ami kizárólag ebben az esetben díjmentes. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#43) Wucky válasza Rusi (#42) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi. Már a kollégánál leesett a tantusz :DD
De a G5 esetében valóban ki maradt a wireless töltés? A type c csati miatt gondolom a jelenlegi powerbankok nem használhatóak? Fontos lenne számomra ezek a dolgok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44) Rusi válasza Wucky (#43) üzenetére


Rusi
senior tag

Gondolom itt azzal indokolhatják a hiányát, hogy a modulos felépítés miatt nem tudták bepréselni a hátlap alá, illetve bonyolultabb lett volna az integrálás, plusz a vastagságnak sem tett volna jót.

Mobilaréna (2010-2017)

(#45) Wucky válasza Rusi (#44) üzenetére


Wucky
senior tag

Értem. Köszi a gyors választ. Bár szerintem megoldható lett volna. Na mindegy. Nem örülök neki,de ez van.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#46) Xaels válasza Wucky (#43) üzenetére


Xaels
félisten

A type-c csatitól még működnek a powerbankok csak a kábelnek kell olyannak lennie. Qi töltés meg azért nincs mert a felületkezelés alatt full fém a burkolat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) Rusi


Rusi
senior tag

Egy apró módosítás került a hír szövegébe, ugyanis a G5 fizikailag még nem elérhető a Telenornál (sem), csak a szolgáltató előrehozta az árak publikálását. Tehát azt már tudható, hogy mennyibe kerül, viszont még ne rohanjon senki érte a boltokba, viszont legalább van idő összegyűjteni a pénzt. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#48) #13110016 válasza Rusi (#47) üzenetére


#13110016
törölt tag

:R :R

(#49) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kártyásan 200 alatt, jól hangzik. :C

(#50) SlayR


SlayR
senior tag

Itthon lespórolták az ajándék modulos témát?! Nem szép :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.