Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scalpel


Scalpel
senior tag

RIP! :O

Nagyon sajnálom ezt a rádiót, mert ezt lehetett egyedül hallgatni a könnyűzenei csatornák közül. Ráadásul az egyéb műsorok is jók voltak.

Lehet tudni, hogy miért kellett lehúzni a rolót?

RIP! Béke poraira!

(#2) 3psilon


3psilon
aktív tag

Ajánlom mindenkinek a Bartókot. :D :K

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3) Khaal


Khaal
őstag

www.di.fm és www.sky.fm ha a last-on nem találod meg amire vágynál. Mellesleg én is egyre többször tekerek a Bartókra esténként.

[ Szerkesztve ]

(#4) Chosen


Chosen
addikt

a ROCK örök és elpusztíthatatlan!

Ezt már többször cáfolták a braniacben :DDD

(#5) Eastman válasza Khaal (#3) üzenetére


Eastman
őstag

"Electronic & Dance Music Radio" :U ...köszi!

Mielőtt az OK gomra klikkeltem volna egy röpke pillanatig elszégyeltem magam, hogy a rövid írásomban ötször szerepel a ROCK szó. ...úgy látszik, hogy mégsem elégszer...

MOD: OK, sorry, a sky.fm rendben van! :K :B

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Prof01


Prof01
veterán

Hát nem élt vmi sokat. RIP!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) tkazmer


tkazmer
addikt

a honlapjukon nem láttam nyomát ennek, sőt, még azt is kijelzik, hogy mi az, ami "Most szól"

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) LordVader80


LordVader80
senior tag

Magyarock rádió

May The Force Be With You!

(#9) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Mellesleg.fm

Régen itt is volt asszem, itt sincs már? :U

Véleményem szubjektív...

(#10) Khaal válasza Eastman (#5) üzenetére


Khaal
őstag

Bocs, én az oldal di.fm részét többet használom, azért azt linkeltem, de látom megtaláltad amire gondoltam.

(#11) McCann


McCann
tag

Pedig mekkora volt...:(

Ajánlhatom esetleg helyette a 90.9 Jazzy Rádiót, bár nem rock, de nagyon király!!!
Hiánypótlónak autóba ezentúl kötelező a Manowar: Kings of Metal...XD

ROCK!

[ Szerkesztve ]

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Sajna nem szeretem a rock-ot és ha lehet ki is hagyom a hallgatását, így engem nem érint a dolog.
De azért Rest In Peace.

btw elég sok rock rádió van a neten, szerintem simán találtok alternatívát.

(#15) Eastman


Eastman
őstag

Azt hiszem, hogy félreértettetek. Sok online rádiót (rock rádiót) ismerek én is.

A klasszikus rádióhallgatást hiányolom. Amolyan konyhában reggelizés vagy főzés, mosogatás közben hallgatható zenei rádiót. Ami beserceg néha mikor elmész mellette vagy ha elindul a hűtő. Ma bekapcsoltam és más szólt ugyanazon a frekvencián.

Sajnos egyre több dolog köt a számítógéphez. Sajnos már minden nap bekapcsolom. A DVD lejátszóm másfél hónapja a szervízben. Zenét, filmet a PC-n nézek. A jobbnál - jobb CD-im porosodnak a polcon. Gitárt a PC-n hangolok. Kezd kényelmetlenné válni ez a fajta függőség. Nem baj, majd tavasztól vége a punnyadásnak. :)

Marad a Kossuth és (mivel most többen megemlítettétek) rákeresek a Bartókra. A Jazzy-t kipróbálom :K . Itt-ott már hallottam, de valahogy' még itthon nem ez szól. A PontFM-ben azt szerettem, hogy nem volt teletömve reklámokkal, spotokkal. ...talán ezért is lehelte ki a lelkét.

Épp' Móricz Zsigmond: Az ágytakaró című kisregénye szól a Kossuthon a rádiószínházban. Nagyon-nagyon jó!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) nemma válasza Eastman (#5) üzenetére


nemma
addikt

Hát, kedves Eastman, én csak miattad sajnálom, hogy megszűnt ez a rádió, én sosem bírtam hallgatni, nem tetszik, ami megy rajta. Én mostanában elkezdtem a Petőfit hallgatni, amit nem tudom, hogy miért mondok, mert ha eddig a PontFM-en lelted meg a boldogságodat, akkor valószínűleg ettől hányni fogsz :)
Tehát a lényeg, hogy a hsz-emnek semmi értelme, de a Petőfi Rádiónak volt egy ingyen reklámja :)

(#17) tkazmer válasza nemma (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

ez jó:) mármint a hsz maga, úgy összességében :DD

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) nemma válasza tkazmer (#17) üzenetére


nemma
addikt

Igyekeztem! :P

(#19) Eastman válasza nemma (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Én viszont imádtam. :K

...többek között azért is mert az ifjakból álló Flúg zenekar egyik dalát rendszeresen játszották. A Flúg pedig a szívem csücske. Anno a pult mögül néztem ahogy bontogatják a szárnyaikat a Blues Kocsmánk rozzant színpadán.

Róluk tervezek a közeljövőben egy hosszabb cikket. Addig is Flúg on!

#7 Tkazmer: A honlap úgy ahogy van egy ponton "megfagyott". Az elmúlt évek emlékeként áll még.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) tkazmer válasza Eastman (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

és miért hagyták abba? mennyibe kerülne újraindítani?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) shadeofme


shadeofme
tag

Ez most a 88.2-n levo radiorol szolt?
Cikkben nem szerepelt es en is csak a frekvenciat tudom, meg, h ezen olyan zenek voltak, amik nem zaklatjak szexualisan (a.k.a. baxxak :D) a fulem. :)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#22) Flame_


Flame_
tag

A 88.6-os frekvencián ment a rádió.

Igazából én valamikor 2007 tavaszától 2007 végéig hallgattam. Ennek a vége felé már elkezdődött az az átalakulás, amitől nekem hánynom kellett. A Puzsér-Tasnádi-Nyári-Magyar-Kardos-stb. csapatot felvonultató műsorsáv - illetve az akkor éppen Apokalipszis Rt. néven futó műsor megszüntetése, az egyre több pop-rock meg Billboard chart betett. Én nem ezért szoktam oda. Előbb hétvégén, majd a végére szinte egész napra hallgathatatlanná vált, szóval váltottam. Mivel az én rádiófogyasztási szokásaim úgyis olyanok, így netrádióval meg tudtam oldani: JoNeSRockVAN-ja (ami egy szavazásos rock jukebox tulajdonképpen) és a rockozon.com (immáron hétköznapokon 4 óra élő adással, amúgy meg shuffle) bőven kiváltja. Ezek együtt már majdnem olyanok nekem, mint a régi PontFM - még átmászok a RadioCafé-ra hétvégén 3-tól 5-ig a régi rádiómmal, és szinte ugyanaz, mint régen :)

Jó rádióhallgatást, a linkelt online rádiókat pedig köszönöm mindenkinek!

(#23) 3psilon válasza Eastman (#15) üzenetére


3psilon
aktív tag

Hát igen, igazából csak a Kossuth maradt beszélgetős. De szerintem jó dolog, hogy a Magyar Rádió széttegolta a csatornáit, Petőfin könnyűzene egész nap (és jó!), Bartókon is 100% klasszikus zene (amit most kezdek felfedezni, hogy mennyire jó), Kossuthot nem hallgatok, de azon meg ha jól tévedek nem nagyon van zene.

Nincs baj azzal szerintem, hogy a rádiót leváltja az internet. Tény, nagyapám a focit is rádión hallgatta anno, és náluk ma is Kossuth megy főzés közben. Másik nagyszüleim meg szigorúan minden délben rádió be, és hírek :K
Az internet elhozhatta nekünk a netrádiókat, a shoutcastet, a podcastokat...

Ráadásul azokon reklám sincs. Mert amúgy sok kell, ha nem állami. Tanultam, az emberek rádión bírják ki a leghosszabb reklámszpotokat. :K

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#24) rekid


rekid
addikt

egykis power rock fm fajdalom enyihiteskepp ;)
elvileg nulla pofazas

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#25) Flame_ válasza Flame_ (#22) üzenetére


Flame_
tag

Ment a fenét ott: 88.1 a helyes! "Ennyi agyam van baszki." :))

(#26) atee


atee
őstag

Addig figyeltem amíg Puzsér volt rajta. Utána számomra érdektelen volt. Sajnálom, de nem sajnálom, hogy vége.

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) marcee


marcee
addikt

Én autóban hallgattam mindig a Pont.FM-et, rajtam nem segítenek az online rádiók, majd' meg őrültem az elmúlt napokban, hogy nincs semmi hallgatható most a kocsiban.

\m/

(#28) Eastman válasza Flame_ (#22) üzenetére


Eastman
őstag

Jelentem a RockVAN oké!!! :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) McCann válasza marcee (#27) üzenetére


McCann
tag

Hiánypótló CD-k lehetnek:

MANOWAR
Rhapsody
Human Fortress
Wisdom
Toy Dolls
Aurora
Kretens
Pokolgép

csak amíg enyhülnek az elvonási tünetek:)))

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#30) adalbert1 válasza Eastman (#28) üzenetére


adalbert1
veterán

Én a fentebb linkelt Power Rock FM-et kezdtem el hallgatni, eddig egész kellemes zenék mennek rajta.

(#31) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

NNEEEEEEEEEEEEEE!!!! :O :O :O

Ezt nem hiszem el. Már két hónapja nem hallgattam őket, mert vizsgaidőszak, meg ilyenek. De ők a kedvenc rádióm! Nem hiszem el, hogy ennyi...

Nem minden vándorút céltalan...

(#32) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Amúgy ha már netes rádió: [link]
Nem vagyok black-metal-os (inkább a Doom-metál :K ), de azért vannak szép alkotások!

McCann: A Triumph of Steel album sztem mindent visz! Egyszerűen tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#33) 3.Aragorn válasza McCann (#29) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Azt hiszem tudnánk rockzenéről beszélni... :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#34) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Emékezve a pont-fm-re: Amikor a Fields of the Nephilim-ről adtak le egy közel órás műsort, azt sosem felejtem el... Azok a dalok milyen jól estek akkor...
Az együttes egyébként a gótikus rockzene nagymestere, a gothic-metál egyik alapító atyja. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(bocs a sok hsz-ért...úgy látszik ilyenkor senki nincs fönn, és senkinek nem kellene számvitelt tanulnia holnapra, csak nekem)

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#35) ViKo.B


ViKo.B
csendes tag

a ROCK örök és elpusztíthatatlan! - Ossian powa

fair.blog.hu

(#36) Eastman


Eastman
őstag

Nem tudom, hogy mióta, de újra szól a Pont FM a 88.1-en! :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) Eastman


Eastman
őstag

UPDATE...

Témaindító írás: Újra tiszta Rockrádió az éterben!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) Eastman


Eastman
őstag

A magyar rock megint szép lesz (?)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) sgergi válasza Eastman (#38) üzenetére


sgergi
veterán

Kíváncsi leszek, de várjuk szeretettel.

(#40) Crystalheart válasza Eastman (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha ősrocker csinálja, reméljük, sok ősrock lesz. :K

(#41) frem1790


frem1790
tag

[Hamarosan indul!]
Én ugyan kicsit sokallom a magyar előadóknak szánt 80 százalékot, de azért kíváncsian várom. Jó lenne végre újra rockzenét hallani "igazi" rádióból!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#42) Eastman


Eastman
őstag

www.radiorock958.hu

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#43) Earl_Muttley válasza Eastman (#42) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Jó lett ez a Rock Fm. Főleg, hogy a magyar "klasszikusokat" néha koncertfelvételről is tolják. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44) sgergi válasza Earl_Muttley (#43) üzenetére


sgergi
veterán

Én is sokat hallgatom, mióta elindult, szerintem jó lett, hiányzott már valami hasonló.

(#45) frem1790


frem1790
tag

Nálunk meg persze nem lehet fogni... :(((

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.