Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) enginev3.0 válasza Wlac (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem elveszíteni a látást ilyen műtét közben vagy miatt az manapság már lehetetlen

Illetve ÉN úgy gondolom, hogyha előírtak szerint van csepegtetve a műtét után, akkor későbbiekben sem lesz semmilyen szemi panasza, vagy nagyobb eséllyel szem betegsége

Ezen kívül szerintem érdemes megnézni (amit meg is kérdeznek) hogy a családban van e vagy volt e bármilyen szembetegség, szerencsére nálunk nem

Szerintem hogy a műtéttől akár évekkel később lenne valami szembetegsége annak akkora az esélye, mint hogy hordja a szemüveget ami egyszercsak egy külső erőtől eltörik és megsérti a szemét, na ilyen szerintem egymillióból 1 embernél (sem biztos) hogy előfordul

Nem tudom hány éves a párod, de gondolom ilyen még sosem történt vele, szóval valahogy így próbáljon meg ehhez is hozzáállni, tehát pozitívan, hogy ha ilyen nem történik vele, akkor más rossz sem, de 90 évesen szívesen elmesélem majd neki, nektek, hogy milyen volt a szemem és környéke az életem során :)

Próbálom mindig lazán felfogni az életet, néha még akkor is ha az egészségemről van szó, de én azt tudtam, hogy a szemüveget nagyon utálom, és nem akarok szemüveges lenni, kontaklencsét pedig egyszerűen nem bírtam kivenni és berakni, így nem volt más lehetőségem, kizártam a fejemből minden rosszat, persze féltem, de ki nem fél? Aztán belevágtam

Csak pozitívan! :)

u.i.: Egyébként menjetek el egy vizsgálatra, ami ingyenes, és pont olyan mint egy szemüveges vizsgálat, fájdalommentes, és biztonságos, aztán az ottlévők kedvessége és precizitása lehet meggyőzi :K Illetve a kérdéseket is fel tudjátok nekik tenni, és nem kerül semmibe

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.