Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pockhome


pockhome
senior tag

Frankó, nekem tetszik.
Használd egészséggel! ;)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2) KYZRR


KYZRR
őstag

:P

Btw, Szép lett, mindig is tetszettek az ilyen foliak. :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Tetszetős lett. :C A készülék tapintásán sokat változtatott a matrica?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Elképzelem ahogy 1 hét alatt a széleken felnyílik. Attól is függ ki mit csinál vele, hol dolgozik, milyen behatás éri. Mint a fehér tok, egy fogás után vége.

(#5) enginev3.0 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

:R :R

Igen, elsősorban már nem olyan hideg mint amikor tényleg a fémet fogod, viszont érdesebb mint alapból, ez annyival jobb, hogy oldalra nem olyan csúszós, viszont teljesen más érzést is ad a telefonnak ami talán picit így rosszabb, olyan mintha ki lenne száradva teljesen a kezed :)

(#4) SymbianOS@ Munkában csak ritkán használom, főleg reggelikor 10 percet kb, meg délben ha kicsit van időm. A többi időt a kabátom zsebében tölti, ami le van téve a székre.
A farmerzsebre leszek kíváncsi, hogy kivétel és elrakás mennyire fog neki tetszeni
De pont ezért írtam a kijelzőn a fóliát, hogy pl az sosem jön le, ezért reménykedem, hogy talán majd ez sem adja meg magát olyan könnyen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) Kolondrum válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én egész nap, hol rádió, hol mp3, hol kamera, hol net. Néha le kell törölni. Fekete tokon kívül eddig minden elvérzett az első 10 percben.

(#7) Hunujv


Hunujv
tag

Szép lett! :)

(#8) Avicularia


Avicularia
veterán

Tetszetős, lehet beruházok egy kékbe, még átgondolom. Köszi a leírást :R

(#9) enginev3.0 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Óh, nekem ennyire nincs kihasználva
Reggel vonatig zsebbe, az kb 5 perc bicikli, majd vonaton kézbe fülessel zene, aztán reggel bent nyomkodom kicsit, szünetben 10percet használom kb netre, majd délben, aztán pedig hazafelé nadrágzsebben pihen míg sétálok a vonatot várva, ekkor kb 2-3× előveszem zsebből és vissza, itthon pedig már az asztalon pihen, vagy ha megyek edzeni elviszem, de ott nem használom, csak le van téve

A munka megint érdekes lesz vele, nekem elég olajos munkám van, egy fehér kesztyű amit sok munkahelyen adnak nálam nagyjából 30 percre jó, aztán nem ér semmit, mert az egész tiszta olaj.
De ezt a fóliát fogom és letörlöm ilyen törlőkendővel, ha esetleg piszkos kézzel kell hozzányúlnom
Holnap azt hiszem kiderül :)

(#7) Hunujv, (#8) Avicularia@ :R Bevallom, megnézném kékben is, szép lehet az is :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Kolondrum válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor miért kell ennyire jó teló? :D

Szerk: Oké! :R

[ Szerkesztve ]

(#11) enginev3.0 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Óóóó hát ez a hétköznapi felhasználás, a hétvége teljesen kiszámíthatatlan, és ha menni kell valahová jól jön, gps, net, kamera bármi amire használható. Plusz szeretem a 4.7"-t és HTC-ből nem sok más jöhetett szóba :))
Amíg nem szereztem volna be a One-t, úgy sem nyugodtam volna meg, hogy miért nincs ilyenem :)
Ki van ez használva, csak azt próbáltam meg leírni a hozzászólásban, hogy mikor sérülhet a fólia, mit kell kibírnia
Egyébként megy rajta a facebook meg minden ;]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) bb0t válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


bb0t
senior tag

azon gondolkodom, hogy mivel nem látszik nem is lehet tudni, hogy vannak légbuborékok a telefon és a 'fólia' között... ha pedig vannak akkor hamarabb lejön, nem?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#13) enginev3.0 válasza bb0t (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mire gondolsz? A fólia latszodik, a legbuborek pedig latszodna ha lenne, de szerencsére nincs

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) bb0t válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


bb0t
senior tag

Arra hogy csak akkor látszódna a bubi ha átlátszó lenne a felület. de mivel nem átlátszó nem is láthatod, hogy van-e alatta

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#15) enginev3.0 válasza bb0t (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem lehetne látni, de érezni biztos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) randras


randras
veterán

Menő. Nekem egy Samsung Galaxy S4 hátlap tapintású kéne, olyan nincs? :))

(#17) tDr1v3r válasza randras (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szétvágsz egy tejfölösdobozt, és rácelluxozod. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) randras válasza tDr1v3r (#17) üzenetére


randras
veterán

:DDD

(#19) enginev3.0 válasza randras (#16) üzenetére


enginev3.0
félisten

LoL :D
Mondjuk, biztos nem lenne drága, elég olcsó lenne az előállítási költség ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) bb0t


bb0t
senior tag

Szidjátok a Samut, de a gagyi minőség már a múlté :DDD Ha láttátok már a Note3 hátlapját biztos elállt a lélegzetetek - ha nem akkor majd elfog... és az s5 is olyan lesz ám. :DD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#21) randras válasza bb0t (#20) üzenetére


randras
veterán

1200 modell közül már van nekik egy minőségi, leborulok.

(#22) bb0t válasza randras (#21) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem így kell nézni - mindez az új koncepciót mutatja... A Samsung ellenes tábor már mikor végkép nem tud felhozni a gyártó ellen előveszi a rossz anyagminőség kártyát örök bónuszként de most már erre is figyelnek. És hozzáteszem ez a megoldás időtállóbb mint a HTC meg iPhone dolgai - mármint ez a különleges bőrszerű anyag, merthogy nem karcolódik. Ezért ehhez hasonló szálcsiszolt trükkökre sincs szükség.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#23) enginev3.0 válasza bb0t (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mikor végképp nem tud mit felhozni?
Pl az S4 laggoló menüjét? :DD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) randras válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


randras
veterán

Vagy az S4 hátuljáról lepotyogó betűket. Ez kell az embereknek, hát vegyék, de ne állítsuk már, hogy komolyan ez a minőség.

(#25) enginev3.0 válasza randras (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Repedező keret stb...
Na mindegy, akinek az elegendő az vegyen azt :)

Egyébként a fólia még hibátlan :))

Munkatársam (S3) meglátta, azt mondta "Ez nagyon állat, ilyen kell nekem is" majd ránézett az S3-ra és "jah, íves a hátulja, akkor mindegy" :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) randras válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


randras
veterán

Arra van fém hátlap.

(#27) bb0t


bb0t
senior tag

mindegyik telefon sérülékeny ha állat módjára bánnak vele. a note2-t egy évesen 1 karc nélkül adtuk el.. és bár nem vitatom, a samsung eddig gyenge volt de azt gondolom hogy ez megváltozik.

htc-t pl én személy szerint nem vennék az 'egybeönötött' ház miatt.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28) enginev3.0 válasza bb0t (#27) üzenetére


enginev3.0
félisten

Persze mindenre lehet vigyázni, én is vigyázok minden telefonomra amennyire csak tudok
One-ra pl azért vettem fóliát mert tudtam hogy kifényesedhet, ha nem kéne ilyentől tartani akkor nem vettem volna rá semmit, mert tudok annyira vigyázni hogy ne legyen baja :)
Legalább is az eddigi tapasztalatok szerint, persze balesetek mindenkivel előfordulhatnak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Juliuska


Juliuska
senior tag

Hali,

mindenek előtt hadd köszönjem + az írásod, éppen jól jön (már, ha a most feltett kérdéseimre is azt a választ kapom, amit ennek +vétele előtt olvasni szeretnék... :U ) -> Összefoglalód írása óta eltelt pár 7. Látsz rajta kopást, nyúlást, karcosodást, vagy a használatból eredő egyéb anomáliát...?

Thx

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.