Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Vótmá, topik zárható.

üdv, winner

Asszem mindenféleképpen!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Teljesen igaza van, 20K-t simán megkereshet óránként.(extrákkal, vagy jó helyen)

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr. Romano válasza EczkE (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Jhonny06 válasza D1Rect (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem hülyeség a dolog (mármint a pénzért sorban állás - tudom, hogy nem erre gondoltál :DDD ), az Indexes videóban volt egy csávó, aki kiment Németországba konkrét rendeléseket átvenni és 1000 euro-t keresett vele. Az azért jó napibér. Mondjuk az ügyfélkört nem tudom, hogy honnan szedte össze, de neten biztos lehet ilyesmit is hirdetni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Иван válasza EczkE (#1) üzenetére


Иван
őstag

EczkE for prezident lol

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem ezek divatmajmok.
Az enyém a legújabb, bibibi...

Tudják egyáltalán, hogy mennyibe kerül egy kiló kenyér?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Dr. Romano válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Csak a szoláriumbérlet havidíját ismerik maximum esetleg még a party belépők árát.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Иван válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Иван
őstag

Ez a mennyibe kerül egy kiló kenyér, erre mondta Sir Humphrey:
"That's hardly the point!"

(Ő se tudta, márpedig amit Sir Humphrey nem tud, az nem is fontos ;] )

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Vakegérke válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglehet. De hogy a pénz értékét nem ismerik, az biztos. Csak egy szám az ár, de hogy mit jelent, azt nem tudják. Úgyis apuciék fizetnek mindent.

No most kíváncsi lennék, hogy mit kezdene magával szülői támogatás nélkül az a csaj, aki kevesellte az ötezres órabért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

5000 Ft napibérnek is jó kell, hogy legyen, mert nem adnak többet mifelénk.

(#11) Vladi válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, és nincs is rá szükségük.

Említettem már korábbi topikban, hogy a gazdag emberek drága cuccokkal mutatják azt, hogy tehetősek.

Jó mondjuk ezért sorban állni vérciki. Szerintem 3 féle ember tesz ilyet:
- dzsentri, a klasszikus vonalból. Szinte egész évben erre gyűjt. Csak hogy elhitesse.
- Aki hirtelen lett gazdag. Újgazdag. Szeretne minél előbb magasabb osztályba tartozni.
- Aki csúszik lefele és ész nélkül kapaszkodik.

Akiknek valójában készül az ilyen drága teló, azok sose fognak érte sorban állni. Mert leszarják igazából. Dágra legyen, meg márkás oszt csókolom. Lehet villantani. Sorban állni? Hülye vagy?

Hát ennyi a jelenség.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) Vakegérke válasza Vladi (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én vásároltam meg elsőként, tuti menő vagyok! :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Vladi válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem láttalak a videón. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14) Vakegérke válasza Vladi (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha vasvillával lapátolnám a pénzt, akkor se érdekelne a legújabb, legcsilivilibb, legesleg kütyü. Nem vagyok divatmajom, nem vagyok virítós.
Megjegyzendő a csodakütyüre várók fiatalok voltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Eastman válasza D1Rect (#2) üzenetére


Eastman
őstag

Ott a pont!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Vladi válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan tudod? :U

hint: de. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) Vakegérke válasza Vladi (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magamat ismerem, ragaszkodom a bevált cuccokhoz. Jelenleg is aktívan szolgál egy Samsung X660, amely bár van vagy hat éves, olyan, mintha ma vettem volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Vladi válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

A nagy pénz mindenkit megváltoztat. Ha hirtelen jön, akkor pláne.

De persze meg is úszhatod a változást. Akkor viszont nagyon hamar el is tűnik. Lottó nyerteseknél ez gyakori.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) Vakegérke válasza Vladi (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megnyerném a lottó ötöst, vagy hatost, (van rá esély, mindkettőt játszom,) szerintem akkor se rohannék "szifon ötöst" venni.
Biztos szórnám a lóvét egy ideig, de hamar leállnék vele.
Egyébként is mire?
Nem kéne a Rózsadombon, vagy Pasaréten villa, nem kéne Armani öltöny, nem kéne Rolex óra. Yachtot se vennék, nyaralót se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Huma válasza Vladi (#18) üzenetére


Huma
addikt

Engem nem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) Иван válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Иван
őstag

Nokia 1600, nyertem a "kinek-van-ótvarabb-mobilja" versenyben ;]

Ja, amúgy meg Balckberry. A formákat meg kell tartani.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) Dr. Romano válasza Huma (#20) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kipróbáljuk?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) Jhonny06 válasza Huma (#20) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mivel nincs. Ha lenne, megváltoztatna.

(#24) Vakegérke válasza Иван (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van ám egy Panasonic GD50 telcsim is. Halott az aksi, más baja nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Eastman válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Eastman
őstag

Olyan helyen rágna meg a nagy vagyon, amire most, hogy nincs nem is gondolsz. Nem kellene Rolex meg Armani, de mindenkinek van valami gyengéje. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Huma válasza Dr. Romano (#22) üzenetére


Huma
addikt

Rendben. Benne vagyok! :K :D

(#23) Jhonny06:
Dehogy.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27) Vakegérke válasza Eastman (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leginkább osztogatnám a pénzt családtagjaim közt. Megalapoznám az unokám jövőjét. Ha bőkezűen tenném, akkor is (húsos nyereménnyel számolva) bőven maradna annyi, hogy még sok is.
Csuda tudja. Nem vágyom nagy dolgokra, nem akarnék utazgatni, világot látni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Иван válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Иван
őstag

A családban van egy hasonló matuzsálem, csak valami Nokia. Igazi téglafón, főleg a 2x (3x?) akkuval.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29) enginev3.0 válasza Eastman (#25) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én tudom mit vennék. El nem akarnék költözni bár félő hogy itt nem sokáig maradnék eletben. De szeretek itt lakni. Viszont pl egy új autó jó lenne, ami már talán nagyzolas is lenne, hisz nem minden napi egy új autó. De iphonet tuti nem vennék :N
Sőt minden márkából vennék egy telefont csak applet nem ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) Eastman válasza enginev3.0 (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Csinos a lány a videón, de hozzá nem nyúlnék. Nem 100 akinek ez az értékrendje.

Szerintem egy sima, szokványos randin (egy nyári estén séta a Várban, egy kiállítás, egy curászda, pléd a parkba leterít és hosszú beszélgetés, esetleg tollasozás) halálra unná magát és vagy prütykölné az iphone-t, vagy épp' nem, de folyamatosan azon járna az esze, hogy végre mikor veheti elő prütykölni. ...gondolom. :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) Иван válasza Eastman (#30) üzenetére


Иван
őstag

A randin neked is a prütykölésen járna az eszed. Csak te mást prütykölnél ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#32) Jhonny06 válasza Eastman (#30) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért ne vonjunk le messzemenő következtetéseket..

(#33) mephi666 válasza Vladi (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott a pont... az idő pénz, én meg elég csóró vagyok ahhoz, hogy boltban 10perces sorbanállással is felcsesszem az agyam :DDD aki meg tényleg dúsgazdag és nem számít neki az árcédüla, az vesz majd egy vertut, vagy egy tag heuer-t, ami nem 1 almafon árába kerül, hanem legalább 10ébe... ja és sorban sem áll érte 2napokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) Jhonny06 válasza mephi666 (#33) üzenetére


Jhonny06
veterán

De azok használhatatlan szarok.. nem véletlenül van a milliárdosok kezében is iPhone, pedig vannak jóval drágább telefonok is.

(#35) LadyLorien


LadyLorien
tag

Lesz még itt arany burkolat, gyémánt almalogóval is... A gazdag emberek szeretnek ilyeneket kitalálni. ;]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#36) Eastman válasza Иван (#31) üzenetére


Eastman
őstag

Tény. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) Eastman válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Eastman
őstag

OK, lehet, hogy nagyon lesarkítottam, de tény, hogy manapság sokan folyamatosan a telefont cs€$zegetik buszon, villamoson, vezetés közben, mindenhol. Olyan mint régen a tamagocsi volt, állandóan foglalkozni kell(ene?) vele. Csaj múltkor a 4-es villamoson majdnem dobott egy hátast. Mind a két keze tele csupa lényeges dologgal, + a tapifont menedzselte. Persze napszemüveg (kint felhős ég, a villamos belsejében tök sötét) és bedugva a zene. Csak egy dolgot felejtett el, kapaszkodni. Kéne' arra is valami app, nem?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) mephi666 válasza Eastman (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

adnék én tippet, hogy lehetne egy kb 25centis, függőlegesen elhelyezkedő "eszközzel" stabilan rögzíteni, hogy ne dőljön el :DDD ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) Jhonny06 válasza Eastman (#37) üzenetére


Jhonny06
veterán

Buszon, villamoson elfoglalják magukat vele az emberek, én is szoktam. Jobb, mint bámulni üres tekintettel a semmibe.

(#40) Eastman válasza Jhonny06 (#39) üzenetére


Eastman
őstag

Az biztos.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#41) Crystalheart válasza Jhonny06 (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én is megváltoznék, hiszen volna pénzem filmet forgatni, tehát bizonyára sokat fejlődnék szakmailag. :)

(#42) enginev3.0 válasza Jhonny06 (#39) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem az volt a lényeg, hogy a birka inkább telefont taperolt mint hogy kapaszkodjon :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Ha hirtelen lenne sok penzem sem vennem meg. Nalunk van egy ajszfoon 4 a csaladban, nekem konkretan hullik a hajam tole, semmi nem ugy mukodik rajta, mint ahogy en szeretem.

Samsungom van; egesz jo, miota letoroltem rola a facebook appot :DDD . Azelott ok nelkul megnyilt a hatterben egy csomo alkalmazas vele egyutt es ez elegge hatassal volt a felhasznaloi elmenyre.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.