Hirdetés

2017. augusztus 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

:DDD ;]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2) DeFranco

DeFranco
(PH! nagyúr)

ez nem windows függő hanem driverfüggő. azt tudsz állítani amit a driver megenged, az ms-nek ehhez nem sok köze van.

találkoztam már olyannal, hogy ahány jack volt a gépen annyit tudtam úgy paraméterezni ahogy akartam (megmondam neki, hogy a mikrofon mostantól line in, a line in audio out az audio out pedig mikrofon, továbbá az előlapi mikrofon szimultán szól a hátlapi line innel mint audio)

meg láttam olyat is hogy kb. azt lehetett definiálni hogy mono vagy sztereo.

(#3) 7

7
(PH! addikt)

Ajánlok még mellé Voicemeeter Bananat, azzal tetszőlegesen variálhatod, hogy melyik channelre mit outputolsz.

Én pl. arra használom, hogy játékok streamelésekor ne hallatszódjon be a voicechat, ha nem akarom. :)

(#4) erer1000 válasza DeFranco (#2) üzenetére

erer1000
(senior tag)

volt nekem egy elég olcsó am2+ lapom ami szintén tudta azt hogy melyik jack mi legyen.
mostani VIA hangkártya alapból nem ilyen bőkezű, de nem zavar nagyon ez a hiány :)

____________________ n=0 to ∞ ∑ ℕ = -(1/12) _________________________ Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#5) enginev3.0 válasza Kasya (#1) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

G35 csatlakozója nehezen fér bele :C

Nekünk egy hangforrás kell, a film

Mondjuk kicsit aggasztó latencykről olvasni, remélem nem fog késni egyiken se a hang vagy ilyesmi :F

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) Mokó

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Külön kell élni,sajnos tudom miről beszélsz "hang" ügyben

szerk;már "ősöktől" külön

[ Szerkesztve ]

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#7) Kasya válasza enginev3.0 (#5) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Ohh. Nem is neztem, hogy nem 3,5-es csatija van. :B

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8) enginev3.0 válasza Mokó (#6) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Jó, de azért ez olcsóbb volt mint egy ház :C
De tervben van, 5 éves terv

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#9) Mokó válasza enginev3.0 (#8) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nyilván,teljesen érthető.Nálunk is csak félig van kivitelezve,és ahogy mondod 5 éves terv. :K

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#10) enginev3.0 válasza Mokó (#9) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Igazából remélem 4. Most kötöm a második lakástakarékom 4 évre, és 4 év múlva lejár a már meglévő, így lesz némi kezdőtőke, hogy majd HITELBŐL tudjak venni valamit :))

(#11) Mokó válasza enginev3.0 (#10) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Életemben először én is hitelt kell felvegyek majd e célra,amit nagyon nem akarok.Viszont másrészről úgy vagyok vele,a nyugalom-békesség igazából megfizethetetlen.

(#12) enginev3.0 válasza Mokó (#11) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Bankok is így vannak vele, megfizethetetlen ;]

(#13) Mokó válasza enginev3.0 (#12) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

:C hát tényleg :DD

(#14) Gertrius

Gertrius
(PH! addikt)

Ahogy már mondták, driver függő, de ha minden extra (dedikált hangkártya) nélkül használod a gépet, akkor a Realtek vezérlőpanelben meg lehet oldani, csak valami istentelen el van rejtve az a pár opció amit be kell hozzá pipálgatni.

(#15) enginev3.0 válasza Gertrius (#14) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

De a g35 usb-s és abban van hangkartya

(#16) DeFranco válasza enginev3.0 (#15) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

ja akkor értem szaravindóz mert nincs beépített klónozás usb-s hangkártyás perifériáról alaplapi jobbágy jackre :D

(#17) Urby66

Urby66
(fanatikus tag)

Én találtam a windowsban erre beépített megoldást is ahol a két hangforrás mindig szinkronban marad. Nekem egy asztali hangfal és egy USB fejhallgató esetén tökéletesen működik.
Mind a kettő egyszerre szól, és ha kell a hangfalat kapcsolom ki-be. A fejhallgató meg folyton szól, de ez bekapcsolt hangfalnál nyilván nem gond. :D

És végül itt a megoldás.

(#18) enginev3.0 válasza Urby66 (#17) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Megnézem majd ezt is :R

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.