Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

Nekem személy szerint a fehér jobban tetszik:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) boeing


boeing
senior tag

Cooler master cm 690 II jut eszembe,lopni nem szégyen ha jó,inkább a fehér. :K

(#3) omikron23


omikron23
senior tag

Csak nehogy ebből is per legyen... :DDD

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#4) mghltm válasza kleinguru (#1) üzenetére


mghltm
addikt

en is beleszerettem a feher hazikokba ezutan az iras utan. azota hofeherkeben vannak a hardvereim :DDD ( Level 10 GTS Snow Edition )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) tornas


tornas
őstag

Viszonylag magasak a lábai, így nem fog kínlódni a PSU saját maga hűtésével.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#6) kleinguru válasza mghltm (#4) üzenetére


kleinguru
addikt

tényleg jó a fehér szín, csak kérdés mennyi idő alatt sárgul be:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7) Madn!ght válasza boeing (#2) üzenetére


Madn!ght
addikt

A CM is lehúzott már pár bőrt erről a konstrukcióról, most az Enermax is beállt a sorba. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8) Narasim


Narasim
aktív tag

nagyon szar rések vannak a plexin. emiatt az amúgy halk ventiknek is nagy szélzaja van és a légáramot is lefelezi. :(

amúgy fehér, ez egyértelmű! :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#9) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy lehet így elrontani a fehér házat azokkal a fekete rácsokkal?
Elég bénán néz ki. Vagy az egész legyen fehér, vagy inkább ne...

⭐ Stella

(#10) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szép házikók :) Kéne a fehér, hogy jól megfessem :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) Ł-IceRocK-Ł válasza radi8tor (#9) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerintem pont ettől nem lesz unalmas a kinézete.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) radi8tor válasza Ł-IceRocK-Ł (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet, de aki fehéret akar az azért akar fehéret, mert feketét nem akar látni a házán.
Majd vesz másikat. ;]

⭐ Stella

(#13) Ł-IceRocK-Ł válasza radi8tor (#12) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Így van :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) raper


raper
senior tag

Szép ám fehérben is. :)

(#15) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Mi a fenének teszik bele a plexit ha szarrá furkálják oldal ventinek? Egy olyan oldalventi semmire sem jó legfeljebb légzsilipet csinál a ház alsó és felső része között így a VGA-ról nem tud felemelkedni a hő és az alsó rész felmelegszik. Kik tervezik ezeket a házakat, mert 85% nagyon idiótának tűnnek, szerintem a dizájnra mennek és ilyen tervezőket alkalmaznak de technikai érzékük kb a béka se.... feneke alatt van.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) Narasim válasza atti_2010 (#15) üzenetére


Narasim
aktív tag

pont ez az oldalventi tényleg nem sokra jó, mert nyamvadt réseken nem tud a levegő normálisan áramlani, de a többi részében nincs igazad és így visszaüt rád, amit a mérnökökről mondtál.

se passzív, se aktív vga hűtés esetében sem állja meg a helyét az állításod. az oldalsó venti többet ér, mint az összes többi. persze a többit hozzá kell igazítani, hogy összefelé fújjon mind. tapasztalatból beszélek! a procimon nincs is rajta a ventije, mert felesleges. ha csak az oldalsó venti van bekapcsolva, akkor is csak minimálissal megy feljebb a hőfoka az alkatrészeknek! (1-2 fokkal)

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#17) banhammer


banhammer
veterán

A fekete ház tetszik és az ára se valami vészes.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) atti_2010 válasza Narasim (#16) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nemrég beszélgettem egy fórumtárssal aki arra panaszkodott hogy alul meleg a ház a VGA alatt és felül hideg pedig fent 120-as venti van, mondtam neki vegye ki az oldalsót, és lám csodát, megoldódott a gond.Én nem ma kezdtem a légkavarókkal. A légzsilipekkel meg sajnos meg régebben, de az egy másik történet.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#19) Beri78


Beri78
őstag

fehérben és olcsóbban :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#20) Cheesy válasza atti_2010 (#18) üzenetére


Cheesy
őstag

Az Ostrog-omnak valahogy jobban tetszik a formája, letisztultabb.

www.vakbelmutet.hu

(#21) coll3ctor


coll3ctor
tag

Jó hogy egyre nagyobb a választék fehér házakból.
Valamelyik gyártó azért igazán kitalálhatná már az áthelyezhető usb,stb kivezetést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.