Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Jó szórakozást! :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) alamuszi válasza z0d1AK (#1) üzenetére


alamuszi
senior tag

Jó ez a ház, praktikus is.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#3) dave666


dave666
aktív tag

Köszönjük az írást :R
Tetszik ez a házikó :R
Sok problémát már megoldottak, a régebbi házakhoz képest :)

Dave666

(#4) kribe


kribe
őstag

Nagyon sokáig szemeztem ezzel a házzal, végül a "kistestvérét" a Clipeus-t rendeltem meg amiből a dokkolók, hot-swap meghajtó rekeszek, usb3 hiányoznak, és a kábel menedzselés sem olyan jól megoldott mint ebben. Érdekes hogy azon viszont a bővítőkártyák hátsó takarólemeze csavarral kiszedhető, nem kell törni. Nagyon meg vagyok elégedve, viszont amikor majd saját gépemnek szerzek új házat inkább a Hoplite lesz az ami versenyzik majd a CM HAF-fal, a Fractal Design Define R3-mal, és a Bitfenix Colossus-szal.
:))

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

itt van az amiatt nem kéne. Nem tudnék rácsatlakozni. Az új tápom hosszabb és a modularitása miatt a csatik még pluszba hátralógnak plusz még be kéne csatlakozni a panelre, esélytelen. Ha ezt megvenném adnék a ****k egy pofont és megint az a kép fogadna mint régen: rendezetlen kábeldzsumbuj.
Igazán összebeszélhetnének a házgyártók a táposokkal. :DDD
Ja már vártam a cikket, láttam az előjeleit! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) waporka


waporka
tag

nekem nagyon tetszik a ház! de tudom hogy nemlesz ilyenem

a privire illik válaszolni....

(#7) Apone33


Apone33
őstag

Grat a cikkhez. Nekem nagyon tetszik ez a ház, szvsz én nem veszem pici negatívumnak ha a vga-t be kell csavarozni, nehéz vgak-hoz elkél a csavar. :B

Play Hard!!!

(#8) F34R


F34R
nagyúr

Szép házikó csak az ára nem tetszik 30k :)

(#9) axwel18


axwel18
senior tag

Nagyon tetszik ez a ház, nekem kicsit HAF érzést kelt.

(#10) macilaci78 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mivel a Hoplite fém szerkezete felé tornyosul Mi felé is tornyosul? :B
Jó írás lett, kellemes olvasmány, jó képek.
Nekem a ház valahogy nem tetszik. Kellemes a tudása, lezárt HDD-k, USB3, eSATA, dokkoló a tetején, az alján, de sok a madzag és a forma sem nyűgözött le és a szivárványszínű venti sem. Sok madzag: nem a gépben lesz kábelrengeteg, hanem mögötte a hátra kivezetett USB3.0-val. És azt a madzagot hol is fogja elvezetni? Kétszer megkerüli a procihűtőt, ha hosszú a kábel, vagy rövid kábelt a lamellák közt vezetem el? Tetszenek az előnyei, de a hátrányai teszik indokolatlanná az árát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Zsír! Ide vele! Vagy az árával :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

A csavarmentes rögzítést szerintem nem kell hiányolni; egy nagyobb VGA-t illik megfogatni, azon kívül rengeteg zörgésért ezek a rögzítetlenségek felelnek.

Én az Elite 331-ből is kiszórtam a csavarmentes cuccokat, bár megvannak még hozzá.

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem 30K egy ilyen komoly házikóért nem sok, sőt!

(#14) Syl


Syl
nagyúr

Azt az özönvíz előtti Quantumot honnan sikerült előbányászni? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) Воланд válasza axwel18 (#9) üzenetére


Воланд
titán

Mond ki nyugodtan, hogy nem kicsit, hanem nagyon.

De szvsz ez szebb, mint egy HAF.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Narasim


Narasim
aktív tag

az oldallapon kivágott lyukak kb a negyedét engedik át a levegőnek egy mésejtrácsoshoz képest.
meg a HAF-omnál amúgy sincs szebb a világon!!! ;]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#17) Воланд válasza Narasim (#16) üzenetére


Воланд
titán

Khmm..

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) planbmokus válasza Воланд (#17) üzenetére


planbmokus
senior tag

A szépség ugyebár relatív dolog :D

Nekem ez az álmom, csak az árából kijön egy fél konfig:

LIAN LI PC-888

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#19) Duree


Duree
veterán

Tetszik az írásod,a ház is tetszik,de sosem lesz ilyenem

duree54

(#20) Воланд válasza planbmokus (#18) üzenetére


Воланд
titán

A szépség ugyebár relatív dolog

Ez jogos. :K

Az általad linkelt ház meg végül is nem rossz, csak feketében jobb lenne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) planbmokus válasza Воланд (#20) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nekem pont az tetszik, hogy nem fekete. Ez a kékség is kiemeli a többi ház közül, meg az 1 méteres magassága is. 24 karátos zafírüveg és hasonló nyalánkságok...

Ez az ENERMAX is tök jó kis ház, bár erősen hajaz a HAF-okra, van benne az a kis "enermaxos plusz". A Hopelite név találó, mert amíg nem emeli meg az ember, addig reménykedik, hogy könnyű :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#22) Воланд válasza planbmokus (#21) üzenetére


Воланд
titán

És akkor visszatértünk a szépség relatív dologhoz.
1 méter? :Y Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) h.adam.92 válasza planbmokus (#21) üzenetére


h.adam.92
őstag

Hoplite, nem Hopelite :)

(#24) tommje


tommje
tag

korrekt :D

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#25) hcl válasza Syl (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vaze tényleg :D Nekem is van még ilyen sorozatú, csak egyik sem működik :( Pedig a retro gépembe pont egy pár gigás hasonló kéne (azaz inkább Fujitsu, mert annak idején az volt benne).

Mutogatni való hater díszpinty

(#26) #17283328


#17283328
törölt tag

Egy az egyben lemásolták a sharkoon scorpio 1000-et kb 90% a hasonlóság. jó kis ház ez de az én sharkoon-om kijött 20ezerből:)

(#27) Viktor77


Viktor77
titán

Csodálatos az az előlapi venti. Még kéne pár réteg fém elé, mert így egy minimális levegő bejut a házba.

Komolyan mondom, az ilyenek tervezéséért pénzt kapnak emberek?

"A ventilátor így hűti a ház belsejében található merevlemezeket is..." Nagyon-nagyon kétlem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Jó cikk.
Az anyaghasználatról viszont nem sokat írsz. Lehet tudni valamit erről?

Nem minden vándorút céltalan...

(#29) XuChi


XuChi
addikt

Mocsok drága :W Mért nem tudják mindezt 20k-ért adni? Akkor tökéletes lenne. Házra az a max amit ki adok több nem.

A leírás azonban szuper :R Köszönöm :R

(#30) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jó teszt ,jó ház, csak nekem ronda. Ez a sajtreszelő effektus nem jön be egy ideje.

(#31) kpal


kpal
veterán

Szuper házikó kicsit HAF -ra emlékeztet.

(#32) superecneB


superecneB
őstag

Jó kis leírás, jó kis ház. Bár én nem a kitörhető bővítőhelyeket mondanám negatívumnak, hanem az előlapon elhelyezett ventit ami előtt konkrétan egy fal van erősen kétlem hogy ez a világítós dizájnon kívül jó valamire...
Esetleg ez az új gépházad? - (Csak mert szívesen megnéztem volna beköltözve is)

[ Szerkesztve ]

(#33) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Kissé órmótlannak tűnik, valamint a súlyáról mind a cikk, mind a honlap bölcsen hallgat...

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#34) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sok a fém az első fenti mögött? Flexet neki :D ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Valahogy nem lett az igazi :N
A venti az nagyon szép; és külön jó pont, hogy a fénye kikapcsolható.
A hdd dokkoló és a hot swap fiók is hasznos, de az mégsem jön be annyira.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#36) superecneB válasza hcl (#34) üzenetére


superecneB
őstag

Sajnos annyi háznak neki lehetne esni flexxel hogy az iszonyat... Nagyon kevés jól megtervezett ház van a piacon azok is aránytalanul drágák.

(#37) hcl válasza superecneB (#36) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezért nem veszek 10k fölött házat. A mostani Elite 331 is egyben tartja a gépet, és porszűrős.

Mutogatni való hater díszpinty

(#38) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Jó cikk !

Érdekes ez a kenyérpirító megoldás vinyóra a ház tetején :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#39) lizRRR válasza (ÉN)közPONT (#38) üzenetére


lizRRR
őstag

A rohadt €letbe már ,hogy minden normálisan kinéző házért egy kisebb vagyont kell fizetni. :W

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#40) Edge


Edge
veterán

Oldallapon van porszűrő? Sejtem hogy nincs ott olyan szépen be fog menni a por...
Amúgy fasza ház, ki is szemeltem megemnak, az oldalsó porszűrő esetleges hiánya és a béna talpai(nem kihajthatós, hanem csak egy gomb) miatt még nem nyerő egyelőre.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#41) Sozen


Sozen
csendes tag

jövő héten megyek egy ilyenért. remélem lesz kb ilyen jó mint az irásban..

aleirt hátrányok nem is valós hátrányok igazából. szóval remélhetőleg más gond nem lesz vele.

Sozen

(#42) Sozen


Sozen
csendes tag

Megjött itt van! összeraktam. de nagyon nagy csalódás ez egy nagyon picike ház. a képeken nem ekkorának tűnt hanem jóval nagyobbnak ezért nem is néztem meg a méreteit.

igazi csalódás.

Sozen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.