Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

nagyon jo lett a cikk! szeretném kiprobálni az androidot de még várok a wp7re, de nagyon az android felé hajlok.

köszi! :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) kutkut válasza .bableWes (#1) üzenetére


kutkut
addikt

Jó lett a cikk, de szerintem a wp7-re nem érdemes várnod... Nincs multitasking és még egy egyszerű copy-paste sincs benne, de te tudod...
Én inkább az android 3.0-t várom :)

Meizu MX3 32GB

(#3) rum-cajsz válasza .bableWes (#1) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Mielőtt megvettem a Pulse-t, két hétig egy winmo készüléket használtam. De egyáltalán nem győzött meg. Annyira körülményes a használata akár az iOS, akár az Androidhoz képest, hogy inkább használtam volna egy normál telefont, mint azt a winmo telefont.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4) keIdor


keIdor
titán

Remek cikk!
Jó lenne egy hasonló Windows Phone 7-el is! :R

rum-cajsz: Viszont WP7 már nem ugyanaz, mint a WM6.
Egyébként a HTC HD2-ben nagyon jó lett a WM6.5 a Sense-nek köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Hunter2


Hunter2
addikt

Az a tricorder azért nem gyenge, edig is gondolkodtam egy spica vételén de most hogy tudom hogy van ilyen is hozzá már 100% hogy fogok venni egyet. :C

(#6) Titan44


Titan44
tag

Jómagam is egy Pulse készülékkel kóstoltam bele az Androidságba, de nekem annyira nem jött be.
Visszatértem inkább a jó öreg Symbian rendszerhez, nem adnám az 5530XM telómat semelyikért sem. :)
...legalább is amíg nem jön az N8...

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#7) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Széééép összefoglaló/bemutató sogorkám :R
Amúgy én egy Sony Ericsson Xperia X10-el szemezgetek... Majd 2-3 év múlva ;]

(#8) Skynet258 válasza Hunter2 (#5) üzenetére


Skynet258
veterán

A Spica-val alapvetően jól jársz, nekem is az van. Mondjuk mostanság egy Galaxy S felé kacsintgatok... :D

https://geekpulse.hu

(#9) devast


devast
addikt

Ez inkább ilyen teaser mint egy szakmai bemutató. Annak viszont teszetős ;)
ps:
Samsung Galaxy 580 Ilyen nincs. Az nem 5800 akart lenni (GT-i5800) ?

(#10) z00li


z00li
senior tag

Jó kis bemutató cikk lett. Mostanában engem is foglalkoztat egy androidos telefon gondolata, lehet meglepem magam karácsonyra. :DDD
devast: T-mobile ilyen néven fogja forgalmazni a galaxy 3-at ha jól tudom

(#11) .bableWes válasza kutkut (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

egyetemi évekre kellene a telefon vagyis az os ezért nem tudom, hogy milyen legyen.

rum-cajsz: htc hd-t nyomogattam a napokban, nem volt az olyan rossz, androishoz pedig még nem volt szerencsém.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Köszönöm hogy megcsináltad a cikket, jó lett. :)

Én is szemezek az androiddal, konkrétan a vodafone 845 ami szóba jöhet az ára miatt. És innentől kezdődik a szokásos móka: azért jó lenne az android 2.1, de az drága, várjuk meg, míg lemegy az ára... és így nem lesz új telefonom. :)

Talán karácsonykor lesz egy olyan leárazás, ami elcsábít.

[ Szerkesztve ]

(#13) z0d1AK válasza Skynet258 (#8) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Spica régi, kifutó modell, így aki azon gondolkodik, annak nem árt megsürgetnie magát a Samsung már nem nagyon szállítja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14) DeFranco válasza z0d1AK (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Helyette jön a galaxy 3 nem?

(#15) z0d1AK válasza DeFranco (#14) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, de nem jön, hanem már itt van, kb. 2 hete.
Mondjuk szerintem nem lesz annyira sikeres, mint a Spica. Csúnya.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#16) DeFranco válasza z0d1AK (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt van alatt azt értem, hogy szolgáltatónál lehet kapni, nekem értelemszerűen a vodánál. Külsőre-belsőre nekem tetszene (80%-ban a nagyon pozitív arénás teszt miatt), csak drágállom még. Addig viszont nem állok fél lábon, amíg lemegy kb 30-ra.

(#17) szabob1996


szabob1996
csendes tag

átlátható és érthető cikk, kell ennél több? :D

szabob1996

(#18) DeFranco válasza szabob1996 (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kell. Nyereményjáték. :D

(#19) Skynet258 válasza z0d1AK (#15) üzenetére


Skynet258
veterán

Na meg a felbontás csökkentése sem volt szép dolog, olvastam, hogy egymás mellé rakták a kettőt, és a Spica-nak szebb a kijelzője. Egy nagy hátránya van, ami miatt én is cserélnék: grafikailag gyenge. És még csak most jönnek a komolyabb játékok...

https://geekpulse.hu

(#20) Gál István


Gál István
senior tag

Én egy X10 minit nyomogattam de botrányos... Nyilván a komolyabb HTC telefonok egy fokkal jobbak lehetnek.

(#21) rum-cajsz válasza devast (#9) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Samsung Galaxy 580

És jól látod, hogy a cikknek a célja nem elsősorban a szakmai részletesség volt a célja, hanem egyfajta kedvcsináló.

Akit részletesebben érdekel a téma, itt a logouton talál a telefonon belül használt hardverekről is elég részletes cikket, és az egyes telefonokról is elég részletes bemutatót.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#22) vlevi válasza .bableWes (#1) üzenetére


vlevi
nagyúr

van az androidnak pc-s változata, az pedig futtatható virtualbox alatt ;)
Ja, hogy melyik droid verzió, azt nem tudom.

http://www.blogsdna.com/4032/install-google-android-on-pc-with-google-android-live-cd-live-usb.htm

De mivel live image, akár a rendes gépedbe is berakhatod.

[ Szerkesztve ]

(#23) Alukard válasza Gál István (#20) üzenetére


Alukard
senior tag

Az x10 még a mindíg a régi 1.6-ot futtatja.... a Deisre-hez és a Galaxy S-hez képest elavúlt vason... de az optimalizácót szépen megcsináltál, főleg a mini-n...

Egy darabig én is gondolkodtam rajta, hogy a Deisre és a Galaxy S közül melyiket, de úgy néz ki, hogy a voksomat a galaxy S mellett teszem le... a HTC felülete még nincs annyira kiforrva min a samsungé, és a vas is jobb

https://blackfyre.ninja

(#24) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Jó kis leírás bár a Barcode-ról nem volt említés pedig elég sok helyen van már. És azt is meg lehet emliteni, hogy a Google megszabja milyen Hardverrel kell rendelkeznie a telefonnak, hogy megkapja az Android-ot (pl. Wifi, 3,5 Jack, Mini USB) szerintem ez a legfontosabb mert aki androidos telefont vesz biztos lehet benne, hogy ezek vannak benne.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#25) aram01


aram01
nagyúr

hiányzott már egy ilyen cikk,köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) z0d1AK


z0d1AK
veterán

(#16) DeFranco: Nem biztos, hogy minden esetben a szolgáltatónál érdemesebb olcsó telefont keresni. Példának okáért a GD510 39990 a vodánál, mindenhol máshol meg már 10 ezerrel olcsóbban, függetlenül, újonnan, áfás számlával.

(#19) Skynet258: Nekem már a kinézete sem tetszik, elég csúnya, inkább csaj telefon.

(#22) vlevi: Már kapható netbook is, mely androidot futtat gyárilag, nem windows-t. Ez a Toshiba Netbook AC100.

(#24) Feruendios: Ez a megszabja nem teljesen így van. Előírja ugyan, de enélkül is telepíthető az Android. Annyi, hogy az előírt követelmények nélkül nem kapja meg a Market-et. Az Acer-nek is van ilyen telefonja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27) Gude


Gude
senior tag

Összeszedett alaps írás.Gratula :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#28) koviprog


koviprog
csendes tag

üdv elvileg témához vág. azt lehet tudni hogy miért hagyták ki Galaxy Spica-n 2.1 eclair-ből a live wallpaper-t? és hogy 2.2-es frissítés mikor telepíthető fel a szolgáltatók álltal? :R

since 2000 ;-) MICROSOFT Banner

(#29) wAfu


wAfu
tag

ha valaki Androidozáson töri a fejét, minimum egy HTC Heroval kezdjen (vagy bármivel, amiben legalább 256 MB memória és 3D gyorsító van), különben lehet sok negatív tapasztalat fogja érni

(#30) Sapphi válasza Titan44 (#6) üzenetére


Sapphi
aktív tag

Én 5530XM-et cseréltem le egy HTC Desire készülékre és hát Android kicsit odavágós, persze benne van az is hogy a Desire kicsit más kategória. De én is nagyon várom már a 3.0-ás Androidot.

(#31) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Laikusként is megértettem, nagyon grat. :C

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32) Skynet258 válasza koviprog (#28) üzenetére


Skynet258
veterán

Mert nem bírja a hardver :D Legalábbis én feltettem (illetve a mostani főzött romomban is benne van az opció), de pár kivételtől eltekintve használhatatlanul belassul tőle a kezdőképernyő. Szóval ne sajnáld - vagy ha mégis, akkor dobj fel egy olyan romot, amiben benne van a lehetőség.
Hivatalos 2.2 nem biztos, hogy lesz (bár vannak infók szeptemberről, októberről), de nem hivatalosan már készítik az orosz rommerek. ;)

https://geekpulse.hu

(#33) tgtom


tgtom
tag

Jó kis cikk! Ami azt illeti, a google-nál okos emberek dolgoznak, tehát szerintem bőven van még lehetőség az androidban és a legjobb hogy gyakorlatilag mindenki jól jár :C

(#34) stevve válasza kutkut (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezeket honnan vetted? Csak mert nem egészen így van, ahogy írod... :U

A cikkhez:
A cikk jó lett, érdekes és jó, hogy összeszedted a készülékeket... a Telenor nem viszi túlzásba a kínálatot.

(#35) neosipi


neosipi
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Srácok tudnátok segíteni abban, hogy a Samsung i8320 H1-re hogyan lehet Androidot telepíteni?
Előre is kösz a választ!
Oh, és egyébként sztem a cikk zsír volt.

"én a halál árnyékának völgyében jártam, de nem féltem, mert én voltam a legsunyibb rohadt szemétláda az istenverte völgyben." JARHEAD

(#36) Titan44 válasza Sapphi (#30) üzenetére


Titan44
tag

A legfőbb indokom az 5530 nem lecserélésére, az a bődületes hangzás, amit a fülesen át nyomat, ilyet még egyetlen más telónál sem hallottam. A Pulse hangzása pedig hát egy kicsikét... izé. :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#37) bwoay válasza Feruendios (#24) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, mint a Dell Streak...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#38) z0d1AK válasza neosipi (#35) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hivatalosan sehogy sem.
A kínaiak azért dolgoznak rajta, kaller1-nek is ilyen telója van, asszem, várja is, hogy hátha rá tudná nyomni az Androidot. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez egy jó összefoglaló az androidról, de ennyi. Ezeket az infókat bárki megleli a neten, ha kicsit is utána néz. Hiányolom belőle azt a plusszt, amitől jobb, több lenne, mint a neten található infók összeollózása.
:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Samsung Galaxy 580 - Én ilyet nem találok T-nél...

Jó lett a cikk, mondjuk én még várok a WP7-re(ha az nem lesz olyan fasza, akkor android)

(#41) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jó cikk lett köszönjük:):R

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#42) Kepi p4 630


Kepi p4 630
tag

Androidos mobilnál működik az, hogy pl 1.6-os verzióval veszem és frissítem a legújabbra?

(#43) hakosh válasza Kepi p4 630 (#42) üzenetére


hakosh
tag

Ha a gyártó hivatalosan is kiadta rá, akkor kb 4 őő... tapintás(?) az egész. Ha nem így van, akkor nem túl bonyolult lecserélni a gyárit custom rom-ra házilag.

(#44) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Jó lett a cikk,grat hozzá én az iphone mellet használok egy acer s100-at,amit nagyon megszerettem,és egyre jobban tetszik az android rendszer,szóval be kell ismernem,nagyon fejlesztik az androidot,egyre több gyártó kezdi a termékeit android rendszerrel árulni,ami biztos nem véletlen,és ugy látom vége az iphone örületnek.Egyedül azt nem értem a nokia miért nem csinál android rendszerü mobilt?Mert a symbian már igen csak elavult szerintem.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#45) Bathory Peti válasza neosipi (#35) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Eszméletlen egyszerü,itt van hozzá a link,innen le tudod tölteni.Remélem programod van hozzá.
[link]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#46) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jesssz....köszönöm a cikket. :R

ez jól megindokolja, hogy miért is váltok androidra :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) Kepi p4 630 válasza hakosh (#43) üzenetére


Kepi p4 630
tag

Köszi!

(#48) rum-cajsz válasza Bathory Peti (#44) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Mindenkinek kösz az elismerést és az észrevételeket.

A Nokia az Intellel saját linux platformot fejleszt, MeeGo néven.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#49) Bathory Peti válasza rum-cajsz (#48) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Köszi az infót ezt nem tudtam.Ideje lessz már nekik is felkavarni az állóvizet,mert úgy veszem észre az utóbbi időben a nokia semmi jó telefont nem csinált.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#50) potyi23


potyi23
senior tag

HELLOTOK!telefont keszulok venni,de sajnos nemtudok donteni a 3 telefon kozul:HTC Wildfire,Samsung Galaxy3,Samsung Galaxy Spica! melyik ezek kozul a legkezelhetobb ,es a legjobb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.