Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

A véletlenek kellemetlen összejátszására tippelek. :)

(#2) NoLF


NoLF
addikt

na ez szép :) kár hogy egyedül voltál, én azért egy idő után bekapcsoltam volna észrevétlenül a telefonomon a diktafont...
nem tűnik kamunak, valaki valamit elrontott, nem kicsit. egy vétlenen csattant, szerencsére nem nagyot.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) nesa


nesa
veterán

A- vagy C verzo volt:) de en a C-re szavazok.

(#4) Muréna


Muréna
őstag

Ez így igenérdekes...
tabisok csak biztos dealertől vesznek cuccot, és legtöbbször házba vagy lakásra mennek...

ez a kandikamera szöveg meg azért érdekes mert az ilyen emberek nemszoktak vmi poénos kedvükbe lenni miközbe anyagot kérnek és nem tudsz nekik adni .. :)

na mind1 :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#5) Retro11


Retro11
senior tag

Szép kis történet:).

Az biztos, hogy rendőrök nem voltak:).

(#6) ollie válasza Muréna (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"tabisok csak biztos dealertől vesznek cuccot, és legtöbbször házba vagy lakásra mennek..."

Ezt honnan tudod?

***

(#7) NoLF válasza ollie (#6) üzenetére


NoLF
addikt

ne személyeskedjünk kérem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én biztosan nem szálltam volna be az autóba.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Már értem, hogy pár PH tagnak honnan van annyi pénze gépalkatrészekre. :DDD

Az biztos, hogy a kocsiba nem szálltam volna be. Egyébként szerintem is véletlen volt vagy meg akartak szivatni a haverjaid. :K

(#10) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Kainék rádküldtek néhány arcot. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#11) vosimo


vosimo
aktív tag

:))
Huh, érdekes történet.

(#12) Pukkancs


Pukkancs
tag

Vagy egy vicc volt, vagy nagyon kezdő bűnözőkkel találkoztál, nem lettek volna azok, akkor elvisznek messze, ott kivágnak a padkára, megvernek, és azt mondják, hogy innentől kuss, vagy csúnya dolgok fognak történni egyes családtagjaiddal.
Amúgy nem hiszem, hogy egy mezei pc szakit megviccel a kész átverés, ráadásul ahogy elmondtad, Balázs sem jött oda gratulálni.

(#13) dabadab válasza Pukkancs (#12) üzenetére


dabadab
titán

"nagyon kezdő bűnözőkkel találkoztál"

Persze, hogy azok voltak, nulla konspiracio, tok bena szervezes. Az meg eleg valoszinutlen, hogy ilyen kis pocsok nekiallnak komolyan fenyegetozni.

DRM is theft

(#14) Muréna válasza ollie (#6) üzenetére


Muréna
őstag

maradjunk annyiban, hogy nem a madarak csiripelték :B
am nem, nem drogozom

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#15) Gebriel válasza NoLF (#2) üzenetére


Gebriel
veterán

én azért egy idő után bekapcsoltam volna észrevétlenül a telefonomon a diktafont...
Valószínű,hogy ez akkor az eszedbe jutott volna ;] :U

(#16) viny


viny
tag

Borzalmas hogy mik meg nem történhetnek akárkivel a mai világban. Az ember jószándékú, segíteni szeretne egy ismijének, és láss csodát mi ki nem kerekedhet belőle! :(
Még tényleg jó hogy semmi bajod nem esett !

Never underestimate the power of a sick mind!

(#17) Mcray válasza NoLF (#2) üzenetére


Mcray
senior tag

Ők meg bekapcsolták volna a rugós bicskákat :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18) Sanyix válasza ollie (#6) üzenetére


Sanyix
őstag

Biztos saját tapasztalat :O

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#19) NoLF válasza Mcray (#17) üzenetére


NoLF
addikt

én mindennemű fegyvernek állok elébe...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20) Yutani válasza NoLF (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

És: A szemétládák megölték Kenny-t! :))

#tarcsad

(#21) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Kőkemény az élet. :DDD

azért figyelitek a kis üzelti szellemet:
"De én ilyennel nem foglalkozok, csak számítógépekkel, hardverekkel esetleg, ha kellene valami."

Amúgy a srácok levágták, hogy mi van. Azért kaptad a kandi kamerás oltást.

"mert kinézetre illettek a laza alvilági légkörbe"
Ebben azért ne legyél biztos. :U

"A" a helyes válasz szerintem. Durván felültették őket. Ez van.
B bitzos nem.
C: érdekes elmélet. Szerintem telefonon lebeszélték volna rendesen. Bár ki tudja.
D: Még aznap nyilvánosan röhögtek volna rantad. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) Gebriel válasza Yutani (#20) üzenetére


Gebriel
veterán

:D:D:D:D

(#23) cilo9 válasza Gebriel (#22) üzenetére


cilo9
aktív tag

Szerintem C, a rendőrős változat. Két dolog, ami számomra egyértelmű:
1. Civil Opel Astra, tipikus! (bár elég hülyék ha ilyen kocsival akarnak lebuktatni valakit)
2. Előre odaadták volna a pénzt, te meg majd hozod a cuccot. Ilyet egy cuccos nem nagyon csinál szerintem, mert egy dealer, aki nem is ismeri lazán átvágja, aztán annyi a lóvénak.
Az volt a lényeg, hogy legyen nálad (nagyobb) mennyiség. Még a figurák is stimmelnek szerintem, gondolok itt az alvilági tetkós kinézetre...tipikus.

Üdv, Cilo

(#24) Sotho


Sotho
őstag

Huh izgi volt ;) , de szerintem is a c, vagy amatőr a. :D

(#25) CSorBA


CSorBA
őstag

#2 NoLF #15 Gebriel
utána gondoltam rá, de ott épp nem jutott eszembe, meg igazan nem is akartam elővenni a telómat.
#4 Muréna
Házhoz jöttek, és anyám mondta nekik, hogy a városban vagyok. És ezért meg adta nekik a számom, hogy elérhessenek.
#8 Motion_Blur
Én azt hittem, hogy szomszédom ismerőse ül a kocsiban harmadiknak, akivel kb. egyszer találkoztam, de mindig keresgélt, hogy a gépbe kéne neki valami. Nem láttam kivülről jól az arcát, csak mikor behuppantam.
#9 juliabrilke
Haverokat kizárom, tuti nem. Nem egy korosztály. Mi 20as évek eleje leginkább, ők meg szerintem inkább vége, illetve 30as.
#10 FehérHolló
:DDD
#12 Pukkancs #13 dabadab
Ez így van... Sokkal de sokkal rosszabbul és végződhetett volna. És eleve érdekes, hogy nem rejtett számról hívtak.
#16 viny
Igen, én is félreértettem, hogy kik lehetnek.
#21 Vladi
Ezt a pc-s dolgot azért nyomtam be, mert az egyetlen hely ahol viszonylag ismeretlenek ismerhetnek és lakcímet/telefonszámot tudhatnak meg, az a ph. És tényleg először a " kéne cucc, lenne biznisz" dologról az jutott eszembe, hogy számítógépet szeretnének vásárolni...
"mert kinézetre illettek a laza alvilági légkörbe"
Nincsenek előítéleteim, nagyon kellemesen csalódtam már olyan emberben is aki tetovált/piercinges, és iszonyatosan jó arc, és nem vonok le külső alapján mély előítéletet, no de azért látni lehetett, hogy banki szakemberek, vagy mások nah.. A laza jelzőt meg épp azért használtam, mert ha tényleg azok lettek volna, máshogy kezelnek.
#23 cilo9
Opel Astra, 3 ajtós, kék színű. A 3. srác, a sofőr máshogy nézett ki, jobban szituálva nah. Kicsit nehéz használni ilyen kifejezéseket, szóval értsétek és kész.
Azért nem értem, hogy rendőrök mégis hogy, miért? "senki" vagyok, rossz füles, vagy mi?

(#26) Mcray válasza CSorBA (#25) üzenetére


Mcray
senior tag

Ebből a felsorolásból is kimaradtam :O :O :O :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27) CSorBA válasza Mcray (#26) üzenetére


CSorBA
őstag

nah, tessék, külön, csak neked :) :
Igen, bekapcsolhatták volna, ezért nem is mertem lefényképezni a kocsit, sőt a rendszámot sem tudtam megfigyelni (ráálltak a kocsira), és inkább jobbnak láttam távozni...

(#28) Reag3nS válasza NoLF (#2) üzenetére


Reag3nS
senior tag

de, még a személyiket is elkérted volna egyenként mi, hogy miután mint tisztességes állampolgár megtetted a feljelentést utána a bíróságon névre szólóan tuddőket felsorolni.

teljesen jól reagált a csorbika. semmilyen telefont nem vettél volna elő, még azt is elvennék...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#29) Vladi válasza CSorBA (#25) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Pont fordítva értem. Meglepődnél, milyen arcok élnek az alvilágban.
Ártatlan babaarcok. :)

Izééé... olvastam. Könyvben. :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#30) CSorBA válasza Vladi (#29) üzenetére


CSorBA
őstag

jaa, értem :)

(#31) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Hát nem tom, amíg olvastam bennem volt a para és tuti biztos vagyok benne, hogy valami szarházik voltak csak szépen leoltottak és szépen elengedtek.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#32) Gebriel válasza Kareszovics (#31) üzenetére


Gebriel
veterán

No para ;)

Ha így volt,miért tették?

[ Szerkesztve ]

(#33) Muréna válasza Sanyix (#18) üzenetére


Muréna
őstag

Biztos...

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#34) Mcray válasza CSorBA (#27) üzenetére


Mcray
senior tag

:R :R :R Hehe, az a lényeg hogy nem lett belőle baj. Én is félve olvastam, és már vártam az írásban, hogy: És akkor levetkőtettek pucérra és a nyakamra tett pórázzal futtattak a kocsi után kint a határban :Y

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35) #70616832 válasza Mcray (#34) üzenetére


#70616832
törölt tag

Szerintem te túl sok akciófilmet néztél :DD

CSorBA: Örülök, hogy ilyen könnyen megusztad! Akkor két hét múlva megnézünk a tévébe :DDD :C

(#36) NoLF válasza Reag3nS (#28) üzenetére


NoLF
addikt

nem mondtam hoyg elővettem volna.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37) azdie


azdie
csendes tag

Hehe, ez kellemetlen lehetett :)

(#38) Rick4


Rick4
félisten

akkor ciki, ha bent vagy mondjuk 30 napig a rács mögött, és onnan magyarázod, hogy máredig Te tényleg nem... :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#39) FehérHolló válasza CSorBA (#25) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én is szeretlek, de legközelebb azért 3-4 postba tagolhatod. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#40) @rglaaf válasza FehérHolló (#39) üzenetére


@rglaaf
veterán

az a durva hogy egyből nekem jött privibe hogy nem én voltam véletlen? nem tom mire alapozta :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#41) FehérHolló válasza @rglaaf (#40) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindjárt kiderül itt az igazság, csak cikket kellett róla írnia. :) ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#42) __Psion__


__Psion__
tag

Ha valaha kapcsolatba kerülsz egy ilyen társasággal, egyből szembe fog tűnni, hogy ha a "cuccról" van szó, nem használnak egyértelműen drogra utaló szavakat. A szleng folyton változik ("szotyi", "motyola", stb.)... s az pedig, hogy idegentől vásároljanak nagytételben teljesen elképzelhetetlen.

Gyakran előfordul, hogy elkapnak valakit, beviszik 72 órára, s amíg bent van, átnézik a telefonját, és random válogatnak az ismeretségikör alapján. Vagy az lebukott delikvens dobott be pár nevet (jobb esetben(?) olyanokat akik nem foglalkoznak cuccal). Érdeklődj körbe nem bukott e be valami ismerős mostanában.

Szóval szerintem rendőrök voltak... a rejtett kamerás sztori furcsa... bár ennél betegebb szituációról is hallottam már a szervekről.

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#43) Narancs


Narancs
őstag

Egyetértek az elöttem szólóval, 99,9% zsaruk voltak, akik valahonnan megkapták a neved. Az is lehet, hogy nem barátod / ismerősöd dobott fel, hanem mondjuk bizniszeltél vkivel, akit lehallgattak, és a telefonbeszélgetésetek alapján arra következtettek, hogy tőled veszi a cuccost. A bűnöző külső ne zavarjon meg, a rendőrtisztek 80%-át simán bűnözőnek nézném. Néha szétröhögöm magam, mikor a híradóban nyilatkozik valami kopasz szétszolizott fuxos tahó, aztán a végén kiírják/bemondják, hogy XY századost hallhatták :D

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#44) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Pff dedúrva... muterod megadta a számod... OMG!! :W

All Black...

(#45) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Ez eléggé durva, én bemajréztam volna. :D

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#46) Eastman


Eastman
őstag

Felmerült bennem egy kérdés, jobb topicot nem látok neki itt; aki drogot visz a hátizsákjában, de ő maga nem fogyaszt belőle, azt dealernek nevezik, vagy futárnak?

Napirégész

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.