Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shaipo


shaipo
csendes tag

Ez az amit szerintem sosem fogsz elfelejteni...
És talán egy életen át máshogy nézel majd a rendőrökre...

(#2) Vakegérke válasza shaipo (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiszed, vagy sem, a rendőrök legjobb tudásuk szerint intézik a dolgukat. Ám sok a jogi útvesztő, csűrcsavar, hiányos, avagy téves információ.
Semmi érdekük nem fűződik ahhoz, hogy ártatlan polgárokat bekasztlizzanak. Extra meló, jegyzőkönyv, fittyfene.

Jó kis történet volt, Tzombi.

Na, és most kezdhetem várni a következő írásod...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) shaipo válasza Vakegérke (#2) üzenetére


shaipo
csendes tag

Értem, sőt tudom(félig rendőr család, stb.), hogy legjobb tudásuk szerint csinálják a dolgukat. Csak (magamból kiindulva) szerintem egy ilyen élmény után Tzombi lehet, hogy máshogy tekint rájuk, holott tudja, miként végzik a munkájukat.

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt megúsztad ! :)

De a következőt ? Folyt. köv. ? :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Tzombi válasza shaipo (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem csak ezt! :( De a többi nem nagyon publikus.

Azóta is tisztelem őket. Ebben a sztoriban sokan tévedtek egy kicsit. Ez lett belőle.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#6) Tzombi válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Sok minden nem stimmelt, az egészben, de most már évek múlva kár töprengeni rajta. Ha akkor nem tettem semmit, most már minek.

Sajnálattal kell közölnöm, hogy egyenlőre ötletem sincs a következő történet témájáról.
De majd igyekszem.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) philoxenia válasza Tzombi (#6) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak történt még valami Veled, az egész sztori nem semmi a fogda nélkül sem.
Persze Te tudod mennyi publikus az életedből.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Tzombi válasza shaipo (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Dolgoztam, dolgozom én is. Nem mondhatom, hibát hibára halmozok, de tévedek én is, más.
Most ők voltak a soron. Leginkább a fogdás hölgyet sajnálom, biztos kapott egy kis dorgálást.
A mostanság kialakult helyzet miatt egyre jobban tisztelem őket. Sőt a nemrég felkapott erőszakos sztori után is azt mondom, hogy nem úgy, nem akkor, és nem ott.
De ebbe nem akarok belebonyolódni.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Tzombi válasza philoxenia (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ezt? hajaj, tudnék mesélni még. ha van Isten, akkor igencsak a markában tart.
Még akkor is, ha én nem hiszek benne. de hát a pozitív gondolkodás, sok mindenen átsegít.

Majd gondolkozom még. Azt hiszem, hogy most alkotói szabadságra megyek! :DD

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#10) Tzombi válasza philoxenia (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Történni még csak történt, de azt hiszem, ha mindent megírnák, el sem hinnéd! Azok, akik jobban ismernek, Havas tanár úrhoz szoktak hasonlítani. Csak annyit még ehhez, hogy kötélverőtől, sínhegesztőig több szakmát is bejártam.
De a magánéletem sok része a páromra való tekintet miatt nem publikus.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) joghurt


joghurt
addikt

Az íráshoz: Azt illene tudnunk, kicsoda Rajhó, és melyik oldalon áll? Csak mert így az utolsó előtti bekezdés kicsit a levegőben lóg.

A tej élet, erő, egészség.

(#12) Tzombi válasza joghurt (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A második rész kétharmadánál:

"A második SMS egy régebbi ismerősömnek, egy volt kollegámnak ment. Róla annyit kell tudni, hogy kiterjedt kapcsolatrendszere volt. Voltak nagyon zűrös ügyei is, de szerencsére nem lett belőlük baj.
>Helló Rajhó! Van egy jó ügyvéd ismerősöd?....."

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#13) Tüzi

Nagyon bírom ezt a témát. Mármint úgy alles az "összeházadok-szétválok-pereskedek" dolgot. Maga az eljárás megalázó, és szar, nem tudom miért kell így viselkednie egy hivatalnak. Nade mindegy is, remélem, hogy lezártad ezt a részt.

Mondjuk az vicces, hogy hova képesek emberek süllyedni a pénzért... :( tapasztaltam már én is...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14) philoxenia válasza Tzombi (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A sínhegesztő az érdekes, ott sok minden megtörténik, ami nem is személyes.
Legközelebb írj arról! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) Vakegérke válasza philoxenia (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kötélverés nem is érdekel?
Miért verik szegény kötelet? Ugyan mivel? Bottal, korbáccsal?
Kinek vétett szegény kötél?

Na jó, butaságot elvetve szerintem érdekesebb, hogy miért lesz kötélverő valaki.

Ez már Tzombinak.
Sínhegesztést lestoppolta philoxenia, legyen övé az elsőbbség. Utána viszont kérek szépen kötélverő története(ke)t.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Tzombi válasza Tüzi (#13) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Én csak remélni tudom, hogy a válás része lezajlott az én részemről. :O
Erről csak annyit, hogy a Családjogi törvények alapjában NŐ pártiak. Ezen nincs is semmit sem csodálkozni, 1936, és 1952 az évszám, amikor születtek. Azóta nem nagyon változatták meg őket. Csak kivételes esetekben döntenek az apa részére. Amúgy az anya Jolie Joker. Ő, aki mindent visz. :W

Figyelj! Pénzért mindent! :))

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#17) Tzombi válasza philoxenia (#14) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Volt egy pár sztori, de azok nem annyira érdekesek. (Szerintem) De a cégtől való leszámolásom, meg ér egy misét. :Y
Tudod mit? Belevágok! :F

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#18) Tzombi válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem is verés, inkább fonás, de az előző, jobban hangzik. Miért vágtam bele? Hát persze, hogy a pénzért. Meg amit meghallottam, nagyon tetszett a dolog. Egy új kihívás.
Igazából, olyan nagyon érdekes történet nincs, de ezen is elgondolkozom. :F
A sínhegesztés után persze! :D

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#19) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Azért csak bökdösi valami a begyemet. A versre senki nem kérdezett rá. Pedig (szerintem) nagyszerű. Nem akarok neki egy külön írást szentelni, de most közzé teszem az egészet.
---------------
Az ajtó

Az ajtó becsukódott halkan,
Tudom megint kívül maradtam
Döngettem ököllel, olajoztam könnyel
Harcoltam foggal és harcoltam körömmel
Véres lett az öklöm, száraz a szemem
Elsorvadt az ínyem, izzadt a tenyerem
Homlokomat nyomtam a hideg kilincsre
Megbénult testemet így vertem bilincsbe
Könyörögtem lágyan és tüzet okádva
De rést az ajtón akkor sem találtam
Kulcsokat szereztem, illet is a zárba
Mégis ott maradtam, egyedül, kizárva.
Remegtem, vacogtam a szívem fázott
Tengernyi kínomtól a küszöb felázott
Mormoltam szavakat, varázsigéket
Nem segített rajtam semmilyen igézet
Átkozódva szidtam ajtókat, kapukat
Vakon és süketen kerestem az utat
Beborult az ég is, rám jégeső zúdult
Templomnak harangja ítéletre kondult:
"Állj az ajtó előtt örökkön örökké
Tested, lelked váljon iszonytató kővé,
Ne érezz fájdalmat, ne hallj meg hangokat
Borítsa be fátyol szenvedő arcodat.
Ne tudja meg senki, miért, ki áll ott
Sírodat ne fedjék halottas virágok
Vesszen feledésbe neved és személyed
Ne legyen ki őriz emlékében téged!"
Megroskadt a testem szörnyű átok alatt
De nem tiltakoztam, nem adtam hangokat
Nem rebegtem imát, nem kértem kegyelmet
Nem terhelték gondok összetört lelkemet.
Felemeltem fejem az ajtóra nézve:
"Nem roskadok ősze mégse, mégse, mégse!
Maradjak egyedül, borítson be átok
Akkor is, magam is, az ajtóban állok!"

Budapest, 1999.12.07.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#20) concret_hp


concret_hp
addikt

érdekes írás :)
bizony néha órák alatt hatalmasat tud változni az ember helyzete, amikor már a kutyát nem érdekli hogy a szomszéd folyton csúnyán néz és megint mogorva volt a pénztáros :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21) philoxenia válasza Tzombi (#19) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:C :C :R :R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22) #31757056


#31757056
törölt tag

Hehh... Ennek kapcsán most eszembe jutott a letartóztatásom napja,ami szintén a 2000-es évben volt.. A difi csak annyi volt hogy ugyan előttem is nyitottak csuktak ajtókat, de egyedül elengedni nem akartak! Végül aztán 1 év és 3 hónap után mégis megtették... :)

(#23) Vakegérke válasza #31757056 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos, ez is megérne egy misét. Nincs kedved megírni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) KrAt


KrAt
veterán

Jó írás, már vártam, de csak most találtam rá :B

(#25) Vakegérke válasza Tzombi (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cirka ismerem a folyamatot, tényleg fonás. Tekerjük a szálakat, és tekerjük a köteget, ehhez megfelelő kampós szerkezet is van. Ügyeske lévén spárgából már alkottam kötelet. Kilincs, ráakaszt, kézzel sodor, másik szálhoz nyúl, azt is sodor, stb. Amire kellett, arra jó volt. Béke szöszeire.
Baki biztos volt. Minket egyébként a nem olyan nagyon érdekes dolgok is érdekelnek.

Egyébként mindegy, mit írsz, olvasni fogom. Függő lettem, passz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) philoxenia válasza Vakegérke (#25) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Verset is ! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27) #31757056 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


#31757056
törölt tag

eszembe jutott már, de elég időigényes lenne a dolog, meg lehet hogy sokakból negatív véleményt váltana ki, és lehetséges hogy vitatéma lenne, amit én nem nagyon akarnék... :)

(#28) Tzombi válasza philoxenia (#21) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszönöm az elismerést a költő nevében!
Mert sajnos nem én vagyok a vers szerzője, csak a címzettje. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#29) Tzombi válasza #31757056 (#22) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A "benti" élmények, érzések, tapasztalások érdekelnének.
Eddig még csak úgy voltam, bent, hogy naponta haza engedtek! (dolgozni jártunk oda!)
De akkor még nem lakott bent senki. Csak a smasszerek. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#30) Tzombi válasza KrAt (#24) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Tedd be a kedvencek közé. Nem rendszeresen írok, sokszor meg csak hülyeséget. :)

http://logout.hu/blog/tzombi/index.html

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#31) Tzombi válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Valahogy így megy, én is készítettem utána még saját használatra. Nem is volt olyan rossz.
Le fogom majd írni részletesen.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#32) Tzombi válasza philoxenia (#26) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Most beszéltem a Szerzővel, majd átnézzük a verseit, és közzé teszem.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#33) philoxenia válasza Tzombi (#32) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34) #31757056 válasza Tzombi (#29) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hát én sajna élesben voltam bent, először előzetesben, két helyen, majd letöltőházban, meg voltam szállításban is kétszer, összesen ennyi helyen jártam! Deák F. u. Székesfehérvár rendőrségi fogda, Fehérváron szintén a BV-ben előzetesben, majd később szállításban, Gyűjtőben pesten, Sándorháza előzetes majd letöltő, és egy hetet voltam Kalocsán, na az a hely nagyon különleges érzületű volt, hírhedt női börtön, a lakói meg filmbe illőek szinte! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.