Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lesaux


lesaux
veterán

Éljen, még egy Dezsőmail rovat indul! ;]

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

akkor most logout, vagy homár? subba mikor lesz?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Móci


Móci
addikt

Felesleges ezeknek írni...
Én az mtv-vel jártam így anno. Ha van email megadva, mint elérhetőség, akkor azt illene használniuk is. Szerintem.
De lehet, hogy ha ku**aanyáztam volna, kaptam volna választ is.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) rizso


rizso
addikt

T-mobile-nak írtam egy készülékemmel(Omnia - aminél sokszor nemm 100% a garancia időtartama) kapcsolatban, hogy pontosan mennyi garancia van rá, 1 vagy 2 év(nem volt mindegy, mert 1 év esetén már lejárt volna). Kb. egy hónap múlva kaptam is egy válasz mailt...De legalább kaptam, mert olyan hellyel is találkoztam, ahol nem válaszoltak :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én is pont ugyanezt írtam le nekik, hogy nem megy az új felület.

Szerencsére a régi is műxik, használjátok azt!

(#6) Eszleny válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


Eszleny
aktív tag

Köszi a linket. A hétvégén bosszankodtam, hogy akadozik a lejátszás. Sajnos ezen a linken is akadozik.

(#7) eziskamu


eziskamu
addikt

Erröl a különféle e-mail supportok jutnak az eszembe, és sajna a nagy és közepes márkákkal nem volt ilyen szempontból jó tapasztalatom (a magyar fiókokat már eleve ignoráltam). Asrock, Asus, Kingmax, Planet, mind rosz tapasztalatok, max addig jutottam, hogy nyugtázták a levelet.
Gigabyte legalább visszaírt, de érdemit nem tudtak segíteni.
A legpozitívabb élményem, figyelem!!!! , a néhai Acorp-pal volt. A már akkor sem friss lapjukhoz küldtek leírást, mert hülyén volt a kiosztása az alaplapi usb tüskesornak, amiről még a gyári manuáljukban sem írtak.

(#8) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ez a homár faktoron 2 pt az 5 ből maximum :D

(#9) WonderCSabo válasza Eszleny (#6) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam nem akad. Bár elég gáz is lenne, ha nem bírnának userenként azt a 32Kbps-t biztosítani....

Szerk.: Egyébként ez egy az egyben a régi rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#10) eziskamu válasza WonderCSabo (#9) üzenetére


eziskamu
addikt

Folyamatosan nem is, nap közben szokott néha dadogni-akadozni, van amikor leáll. A múlt héten pénteken meg átment lassítottba vagy fél órán át.
Biztos ott van a mélyben a régi rendszer, mert a winamp listába felvettem 1-2 éve és azóta is müxik a link.

[ Szerkesztve ]

(#11) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

"Ha nem tudják orvosolni, úgy ismét veszítettek egy hallgatót."

Erre nem tudom mit vártál, én se válaszolnék.

Az jobban idegel hogy a Datanet support se különb, pedig udvarias leveleket írok nekik. De lehet jobban járnék ha megkeresném az ügyintézőm és inkább megszorongatnám a nyakát személyesen.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12) eziskamu válasza Agyzuzo (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

A datanetnek nem írni kell, hanem hívni őket. Volt egy kimaradás a netben, előtte leteszteltem 2 modemel, szűrővel és anélkül, routerrel és anélkül (asszem még a teszt ADSL szolgáltatást is használtam). Az ügyeletesnek miután ezeket elmondtam, már nem hivatkozhatott user error-ra, mondta, átadják a T-com-nak, úgyhogy max másnapra lesz valami (a hívás egy péntek este történt). Reggelre volt net, és még vissza is hívtak, hogy megjavult-e (igaz az már lehet T-s munkatárs volt).

[ Szerkesztve ]

(#13) WonderCSabo válasza eziskamu (#10) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt nem tudom, de hogy a winampos link milyen, de hogy ez egy az egyben a régi rendszer, az biztos. Elég sokat néztem régebben. :)

ja igen, 2008 jan. 14-én lett utóljára módosítva, szóval télleg a régi. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) eastsider


eastsider
nagyúr

hmm.. a Bartók hangtárát továbbra is el lehet érni MP3-ban a wikipedián..
az MR1-nek nincs ilyenje?

dehogynem!!!!
tssék itt a link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nos, {Zodiac} fórumtárs közbenjárására, hogy kizárólagosan emiatt-e nem tudom, de kaptam választ, mondhatni érdemit, vagy inkább azt mondom személyre/problémára szabottat. Azért inkább, mert a problémát nem oldotta meg, de legalább volt benne konstruktivitás. Én már a válasszal is elégedett vagyok, az hogy a probléma hirtelen nem oldódott meg, az csak egy része, ezt konkrétan nem is vártam. Nekem a lényeg az volt hogy foglalkozzanak a dologgal.

Szóval köszönet kinek-kinek a közbenjárásért, a válaszért, de legfőképp a linkekért amiken elérhető a régi "rendszer" ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.